סופר פארם תורן תל אביב

סופר פארם תורן תל אביב הוא בית מרקחת המספק לכם את התרופות האיכותיות ביותר במחירים הנמוכים ביותר. זאת, בעוד שהסניפים התורנים פתוחים עד שעות מאוחרות יותר מהסניפים האחרים וחלקם גם עובדים בשבתות.

סופר פארם תורן תל אביב מציע מגוון רחב של מוצרים לכל הצרכים שלכם, לרבות: תרופות מרשם, תרופות גנריות, תרופות OTC (ללא מרשם), ויטמינים ותוספי מזון, ציוד ואספקה רפואית, מידע ושירותי בריאות וכולי. כמו כן, יש בסופר פארם התורן בתל אביב גם צוות של רוקחים מורשים שזמינים כדי לענות על כל שאלה שיש לכם לגבי התרופה או המוצר שתרכשו.

מה נמצא בסופר פארם תורן ת"א?

סופר פארם מציעה מגוון רחב של מוצרים ושירותים ללקוחותיה, לרבות שירותי בריאות, יופי, טיפול בתינוקות, אפילו מוצרי טיפול בחיות מחמד, בריאות ורווחה ועוד. כמו כן, תוכלו למצוא בסניפי הסופר פארם גם מוצרי אסתטיקה, טואלטיקה, פתרונות ביתיים להקלה על כאבים, דלקות ועוד.

מוצרי היגיינה תוכלו למצוא בסופר פארם גם כן, כמו גם חטיפי בריאות, מוצרי הנקה לאימהות ועוד. כדי להקל עליכם, ריכזנו ברשימה הבאה את כל סניפי הסופר פארם התורנים. להלן רשימת סניפי סופר פארם תורן תל אביב.

סניפי סופר פארם תורן תל אביב

תוכלו להסתייע בסניף סופר פארם תורן ת"א ברחוב שדרות שאול המלך 4. סניף זה ממוקם בתוך מתחם לונדון מיניסטור. הסניף פתוח 24 שעות ביממה ומציע קנייה בחנות בלבד ללא משלוחים. כמו כן, ישנו סניף נוסף של סופר פארם תורן בתל אביב ברחוב פנחס רוזן 72 (שיכון דן). הסניף פתוח בימי חול עד 00:00 ומציע גם משלוחים.

סניף תורן נוסף של סופר פארם נמצא ברחוב בן יהודה 4, כאשר סניף זה פתוח עד שעה 22:30 בימי חול. סניף זה מציע גם משלוחים. זאת ועוד, תמצאו גם סניף תורן של סופר פארם ברחוב שלמה אבן גבירול 124. סניף זה אינו מציע משלוחים והוא נסגר בימי חול בשעה 00:00.

כמו כן, ברחוב נחלת יצחק 20 תמצאו סניף סופר פארם תורן שנסגר בשעה 23:00 בימי חול (ללא משלוחים). ברחוב יגאל אלון 51 תמצאו סניף סופר פארם תורן שנסגר בשעה 23:00 ואינו מציע משלוחים. מעבר לסניפים אלו, תוכלו למצוא סניפים נוספים ברחובות לבונטין 30 (עד 22:00 ללא משלוחים), הברזל 23 (פתוח עד 23:00 ללא משלוחים), ניסים אלוני 10 (עד 22:30 ללא משלוחים), משה דיין 23, איינשטיין 40, הרצליה 96 פינת פלורנטין וברחוב אבן גבירול 62.

דילוג לתוכן