מוצר מהפכני! החלקה אורגנית BOrganic לשימוש ביתי – באישור משרד הבריאות

החלקה אורגנית BOrganic

מוצר ישראלי חדש – החלקה אורגנית BOrganic שתחסוך לך אלפי שקלים מידי שנה. ההחלקה מגיעה בבקבוק של ליטר (1,000 מ"ל) שמספיק לכ-7 החלקות ביתיות. ההחלקה היא אורגנית וללא פורמלין והיא משאירה מראה של שיער חלק טבעי – כלומר השיער נראה חלק מאד אך לא נראה כמו שיער שעבר טיפול החלקה כימי לא טבעי. מה שכל כך מהפכני במוצר הזה הוא שהוא נמכר ללקוחות פרטיים לשימוש ביתי. קל מאד לעשות את ההחלקה לבד בבית ולקוחות שלא יודעים איך לעשות לבד החלקת שיער או שאין להם את המכשירים הנדרשים מקבלים במתנה מחליק מקצועי בעת רכישת בקבוק של חומר החלקה BOrganic וכמו כן גם מקבלים הסבר מפורט של מומחה החלקות שמפרט כיצד להשתמש בהחלקה בשביל לקבל את התוצאות הרצויות.

למה זה כל כך משתלם?

תחשבי על זה, את מוציאה כל שנה אלפי שקלים על החלקות שיער ומעכשיו את יכולה לעשות לבד בבית בעשירית מהמחיר! בנוסף לכך את מקבלת חומר החלקה באישור משרד הבריאות שהוא אורגני לחלוין, כלומר ללא חומרים כימים מסוכנים או מסרטנים. התוצאה – שיער חלק טבעי שלא נראה כאילו עבר פעולות החלקת שיער כימיות, מה שתמיד רצית, שיער חלק טבעי! כדי להזמין בקבוק של ליטר ניתן לגלוש לאתר אינטרנט BOrganic.co.il ולהזמין בקבוק החלקה, שמביאים לך אותו עד לדלת עם שליח.

כמה זה עולה?

מעצבי שיער וסלונים לוקחים בדרך כלל 1,000 ש"ח על החלקת שיער. את יכולה היום לרכוש בקבוק של ליטר של BOrganic לשימוש ביתי ב990 ש"ח וזה מספיק לך לכ-7 החלקות! כלומר שכל החלקה תעלה לך כמעט עשירית מהמחיר שעולה לך לעשות אצל מעצב שיער. ההחלקה מחזיקה כ-3 חודשים ואת יכולה לחפוף את השיער שלך גם מבלי לאבד את האפקט של ההחלקה.

האם זה באמת אורגני?

ההחלקה מורכבת מ%100 חומרים אורגניים, ובאישור משרד הבריאות. הצוות שפיתח את המותג השקיע משאבים רבים כדי לפתח את הפורמולה האורגנית שמספקת החלקה עם מראה טבעי לגמרי. השיער שלך נראה ומרגיש כמו שיער של מישהיא שנולדה עם שיער חלק!

דילוג לתוכן