לסיים את הערב עם מס' טלפון בכיס – טיפים לבלייני תל אביב

טיפים לבליינים תל אביבים; להתחיל או לא להתחיל? ליצור קשר עין? ליצור שיח?! – קראו כאן.

תרבות הפיק אפ בתל אביב היא חסרת גבולות, אבל בין סטוציונר אחת לסטוציונרית שנייה יש גם כאלו, שתאמינו או לא – מחפשים דווקא קשרים רציניים. במדריך המזורז הבא, ריכזנו עבורכם כמה טיפים שיעזרו לכם "להתחיל" עם בחורים או בחורת, ולכו תדעו, אולי תסיימו את הערב עם טלפון בכיס (או שמור בנייד). קודם כל, קחו בחשבון את 2 הדגשים הבאים:

  • התלבשו מרשים אך בנוח: הרושם הראשוני נחשב, אז ודאו שאתם נראים במיטבכם כשאתם יוצאים מהבית.
  • יצירת קשר עין: יצירת קשר עין עם מישהו היא דרך מצוינת להודיע ​​לו\ה שאתם מעוניינים להכיר אותם טוב יותר. אם במקרה תפסתם את עיניו של מישהו, אל תסיטו את המבט – במקום זאת, חייכו קלות.

ביטחון מורגש בכל מבט, נשימה ומילה שלכם

אתם חייבים לזכור לדבר בביטחון, במילים ממש פשוטות. אווירה של ביטחון עצמי, זה משהו שמאוד חשוב כאשר משוחחים עם מישהו או מישהי בבר. לכן הראו שנוח לכם על ידי דיבור ברור ובטוח. בסופו של דבר, אם אתם מאמינים בעצמכם, גם אנשים אחרים יאמינו. במקביל לדיבורים בביטחון, הקפידו גם להיות מאזינים טובים ופעילים! במילים אחרות, הקשיבו היטב והגיבו רק היכן ומתי שצריך וכדאי.

מישהו מצא חן בעיניכם? בקשו טלפון!

באופן כללי, אנחנו בהחלט ממליצים לבקש את המספר של מי שמוצא חן בעיניכם, אבל זה טריקי. מצד אחד, אתם לא רוצים להחמיץ הזדמנות. מצד שני, אם סתם תיגשו למישהו\י ותבקשו טלפון, זה עשוי להיראות מאיים. לכן מומלץ קודם לפתח שיחה על משהו.

לא צריך משהו עמוק, מספיק לפתוח בדיבורי חולין ומשם להתקדם לשיחות קצת עמוקות יותר. אם הכל בסדר ושניכם נהנים, למה שלא תבקשו את מספר הטלפון שלהם? גם אם בסופו של דבר לא תצאו איתם, זו עדיין דרך מצוינת לתרגל את כישורי ה-PICK UP שלכם.

לסיכום, דעו מי אתם!

בסופו של דבר, הכי חשוב שתפגינו את הביטחון העצמי המשדר "סנטר" מסוים. במילים אחרות, חשוב לשדר שאתם יודעים מי אתם, מה אתם רוצים ומה אתם פחות אוהבים באופן כללי. ברגע שתצליחו לייצר את תדר התקשורת הבטוח הזה בעצמו, תוכלו לכבוש כל בר או פאב תל אביבי ולסיים את הערב עם מספרי טלפון בנייד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן