בשמים מדובאי – איפה מוצאים את הכי טובים?

כאשר מדובר בבשמים אפשר לומר שהריח של הגוף שלכם אומר את הכל. הניחוח אשר אתם מביאים יחד איתכם אל החדר, הריח אשר אתם משאירים אחריכם כאשר אתם עוזבים.

בחירה של בושם זה נושא ממש לא פשוט בכלל, אז ריכזנו בשבילכם מספר טיפים ומידע מאוד חשוב בשביל לעזור לכם באמת לבחור את הבושם הכי נכון עבורכם.

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות בזמן שאתם בוחרים בושם חדש, זה לזכור שהרמה של ה- ph שיש לכם בעור, משתנה ושונה בכל בן אדם ולכן אותו הבושם שאתם חושבים עליו בדיוק כנראה יריח שונה מאוד על הגוף חבר שלכם. בחירה של בושם מתאים זאת חוויה אישית, כל אדם יגיב בצורה אחרת אל הריחות השונים והמגוונים של הבשמים.

יבוא בשמים מדובאי

כל בושם מדובאי יקח את האף שלכם ויוביל אתכם ביחד אל שוק הבשמים, ששם אתם תגלו ניחוחות חדשים עוד לפני שאתם תחשבו שהגעתם אל המקום.

בשמים הם כמובן מרכיב מאוד מרכזי בכל החיים ובמיוחד בחיי הערב, וההוכחה לכך היא שלל הניחוחות האקזוטיים אשר אתם תריחו מכל מיני בשמים מדובאי חלק מהם מאוד עדינים, אחרים יהיו יותר בולטים, וכמה מהם יהיו ממש חזקים, אבל כל אחד מהם ימשוך אתכם בזכות החוש של הסקרנות הטבעי  אשר יעזור לכם להחליט בדיוק איזה מהם הכי מתאים עבורכם.

איך בשמים מהווים גורם מאוד מכריע?

לפעמים חיי הזוגיות הופכים קצת להיות מובנים מאליהם, ובמקרים גרועים אפילו יותר, גם משעממים. אחת הדרכים הכי יעילות וחשובות ביותר שיש לשבירת השגרה הזאת היא בעזרת קניית מתנה לבן או בת הזוג אשר מביעים את האהבה בצורה קצת יותר מוחשית.

בושם לאישה הוא מתנה שאף חברה לא תתנגד אליה, והסיכוי שהיא תתאכזב מהמתנה כל כך קלוש, שהוא לא קיים. כמובן שגם גברים כל הזמן ישמחו לקבל בושם איכותי שידגיש את הגבריות שלהם ואת הביטחון העצמי.

אם אתם עומדים לדוגמא בפני ראיון עבודה מאוד חשוב, סגירה של עסקה חשובה או סתם עוד פגישת עסקים, אתם רוצים לשדר לעולם את האווירה הכי "קולית" ונינוחה, באמצעות ריח מדהים ויוקרתי אתם תוכלו לשפר משמעותית את המצב של העניינים.

סוגי ניחוחות ובשמים

הבשמים מופקים מכמה סוגים שונים של רכיבים ובשלל תהליכי ייצור שונים, דבר שגורם לכל בושם להריח בצורה שונה לחלוטין מהאחר.

הריחות של הבשמים הכי נפוצים הם ניחוחות מתוקים אשר מופקים מפירות מתוקים, ניחוח קצת חמוץ אשר מופק מלימונים לרוב וניחוחות ביניים אשר ממתנים את ההדגשה של הריח אל כיוון של טעם מסוים.

חשוב מאור שתבחרו את הסוג של הניחוח של הבושם קודם כל לפי ההעדפה של האדם אליו הוא מיועד, אבל לא פחות חשוב מזה, שגם הסביבה שלכם כמובן תאהב אותו, אבל הכי חשוב קודם כל, זה אתם.    

קרדיט תמונה FREEPIK

דילוג לתוכן