על קיה סטוניק כבר שמעת?

אם אתם מחפשים רכב קרוסאובר מתקדם, מאובזר ומאובטח, שמתאים לשנת 2023 בכל המובנים, יכול להיות שתתעניינו בקיה סטוניק. הרכב מתבלט בעיר ובדרכים, עומד בסטנדרטים גבוהים של בטיחות והעיצוב שלו הוא אחד ממוקדי המשיכה העיקריים. בנוסף, מבחינת הביצועים והטכנולוגיה, קיה סטוניק היא אחת הבחירות המובילות בין רכבי הקרוסאובר, גם בשנת 2023.

מעבר לכל אלו, קיה סטוניק היא אחד מבין הרכבים הנמכרים ביותר בקטגוריית רכבי הפנאי הקטנים והקרוסאוברים. אחת הסיבות העיקריות לכך היא שקיה היא רכב הפנאי הקטן ששומר על הערך שלו בצורה הטובה ביותר. הירידה היחסית מתונה בערך של קיה סטוניק היא פקטור מרכזי בהעדפה על רכבים אחרים.

אז מה מיוחד בקיה סטוניק?

העיצוב של קיה סטוניק הופך אותה לבולטת במיוחד. בין אם מדובר במראה הספורטיבי, בשילוב בין רכב פנאי קטן לעיצוב SUV, באפשרות לצביעה דו-גוונית ומגוון הצבעים השונים ובאסתטיקה, הנוחות והאלגנטיות של פנים הרכב – אין ספק שבקיה סטוניק יש דגש גדול על העיצוב, שהוא חלק גדול מהבחירה ברכב ב-2023. 

ואם עסקינן בפנים הרכב, חשוב לציין שמעבר לשילוב אלגנטי בין מגוון חומרים, כמו הגה מצופה בעור וריפוד ספורטיבי, תוכלו גם למצוא מערכת מולטימדיה ומסך ולוח מחוונים מפורט, בקרת שיוט איכותית וגג חשמלי נפתח. 

לקיה סטוניק סטוניק יש מנוע טורבו מתקדם, אשר משפר את חוויית הנהיגה, אך גם גורם לרכב להיות מוביל מבחינת חיסכון בדלק ופליטה מועטה של חומרים מזהמים באופן משמעותי. 

מנוע הטורבו של קיה סטוניק הינו בעל נפח מנוע של ליטר בודד, שלושה צילנדרים, ומשקל מופחת שתורם לקלילות של הרכב ולאיכות הנסיעה. הכוח אמנם בא מהמנוע אך חלק מהסיבות לכך שקיה סטוניק כל כך קלילה היא השלדה. השלדה של קיה סטוניק היא שלדה חכמה שיודעת לרסן את הכוח של הרכב על מנת שהנסיעה על הכביש תהיה בטוחה ומדויקת, אך גם ספורטיבית, מתגמלת ומהנה. 

מערכת ההיגוי דינמית מאוד ותורמת לחוויית הנסיעה גם היא. 

כמובן שכשמדובר ברכב קומפקטי ועוצמתי כמו קיה סטוניק, יש צורך בפתרונות בטיחות ברמה גבוהה. ברכב תוכלו למצוא בקרת יציבות ומשיכה, בלימת חירום, ניטור לחץ בצמיגים, התראות על התנגשות, התראות עירנות ועוד אמצעים לשמירה על הבטיחות. 

סוכנות מורשית קיה שחק פתח תקווה מזמינה אתכם ליצור קשר לקבלת כל הפרטים ומפרט אודות קיה סטוניק, ולתאם נסיעת התרשמות.

קרדיט:  קיה KIA

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן