סורגים שקופים – עולים מדרגה בבטיחות ועיצוב

סורגים שקופים

כשרובינו חושבים על סורגים לחלונות עולה בדמיונינו תמונה של סורגים כבדים, עבים ומאיימים שעשויים ממתכת וחוצצים בינינו ובין העולם החיצוני. הסורגים שאנו מדמיינים עשויים להזכיר אפילו בית כלא – דבר שכלל איננו רוצים לדמיין כשאנו חושבים על הבית הפרטי שלנו, שאמור להיות המקום בו אנו מרגישים הכי חופשיים ונינוחים. יחד עם זאת, היום התמונה העגומה של הסורגים הכבדים והמאיימים יכולה להיות שונה לגמרי משום שניתן למצוא סורגים שקופים שגם שומרים על הבטיחות וגם תורמים לעיצוב של הבית. שינוי זה משפיע על כל התחושה והאווירה במבנה.

ביטחון ויופי ועכשיו גם קצת יותר אופי – סורגים שקופים משודרגים

הסורגים השקופים מונעים נפילות ומגנים על הבית מפני פריצות, כך שהם תורמים בצורה משמעותית לביטחון של בני הבית. מעבר לכך, הסורגים השקופים עשויים מחומר עמיד שניחן בשקיפות גבוהה והם אפילו מספקים הגנה מפני קרני השמש. לצד היתרונות הרבים של הסורגים השקופים חשוב מאוד לתחזק אותם באופן קבוע משום שהם נוטים לצבור לכלוך – דבר שפוגע מאוד במראה שלהם. חברת רשת הגנה אשר מתמחה בפיתוח פתרונות בטיחותיים וחדישים לקחה את כל המאפיינים הייחודיים של הסורגים השקופים וביצעה שינויים מסוימים כדי לייעל ולשפר את המוצר עבור קהל לקוחותיה, התוצאה – סורגים שקופים בטוחים ומרשימים שישמחו כל בית.

סורגים מעוצבים ויפים – הכירו את השדרוגים

כפי שציינו – חברת רשת הגנה בחנה היטב את הסורגים הקיימים בשוק, ערכה מספר שינויים בסורגים השקופים והפכה את המוצר לייחודי ואיכותי הרבה יותר על ידי מתן תשומת לב לגורמים שונים, ביניהם: עוביים של הסורגים ואופן ההתאמה לצרכי הלקוח, כך שהמזמינים שירות מהחברה יכולים למשל להתקין את הסורגים כלפי חוץ וליהנות מניקוי קל ופשוט יותר לצד זרימת אוויר טובה לבית. 

הסורגים השקופים המשודרגים חזקים ביותר למרות שהם דקים מאוד – לכן אין צורך להשקיע רבות בתחזוקתם והרבה יותר קל לשמור עליהם נקיים.

סורגים שקופים בבית – לפתוח חלון וליהנות מהנוף

הסורגים היפים והמעוצבים מספקים בטיחות גבוהה מפני נפילות, שכן למרות שהם דקים הם מאוד חזקים ויציבים. בנוסף, הם מסייעים במניעת פריצות בשל היותם מנגנון הרתעה, כל זאת ללא יצירת מראה חנוק לחללים – תחושה שמעניקים הסורגים הישנים והכבדים שאנו מכירים. לסורג שקוף יש יתרון נוסף – משום שהמבנה שלו פשוט ומשום שהסורגים עצמם נטולי צבע, הסורג אינו חוסם את הנוף, כך שניתן להביט על הנוף וליהנות מהיופי הנשקף ללא הפרעות.

מעוניינים להתקין סורגים שקופים בביתכם וליהנות מכל היתרונות שלהם? אין שום בעיה!

חברת רשת הגנה, ייצרנית המוצר, הינה חברה משפחתית ששמה לה מטרה למנוע תאונות ולשפר את הביטחון במרחב הביתי. אם אתם מעוניינים להתקין סורגים שקופים בביתכם וליהנות מכל היתרונות שיש לפיתוח החכם להציע לכם – אתם מוזמנים ללחוץ על הלינק ולקבל מידע נוסף על חברת רשת הגנה לחצו כאן.

כמו כן, תוכלו ליצור קשר עם החברה ולשאול את נציגיה שאלות שונות, למשל: לגבי התאמה אישית, סורגים שקופים מחיר, עלות ההתקנה או כל שאלה אחרת. הפטנטים החדישים שהחברה פיתחה מספקים פתרון מלא אליו מתווספות 10 שנות אחריות. 

תמונה – יח"צ

דילוג לתוכן