ישי קמחי: "כתב שירות רפואה פרטית 2022 הוא מהפכה של ממש"

אנשים רבים מחפשים אחר הדרך הטובה ביותר להבטיח את הבריאות השלמה שלהם, כאשר חלקם עושים זאת באמצעות מסלולים שונים של קופות החולים, ואילו חלקם מגדילים אף יותר ומצטרפים כמנויים לכתבי שירות שונים.

בחברת MyDoctor מפעילים לא פחות משמונה כתבי שירות שונים, ולכן יצאנו לדבר עם ישי קמחי, מנכ"ל החברה, כדי להצליח לדלות ממנו את כל הפרטים החשובים. היום נספר לכם על כתבי השירות לרפואה פרטית מתקדמת ועל מה הם בעצם כוללים בתוכם, לטובת הבריאות השלמה גם שלכם.

כתבי השירות לרפואה פרטית מתקדמת – מקיפים יותר ממה שאתם אולי חושבים

"בתור התחלה", מסביר לנו ישי קמחי, "אספר לכם שכתבי השירות לרפואה פרטית מתקדמת שלנו ב-MyDoctor הם כתבי שירות נרחבים, מקיפים ומעניקים לכם את כל מה שאתם זקוקים לו על מנת לשמור על עצמכם.

להבדיל משירותים ציבוריים שונים, כאן אנחנו מבטיחים לכם תקופת אשכרה קצרה במיוחד, כמו גם כמויות גדולות למימוש של הטיפולים, תורים זמינים ויחס אישי לאורך כל ההליך".

השירותים הנכללים תחת כתב השירות

נשמע טוב מדי כדי להיות אמיתי? ובכן, אם תשאלו את ישי קמחי – מדובר על המובן מאליו: "בין כלל השירותים שתוכלו לקבל תחת כתבי השירות לרפואה פרטית מתקדמת ב-MyDoctor נמצאים ייעוצים עם רופאים מומחים, בדיקות אבחנתיות כמו אולטרסאונד, צילומי חזה, דופלר, CT, ארגומטריה ועוד.

בדיקות רפואה מונעת כמו אקו לב, ממוגרפיה, אולטרסאונד שד, צפיפות עצם וכו'; טיפולי פיזיותרפיה; סל הריון הכולל בדיקות גנטיות, שמירת דם טבורי ומלונית לאחר לידה; טיפולים בתא חמצן בלחץ מתון; מכשיר לחיזוק רצפת האגן; שירות חקר רפואי; אביזרים אורתופדיים; בדיקה גנומית למחלת הסרטן ועוד.

עם כל השירותים האלו, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מוגנים ומכוסים מכל הכיוונים, בין אם אתם גברים, נשים, צעירים או מבוגרים".

למה דווקא MyDoctor?

אפשר רק להניח שיצא לכם לשמוע על לא מעט אפשרויות של כתבי שירות כאלו ואחרים, של חברות ביטוח שונות או חברות רפואה פרטיות, ואין ספק שהתחרות היא בהחלט גדולה בתחום. אז למה שתבחרו דווקא ב-MyDoctor?

כמו שישי קמחי אומר לנו: "פשוט מאוד – אנחנו הכי מקצועיים, אנחנו הכי אכפתיים והמחירים שלנו הם האטרקטיביים ביותר בשוק. בתשלום חודשי סמלי שנקבע בהתאם למסלול ולכתב השירות שבו תבחרו, אנחנו מבטיחים לכם הצטרפות למעגל מנויים שכל אחד ואחת מהם מקבלים את היחס האישי המגיע להם.

בנוסף, הטיפולים והבדיקות שנערכים תחת ארסנל השירותים שלנו נעשים על ידי טובי אנשי המקצוע בתחום, ויעניקו לכם את היחס הטוב ביותר ברגע האמת. תוסיפו לכל אלו את נציגי השירות הנהדרים שלנו שמעניקים שירות מכל הלב והנשמה, ותקבלו את הנוסחה המושלמת לשקט הנפשי שלכם ולבריאות הגופנית שלכם".

צרו קשר עם החברה ונציגיה ישמחו לעמוד לשירותכם. פרטים נוספים בעמוד כתב שירות של החברה.

קרדיט תמונה – unlimphotos.com

דילוג לתוכן