כיצד שוק הכרמל השתנה בשנים האחרונות?

 שוק הכרמל בתל אביב הוא יעד פופולרי עבור חובבי אוכל, קונים ותיירים כאחד. השוק השתנה רבות בשנים האחרונות, כאשר הוא הפך לאחד מיעדי הקניות החשובים בישראל. ולמען האמת, אם אתם FOODIES אמיתיים אתם חייבים להגיע למסעדות שקמו כאן בשנים האחרונות.

שוק הכרמל הוקם בתחילת שנות ה-20. הוא ממוקם בסמוך למרכז העיר ברחוב אלנבי פינת קינג ג'ורג' ושינקין. השוק נחשב לאחד מאתרי התיירות הפופולריים בישראל, כאשר אין חובבי אוכל שיכולים להרשות לעצמם לפספס ביקור כאן. שוק הכרמל התפתח בשנים האחרונות ליעד פופולרי עבור פודיס וקונים כאחד, עם חנויות ומסעדות רבות שזכו לדירוגים ממש גבוהים על ידי שפים גדולים כמו אסף גרניט, מושיק רוט ועוד.

שוק הכרמל מדיף ריחות בישול מעולים באוויר תל אביב

שוק הכרמל בתל אביב השתנה רבות בשנים האחרונות. מבחינת האזור עצמו, פעם זו הייתה שכונה יהודית ברובה, אך כעת היא הופכת מגוונת יותר ויותר ככל שהעיר מתרחבת. נכון להיום, תוכלו למצוא תיירים אשר מתגוררים באזור השוק, חובבי אוכל שמגיעים מחו"ל ועוד.

השוק ידוע באווירה הייחודית שלו, המשלבת קסם מהעולם הישן עם כשרון בישול מודרני. תוכלו למצוא כאן מטבחים מקומיים, מטבחים מזרח תיכוניים, אוכל אותנטי עדתי ועוד. עצה מאיתנו, כדאי לבדוק את האוכל העיראקי שנמצא ממש באמצע השוק.

גם הסביבה של שוק הכרמל צומחת

עם השינויים בכלכלה המקומית והתפתחות השוק, רבות מהחנויות הוותיקות הוחלפו בחנויות חדשות המציעות מאכלים בינלאומיים ועוד אפשרויות קניות. גם בוטיקים חדשים צצו באזור שוק הכרמל כדי לתת מענה לאוכלוסייה הגדלה. במובן זה, בהחלט אפשר להגיד שהשוק מוביל צמיחה סביבתית מעולה.

בסופו של דבר, שוק הכרמל בתל אביב הוא אחד האזורים הפופולריים ביותר עבור תיירים ותושבים כאחד. הוא נחשב גם לאחד האזורים היקרים בישראל בשל מיקומו, הקרבה לרובע העסקים השוקק של תל אביב ומספר רב של דירות יוקרה שנמצאות באזור נחלת בנימין.

מה (עוד) יש לעשות באזור שוק הכרמל?

אם אתם מגיעים לאזור שוק הכרמל, כדאי פשוט להסתובב באזור ולהנות מהאווירה התל אביבית הטיפוסית. יש לכם בצמוד לשוק את נחלת בנימין, שם תמצאו המון דוכני אומנים, נגני רחוב, מסעדות, בתי  קפה ועוד.

כמו כן, יש לכם את רחוב קינג ג'ורג' ואת גן העין (בסוף רחוב המלך ג'ורג'), את דיזנגוף סנטר, רחב שינקין שצמוד לשוק ועוד. איפה שלא תביטו באזור, תוכלו למצוא אווירה מעולה, אוכל טעים והמון אנשים צבעוניים.

תמונה – Moshe EINHORN / Shutterstock.com

דילוג לתוכן