מספר פרטים אודות ניקיון בריכה ביתית

חשוב לציין כי בניגוד למזגן, רכב או רצפה מתחת למיטה, ניקיון של בריכה ביתית אינו משהו שכדאי להזניח אותו וכן לבצע אותו אחת לניקיון פסח. נוסף על כך, מעבר לאחריות שלכם עבור הפעלת הרובוט או לדוג עלים בעזרת רשת, ניקיון של בריכה ביתית מתרחש על ידיו של מפעיל הבריכה במסגרתו של ביקור התחזוקה באופן שבועי, אשר יכלול את ניקיונם של המים, הפילטרים, המסננים, הסביבה החיצונית, הרובוט ועוד. לכן, לפני המועד בו הנכם חוזרים להשתזף על שפת הבריכה, במאמר הבא נציג עבורכם מספר פרמטרים בנוגע לניקוי בריכות ביתיות וכיצד לפעול.

בריכה ביתית – ניקוי

ניתן לומר כי ניקוי בריכה הינו מורכב משני סוגי ניקיונות כגון, ניקיון יום יומי המתרחש באופן עצמאי, ניקיון אשר נעשה על ידי מפעיל הבריכה. ראשית, במקרה של הניקוי היום יומי, ניקיון זה ראוי להתבצע בכל יום, במיוחד בעת תקופת הקיץ, וכן לכלול את כל הניקיונות אשר הנכם יכולים לבצע באופן עצמאי.

  1. לדוג מגוון של לכלוכים ועלים שצפים בעזרתה של רשת מיוחדת.
  2. לבצע הפעלה של רובוטים לניקוי בריכה ביתית באופן יום יומי, בכדי שינקה את קרקעית הבריכה, דפנותיה וכן כל הלכלוכים אשר הצטברו.
  3. את מכשיר הסקימר אשר שואב את הלכלוכים, לנקות ולרוקן וכן להחזירו לדופן הבריכה, ואף לבצע בדיקה במסננים אשר הינם עובדים ותקינים כראוי.
  4. נוסף על כך, עבור מי שעבר הדרכה ומכיר, רשאי לבדוק באופן עצמאי את רמת הכלור והחומציות אשר נמצאים במים באמצעות ערכת מדידה מיוחדת, וכן לווסת במידת הצורך.

מה נכלל בניקוי בריכה ביתית?

ניקיון המכשיריםרובוט ניקוי לבריכה שלכם, הינו זקוק לניקיון וריקון הלכלוכים אשר צבר מדי פעם. ניתן לציין כי מפעיל הבריכות ידאג לזה, נוסף על כך, גם יבצע שטיפה וינקה את שאר המכשירים בבריכה, אשר ביניהם, מסננים, מכשיר המלח והמשאבה.

בדיקה של מי הבריכה – אולי פעולה זו אינה נשמעת כמו פעולת ניקוי קלאסית, אך ניתן לומר כי מפעיל הבריכה יוודא את איכותם של המים ואכן יבדוק שרמות החומציות, המלח והכלור הינם תקינים, וייצב את אותה מערכת כך שתעניק את החומרים הכימיים ברמה הרצויה והנדרשת עבור הרחצה. 

שאיבתם של הלכלוכים וניקוי הקרקעית – במידה בה רקסי רובוט הבריכה הלך לאיבוד, או שמלכתחילה לא היה לכם אחד כזה, למעשה, המפעיל של הבריכה רשאי לבצע שאיבה של הלכלוכים והחול אשר הצטברו בקרקעיתה של הבריכה באמצעותו של שואב בריכה מיוחד.

שורה תחתונה, אין ספק כי חשוב לפעול בצורה נכונה על מנת להעניק ניקיון באופן מיטבי בבריכה בבית שלנו, ויש לפעול על פי מספר הפרמטרים אשר נאמרו במהלך המאמר. פעולות על פי חשיבה משכילה ומעמיקה יעניקו עבורכם תוצאות חיוביות האידיאליות ביותר.  

קרדיט תמונה FREEPIK

דילוג לתוכן