השכרת מלגזות – האם כדאי?

תחילה, ניתן לומר כי אין ספק שניהול יעיל עבור מחסני סחורה הינו מצריך שימוש באמצעות מלגזה, איך קיימים מקרים אשר בהם מלגזה להשכרה הינה החלטה עדיפה על פני רכישת מלגזה לצמיתות. שימוש במכשירי שינוע, פריקה והעמסה הינו לא רק מקל על העובדים באופן משמעותי, הינו גם מייעל ללא היכר את אופן העבודה ובהחלט מעלה את ההספק היומי בצורה משמעותית. במאמר הבא תדעו באמצעות מספר פרמטרים אם העסק שלכם הינו מצריך השכרה או רכישה בלבד, היכן ניתן למצוא את המלגזות האיכותיות להשכרה ומדוע למעשה לבחור בהשכרה.

מתי מוטב לבצע השכרת מלגזה ולאו דווקא רכישה

ניתן לציין כי כאמור, ללא ספק שהעסק שלכם הינו זקוק למלגזה, אך איך למעשה תדעו אם עדיף עבורכם מלגזות להשכרה לעומת רכישה? קודם כל, חשוב לציין כי מדובר בשיקול באופן כלכלי. למעשה, אם העסק שלכם בתחילת דרכו או קטן באופן יחסי, והנכם מעוניינים לצמצם את ההוצאות והסיכונים, עליכם לפנות אל חברה אשר מציעה השכרת מלגזה ובכך לאפשר קיצוץ בהוצאות שלכם.

כיצד לדעת איזה סוג של מלגזה אידיאלי עבורנו?

ניתן לומר כי כל סוג של עסק ומחסן הינו בעל צרכים ומאפיינים שונים. הרוחב של המעברים, סוג הסחורה,

המיקום של המחסן, האם השטח הינו סגור או פתוח ועוד. אך ניתן לומר כי כל מחסן סחורה הינו זקוק לסוג אחר של מלגזה. לשמחתנו, ניתן לומר כי ישנו צי של מלגזות ובו מגוון רחב, וכן תוכלו למצוא שם מלגזות להשכרה או מלגזות למכירה במגוון דגמים שונים לדוגמה, מלגזות דיזל ועוד.

השכרת מלגזה לטווח קצר או ארוך?

ניתן לציין כי אם הנכם לפני פרויקט נקודתי, אשר אליו אתם זקוקים למלגזה, תוכלו לבצע בחירה ביניהם של מסלולי השכרות לטווח קצר, אשר בהם ישנה אפשרות של השכרה עונתית, חודשית, יומית או שבועי. למעשה, כל המלגזות אשר הינן מוצעות להשכרה, מגיעות עבורכם כאשר עברו טיפולי תחזוקה באמצעות אנשי מקצוע מומחים אשר דואגים שתקבלו מלגזה תקינה ומוכנה לעבודה בטיחותית, יעילה ומהירה. נוסף על כך, ישנה אפשרות אחרת אשר מוצעת על ידיה של חברת ציוד בע"מ. למעשה, הינה השכרת מלגזות לטווח הארוך, אשר הינן במסגרת ליסינג תפעולי. כלומר, במסלול זה, הנכם רשאים לשכור מלגזה חדשה עבור תקופה של עד 5 שנים, שכן החברה תדאג עבור כל האחזקה וההוצאות השוטפות.

סיכום

ניתן לסכם כי ללא ספק ישנם מגוון רחב של עסקים אשר זקוקים למלגזות שיסייעו להם. חשוב לציין כי השכרת מלגזה או רכישתה באופן חד משמעי צריכה להיעשות על הצד המשכיל והטוב ביותר. ניתן ואף מומלץ לפנות לחברות מקצועיות אשר יעניקה עבורכם אופציות מתאימות לכם, וכן תבצעו את הבחירה האידיאלית ביותר לעסק שלכם. 

תמונה – FREEPIK

דילוג לתוכן