בתי קולנוע בתל אביב – בתי הקולנוע הכי שווים במרכז

בתי קולנוע בתל אביב

מי מאיתנו לא אוהב לראות סרטים? אלו שעדיין לא מודים באהבתם, סביר להניח כי פשוט עדיין לא מצאו את הסרט הנכון…

החוויה של ישיבה מול מסך ענק, שקיעה בצפייה והתנתקות מכל מה שאתם מכירים ויודעים היא אחת החוויות היותר מעשירות, יותר מרגשות ויותר מפיחות חיים שישנן. כי באמצעות התחברות לדרמות של אחרים, אתם יכולים לגלות כי למעשה, גם בכם חבויים לא מעט רגשות שכמהים לצאת החוצה.

בשנים האחרונות יותר ויותר סרטי "בוטיק" מגיעים לקולנוע וגם הביקוש לסרטים מעין אלו עולה. לכן אין זה מפליא כי דווקא הסרטים המועלים בשעות הכי לוהטות הם דווקא סרטי ז'אנר שונים. ובכל זאת, לכל בית קולנוע יש את האג'נדה הייחודית שלו, הסרטים שרק הוא מציג, הדרמות שהופכות אותו למה שהוא.

יצאנו לסקור אילו מבתי הקולנוע עדיין עושים לנו את זה, למרות שעברו לא מעט שנים ולמרות שגם כיום לא נס לחם של הסרטים הקלאסיים.

YES PLANET

יס פלאנט שינו את כל מה שחשבנו שידענו על בתי קולנוע. החל ממסכי הענק ששינו לחלוטין את תפיסת הצפייה והחוויה של ישיבה בקולנוע, דרך ההקרנות על מסכי XD ענקיים, חוויות הצפייה ב-4D ועוד.

בשל הייחודיות של בתי הקולנוע של יס פלאנט, אפשר למצוא רק מקומות ספורים כאלה בארץ אבל בכל אחד מהם אולמות IMAX, אולמות VIP ייחודיים וכמו כן, סאונד ורמת צפייה באיכות שאין שנייה לה.

נכון להיום תוכלו למצוא את יס פלאנט בקניון איילון ברמת גן, קניון לב המפרץ בחיפה, ראשון לציון, ירושלים, באר שבע ובזכרון יעקב.

סינמה סיטי

אם אתם חובבים ותיקים של קולנוע אז אתם לבטח מכירים את הסינמה סיטי. הסינמה סיטי החלו את דרכם כמתחמים רבי פעילויות המציעים מגוון רחב של אפשרויות שעשוע ואטרקציות לילדים אבל היום נחשבים למקומות המיועדים גם לדייטים רומנטיים וגם להרפתקאות אישיות.

החל מאולמות IMAX ועד לחוויות ייחודיות לילדים, סינמה סיטי מציעים אולמות בגדלים שונים. תמצאו אותם בצומת גלילות, ראשון לציון, ירושלים, נתניה וכפר סבא.

קולנוע לב

קולנוע לב הוא קולנוע.. קצת אחר. ראשית, כי הוא פונה אל הלב שלכם… הקולנוע הוותיק הוא המועדף על רבים בשל היותו ידוע בסרטי האיכות שהוא מייבא, וכן בשל הוותק שלו בתחום הקולנוע.

הקולנוע נושא על דגלו את סמל הסרטים האיכותיים בעולם ובשנים האחרונות אף מקפיד להביא את הסרטים החדשים ביותר מרחבי הגלובוס. סניפי קולנוע לב נמצאים בתל אביב וברמת גן, הרצליה ורמת אביב, אבן יהודה וירושלים וכן בערים נוספות.

לסיכום

לחובבי הקולנוע מביניכם, יש אופציות! צאו לבלות ותספרו לנו איך היה בתגובות!

דילוג לתוכן