החלקת פרוטאין \ החלקת חלבון לשיער Bbeauty מבית BOrganic (באישור משרד הבריאות!)

לא כל אחד מרוצה מהנתונים הפיזיים אשר הוא קיבל בעת הגעתו לעולם שכן, חלק בלתי נפרד מהדימוי העצמי שלנו הוא לשפר את המראה החיצוני שלנו, בייחוד כאשר מדובר על שנת 2023. ובכן, כחלק מאותם נתונים מדוברים, אנשים רבים אינם מרוצים ממראה השיער שלהם שכן, המון אנשים היו רוצים ליהנות ממראה שיער חלק, בריא ושופע.

לשם כך תמיד יהיה ניתן לערוך טיפול החלקת פרוטאין או בשמה בעברית, החלקת חלבון לשיער, כאשר מדובר על טיפול טבעי ומוצלח במיוחד. בכתבה זו, החלטנו להסביר לכם כל מה שתצטרכו לדעת בנושא של החלקת חלבון לשיער וכל היוצא בכך.

החלקת חלבון לשיער Bbeauty מבית BOrganic ביקורת

רקע מקדים על החלקת חלבון לשיער

כל שערה בפני עצמה היא בעצם גליל מוארך העשוי חלבון, כאשר אותו חלבון בעצם מיוצר בגופנו באופן טבעי. כמו כן, חשוב לציין כי כל שערה מורכבת משלוש שכבות שונות, שכבת הקשקשית, שהיא בעצם שכבת ההגנה, שכבת הקורטקס הפנימית ושכבת הליבה, כאשר שכבת הקורטקס היא בעצם זו שתופסת את רובה המוחלט של נפח השערה, זאת בעוד כי שכבה זו מורכבת ברובה מחלבון הקראטין. למעשה, אותו חלבון מצוי גם בציפורניים שלנו, כאשר מדובר בעצם על חלבון שאחראי בעיקר על המבנה הקשיח של הרקמה.

החלקת חלבון לשיער Bbeauty מבית BOrganic חוות דעת

שיקום והחלקה זמנית

החלקת פרוטאין לשיער היא פתרון מצוין עבור שני קהלי יעד עיקריים – אלו המעוניינים בביצוע טיפול החלקת זמנית, ואלו המעוניינים לשקם את השיער שלהם, במקרים בהם השיער פגום, יבש או לחילופין, צבוע. שיטת טיפול זו נחשבת למוצלחת במיוחד בין היתר מאחר והיא אינה כוללת תופעות לוואי ושימוש בכימיקלים שונים ומזיקים מאחר וכאמור, מדובר על שיטת טיפול טבעית לחלוטין.

סדרת ההחלקות של Bbeauty מבית BOrganic באישור משרד הבריאות

מה לגבי החלקה קבועה?

במידה ואתם מעוניינים להאריך את משך הטיפול שלכם וליהנות מטיפול החלקת שיער קבועה, יהיה צורך לפתוח את קשרי הגופרית בשיער ולמקם אותם מחדש, כאשר נהוג להשתמש לשם כך בחומר כימי מסוים. אולם, חשוב מאוד לציין כי עליכם לוודא שבקרב מעצב השיער שתערכו אצלו את הטיפול המדובר אותו החומר כימי לא יהיה פורמלין וכן גם לא יתבסס על תרכובת של חומר זה, מאחר ומדובר על חומר רעיל ומסוכן שאינו מאושר על ידי משרד הבריאות.

לסיכום

בין אם אתם מעוניינים לשקם את מראה השיער שלכם לאחר צביעה וכדומה ובין אם אתם מעוניינים להעשיר את השיער ולהחליק אותו בצורה זמנית – אחד הטיפולים הטובים ביותר שיסייעו לכם בכך הוא טיפול החלקת חלבון לשיער, זאת בעוד כי מדובר בטיפול טבעי לחלוטין שאינו כולל תופעות לוואי מסוכנות ובלתי רצויות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן