היתרונות של איינגר יוגה וקצת על יוגה למתחילים בתל אביב

בעולם המערבי, יוגה נתפסת כיום כסוג אימון שתורם לגמישות ולבריאות הגוף. עם זאת, מי שמתמידים ביוגה ומוכנים לפתוח את הראש ואת הלב, מבינים מהר מאוד שמדובר בדרך חיים. ליוגה היסטוריה עתיקה וחיבור לתרבות חיים שלמה, המתמקדת בניסיון ליצור אחדות בין הגוף לנפש ולתודעה.

ההגעה לאחדות הזאת, טמונה ביכולת לשהות ברגע ולקבל את מה שקורה בכאן ובעכשיו. זה לא דבר שקל לעשות וזה משהו שתלמדו בכל שיעור יוגה את הדרך בה ניתן לתרגל זאת. התרגול מעניק למתרגלים חוזק, חוסן ושליטה טובה יותר בגופם ובתודעתם.

מה זה איינגר יוגה?

ישנם סוגים רבים של יוגה, לכל אחד מהם ייחוד ומיקוד שונים ובדיוקים שונים במהלך התרגול. איינגר יוגה, הוא סוג תרגול המתמקד בדיוק התנועה ובדיוק הנשימה. ההתמקדות בתנועה ובנשימה, האיטיות בה הן מתבצעות וההקפדה עליהן היא המפתח להגעה למצב התודעתי המקרב אותנו לאותה אחדות בין הגוף לתודעה.

אבל למה בכלל להגיע למצב התודעתי והגופני הזה? אם אתם חשים שחסרים לכם בחיים שלווה ואיזון, שאתם סובלים מסטרס או סתם מכאבים בגוף או חוסר תנועה, איינגר יוגה יכולה להיות דרך מעולה עבורכם להגיע לשם. העבודה על הנשימה יחד עם תרגול תנוחות היוגה, מאפשרות להגיע לאיזון ולתרגל איזון.

 איינגר יוגה

יוגה למתחילים: זה מתאים לי גם אם אני בטטת כורסה?

התשובה היא שבהחלט כן (למידע מורחב יותר בנושא יוגה למתחילים גלשו לאתר איינגר יוגה תל אביב). כאמור, יוגה זו ממש לא רק פעילות גופנית מעולה – זו דרך חיים. היוגה יכולה לפתוח צוהר לשינוי משמעותי שהוא הרבה מעבר לגוף. עם זאת, אנשים רבים התחילו לתרגל יוגה מתוך רצון להתחזק פיזית והתאהבו בגישה כולה. מורה טוב\ה לאיינגר יוגה, תיקח אתכם בדיוק לאן שאתם צריכים ותלמד אתכם להתפתח בתוך התרגולים, ללמוד את הגוף שלכם, לתרגל נשימה נכונה, ולפתח אישיות יוגית ייחודית משלכם.

יש לא מעט אנשים שהתחילו לתרגל יוגה לאחר שלא עסקו לפני כן באף פעילות גופנית אחרת. היוגה חיזקה אותם, הפכה אותם לגמישים יותר והכניסה לחייהם ממד חדש של שלווה התבוננות אחרת על החיים ועל העולם.

לסיכום: נמאס לחיים להיות בסטרס? יוגה בתל אביב זו התשובה לבעיות שלכם

החיים בעיר עשויים להיות מלחיצים מאוד. תרגול של איינגר יוגה יכול לאפשר לכם הפסקה מהסטרס, מהלחץ, מהרעש ומהבלאגן שמזמנים החיים בעיר. קחו לעצמכם שעה של שקט, של נשימה, של תנועה מיטיבה, לזוז, להימתח, לנשום, להתחבר לגוף, לנקות את התודעה – לגוף ולנשמה.

למידע נוסף אפשר לבקר באתר יוגה https://www.iyengar-yoga.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן