דלתות פנים – על טעם וריח אין להתווכח

בעיצוב הבית, רבים מאיתנו שמים דגש על צבע הקיר, סוגי וגדלי רהיטים, עיצוב המנורות ותליית קישוטים על הקירות. לא כולם עוד מכירים כי חלק לא פחות חשוב המשפיע על נראות הבית, תחושת הנוחות והיופי הן הדלתות! דלתות הפנים אחראיות על עיצוב אופי הבית ונותנות משקל משמעותי לנראות הכללית.

דלתות בראשית הם מומחים גדולים בתחום, עם מגוון דלתות ופתרונות מתקדמים, תוכלו לבקר אצלם ולמצוא מציאות שוות.

עיצוב דלתות פנים

כמו שנאמר, ״על טעם וריח אין להתווכח״, אז כך גם על צבע הדלת. ובכל זאת, כמה המלצות לשימושכם. עבור דלת פנים במרכז הבית, מומלץ לקנות צבע התואם את גוון הקיר ובכך להוות המשכיות לקיר. בחדר מחשקים או חדר הילדים, ניתן לבחור משהו קצת יותר אחר, שיכניס אור וצבעוניות לחלל. למראה קלאסי מודרני לחדר השינה של ההורים, ניתן לצבוע בגוון בהיר ולהוסיף עיטורים או חריצים שייתנו תחושה של עיצוב מושקע יותר.בדלתות בראשית תוכלו למצוא מגוון עיצובים, צבעים ודקורציות שימצאו חן בעינכם.

מידות הדלת

נקודה נוספת שחשוב להכיר, מידות הדלת. כמובן שיש דלתות סטנדרטיות (הגובה הינו 206 ס״מ, והרוחב נע בקפיצות של 10 ס״מ בין 60-90 ס״מ), אך גם אם אצלכם הגדלים שונים, המקצוענים בחברת דלתות בראשית יוכלו לייצר עבורכם את המידות המתאימות בצורה מדויקת.

סוגי דלתות

דלתות לחדרים

דלת לחדר בבית או לחדר השינה צריכה להיבחר בקפידה. הצבע והגוון חשובים לנראות החלל. דלתות בראשית מייבאות דלתות עם טריקה שקטה וידיות מעוצבות, שיכולות להתאים בדיוק לחדר השינה שלכם. לדוגמא, דלתות מסוג אפוקסי, מעוצבות במראה אלגנטי במגוון צבעים בהירים היוצרות מראה מושלם לביתכם!

דלתות לשירותים וחדרי רחצה

דלתות מסוג זה יהיו לעיתים קרובות מחומר החסין ללחות, רטיבות ומים.דלתות בראשית מספקות דלתות עמידות כנגד מים ועשויות מחומר פולימור, תרכובות של פלסטיק, וגם במקרה של מפגש עם מים או הרבה לחות הן לא יפגעו כלל.

דלתות הזזה

אופנה חדשה, אך חסכונית במקום! דלתות בראשית מייצרים גם דלתות הזזה אשר נוחות יותר ובטוחות יותר ברוב המקרים. דלתות ההזזה שלנו בעלות שיפורים טכנולוגיים המתאימים את המסילות וגורמים לדלת להיות כמידה, חזקה, שקטה ובטוחה יותר.

דלתות קו אפס

סוג קצת פחות מוכר, אך קיים גם אצלנו! דלתות בקו האפס ממשיכות את קו הקיר, ולא בולטות לעיניים. לעיתים הן גם נסתרות והופכות את החלל לנקי יותר ופתוח.

כמה עולות דלתות פנים?

מחיר דלת הפנים הוא משתנה מאוד בהתאם לעיצוב ולחומר ממנו היא עשויה. ככל שהאיכות גבוהה יותר כך גם המחיר בהתאם. לדוגמא, מחיר דלת פנים מסוג עץ פורמייקה יכול לנוע בין 1,500 ש״ח ועד 2,500 ש״ח. דלת פולימור, המגנה מפני מים ולפעמים לחות, יכולה למחיר של 1,400 ש״ח ועד 2,300 ש״ח.

לסיכום

בחירה של דלתות פנים יכולה להיות מבלבלת, במיוחד לאור המגוון העצום הקיים היום. איזה צבע כדאי? עם גימור בצדדים או דלת חלקה? מאיזה חומר נבחר את הדלת? והאם להזמין דלת סטנדרטית או דלת בקו האפס? אכן בחירה קשה, אבל יש כאלה שעושים לנו אותה פשוטה יותר. בדלתות בראשית אנחנו מתעסקים בייבוא והתקנה של מוצרים איכותיים ומותאמים אישית ללקוח. המומחים שלנו יסייעו לכם בבחירה המתאימה, התכלול עיצוב של הדלת עם גווני צבע שונים, מחומרים שונים באיכויות שונות, לכלל השימושים בבית. אז הכי פשוט – היכנסו לאתר, חפשו את הפריט האהוב עליכם והמתאים ביותר לביתכם, והזמינו אותו במהירות.

תמונה – FREEPIK

דילוג לתוכן