בן פישמן – "ההשעקה הטובה ביותר היא הזהב"

בן פישמן

שימוש חכם בזהב

המסחר בזהב נחשב לאחד השווקים היציבים ביותר בבורסה. באמצעות המסחר בזהב יכולים רבים לקבל את הבטחון הרגשי בהשקעה וליהנות מיציבות מתמשכת. הזהב נחשב מזה שנים רבים למתכת יוקרתית ואילו מאז ומתמיד היווה מסחר בזהב קנה מידה ליציבותו של העושר הכלכלי. בניגוד למסחר במט"ח או מסחר בבורסה בגורמים אחרים, המסחר בזהב ניתן לצפייה ומהווה מתכת יוצאת דופן בין שאר השווקים.

ישנם גורמים שונים המשפיעים על ערכו של הזהב ואילו על מנת להתחיל את המסחר בו יש להכיר את הגורמים השונים המשפיעים עליו ואת התכונות המאפיינות את שוק הזהב. על מנת להתחיל מסחר בזהב אונליין יש להתחיל מניהול מסחר באמצעות חשבון דמו ושימוש בכלי מסחר שונים. אלו מאפשרים להכיר טוב יותר את המסחר בזהב ואת אופיו.

גורמים המשפיעים על מחיר הזהב

מסחר בזהב מושפע ברוב המקרים מנפילות של בנקים או משברים כלכליים. במקרים אלו ערכו של הכסף יורד ומאידך ,ערכו של הזהב  הולך ועולה ומהווה סחורה בטוחה יותר. גורמים נוספים המשפיעים על ערכו של הזהב דומים לגורמים בשווקים אחרים והם כוחות של היצע וביקוש. למעשה, ככל שהזהב נותר מבוקש כך הוא משמר את ערכו של העושר ואת קיומו מאחר והוא מהווה סחורה יקרת ערך בעלת תנודות מעטות ביותר.

שיקולים בטרם השקעה בשוק הזהב

טרם השקעה בשוק הזהב ישנה חשיבות רבה להיכרות עם כל השיקולים הרלוונטיים למסחר בו. ישנן דרכים שונות המאפשרות את המסחר בזהב ואולם את ההחלטה בדבר אפיק ההשקעה המתאים ביותר יש לקבל בטרם התחלת המסחר. חשוב לדעת כי המסחר בזהב יכול לגרום להפסדים אולם אלו יהיו מעטים מאוד. מאידך, גם הרווחים של מסחר בזהב אינם גבוהים בהרבה מסכום ההשקעה הראשוני.

הודות למגוון כלי מסחר חדשניים של סמארט קפיטל ניתן להשקיע בשוק אפילו מבלי לצאת מהבית. המסחר בזהב בסמארט קפיטל ניתן לביצוע מבלי לזוז מהכיסא. באמצעות אפליקציות מתקדמות וכמו כן כלי מסחר חדשניים, הופך המסחר בזהב לפשוט, זמין, קל ונוח. הודות לכלי המסחר הייחודיים של סמארט קפיטל תוכלו לבצע מסחר עצמאי בשוק ההון על פי הזמינות הנוחה לכם ובהתאם להיקפים הדרושים.

כתבה זו באדיבות בן פישמן

דילוג לתוכן