כל מה שצריך עבור יום הולדת בנושא מיקי מאוס

מיקי מאוס הוא כנראה הדמות המצוירת המפורסמת ביותר מאז ומעולם בקרב הילדים. הדמות שיצאה לאקרנים ולחוברות מאולפני וולט דיסני מוכרת לכולנו, גם הקשישים ביותר שבחבורה שעוד זוכרים את העכבר הצעיר בשחור לבן.

גם הילדים של ימינו עוד אוהבים וצופים בדמות החביבה בערוצים שלהם, ולכן אין זה מפליא שרבים מהם מבקשים לחגוג יום הולדת בנושא מיקי מאוס. כמובן שיום הולדת כזה מצריך היערכות בכמה רמות, החל ברמת הקישוטים, התפאורה והאווירה, ועד להפעלות שיהיו באירוע.

איך יוצרים אווירת מיקי מאוס

הצבעים המזוהים ביותר עם מיקי מאוס הם שחור ואדום, ולכן כדאי שהם יופיעו לפחות בכמה מהקישוטים של המסיבה, שיוצרים כמובן את האווירה. כך למשל, על שולחן יום ההולדת אפשר להניח צלחות וכוסות עם הדפסים המראים את העיניים המחייכות של מיקי מאוס, עם רקעים של צבעי אדום ושחור.

למעשה, שי הרבה מוצרים כאלו עם הדפסי מיקי מאוס, למשל שקיות נייר מעוטרות עם העכבר של דיסני לקישוט השולחן ולמילוי בממתקים לילדים, או למשל לאנץ' בוקס בסגנון דומה שבו מעניקים לילדים חטיפים וממתקים.

אפשר גם למצוא קופסות מותג מיקי מאוס מעוצבות, מפיות בצורת העכבר, שרשראות שלו, וכדומה. אפשר גם להוסיף מפת שולחן חד פעמית באדום, בלונים בצבעי אדום מטאלי ושחור, ואותו הדבר לגבי נרות, כתרים, קונפטי ועוד. דרך אגב, את כל הקישוטים והאביזרים שצריך עבור יום הולדת מיקי מאוס אפשר להזמין אונליין, בכתובת אחת של אתר המתמחה ספציפית באביזרי ימי הולדת.

מה עושים עם הילדים

אז אחרי שחשבתם והזמנתם לעצמכם תפאורה, כדאי לתת את הדעת על ההפעלות – לבד או עם מפעיל חיצוני. כך למשל, אפשר להזמין מעצב בלונים שיכן לילדים בלוני דיסני כמו מיקי מאוס ופלוטו, סדנת אוכל ליצירה של מאכלים מקושטים בסגנון מיקי מאוס, מאפרת מקצועית שתאפשר את הילדים כדמויות דיסני, וכדומה. יש כמובן גם הרבה דברים שאפשר לעשות לבד.

למשל, להכין כיבוד כמו עוגה, כריכים, פנקייקים, קאפקייקס וכדומה עם אוזניים, עיניים או פרצוף של מיקי מאוס. אפשר גם להכין לילדים דפי צביעה של מיני ומיקי מאוס ולאחר מכן להדביק אותם על קרטונים ולצפות עם למינציה – מה שיוצר פלייסמנט חמוד לאוכל. בנוסף לכך, אפשר להכין מבעוד מועד שאלון נושא פרסים, המתמקד כמובן במיקי מאוס ובחבריו, ואפשר עוד להתחיל עם ההזמנות שיהיו בצורת העכבר של דיסני או עם מדבקות שלו.

תמונה – FREEPIK

דילוג לתוכן