מה קורה בתל אביב באוגוסט-ספטמבר? איפה הכי שווה לבקר?

יולי, אוגוסט וספטמבר, שלוש החודשים שבמהלכם שומעים ברחובות תל אביב המון צרפתית, אנגלית, פורטוגזית ועוד שפות יפהפיות ומגוונות. אלו החודשים הכי מתוירים במהלך השנה, חודשים של המון חוף ים, לוקיישנים תיירותיים, אטרקציות וכל מה שבין לבין. מגזין זמן תל אביב יצא לשטח לבדוק: איפה הלוקיישנים הכי שווים בקיץ התל אביבי?

הקיץ התל אביבי קורא לכם למספר מוקדים של אקשן, אטרקציות, תיירים ותיירות בבגדי ים וכל מה שבין לבין. ואם בא לכם גם כמה מסעדות טובות, גם לזה דאגנו ויש לנו המלצות לפניכם למאכלי גורמה באחלה מחיר. הקיץ התל אביבי הוא אחד מהקיצים היפים בעולם. לא משנה לאן תלכו בקיץ, יהיה קשה לגבור על הקסם של תל אביב. וכשמחפשים אחר לוקיישנים כיפיים בתל אביב, קודם כל מתחילים דווקא עם דרום תל אביב, יפו.

יפו בתל אביב בחודשי אוגוסט ספטמבר

מעבר לכך שיש לכם מופעי רחוב באזור של שוק הפשפשים, יש לכם גם את חוף הים הקסום של יפו. חוף הים של יפו הוא סמל של דו קיום, אבל לא רק. תוכלו למצוא סביב החוף מסעדות מעולות, בתי קפה, בתי מלון יוקרתיים ועוד.

אם אתם מגיעים לדרום תל אביב וליפו בקיץ, אנחנו ממליצים לכם לבקר בערב בשכונת פלורנטין. מדובר בשכונה אותנטית של פעם, כזו שמאופיינת בהמון צעירים פרועי שיער, כלבים בכל פינה, חתולי רחוב והמון, אבל המון ברים ופאבים.

מוזיאון תל אביב במהלך כל השנה

אמנם מוזיאון תל אביב היה סגור בתקופת הקורונה, אבל בחודש יוני הוא נפתח מחדש ואתם מוזמנים לפקוד אותו. ואם חשבתם שמדובר רק במיצגים אומנותיים על הקירות, זה ממש לא ככה. במוזיאון תל אביב יש לכם גם הופעות מוסיקליות, הצגות ועוד.

אם אתם מגיעים למוזיאון תל אביב ואתם מסיירים בו, יהיה כדאי גם לשבת לקפה באחד מבתי הקפה שתמצאו בו. תוכלו למצוא שם ארוחות בוקר, בראנץ' וכל מה שתרצו (בדרך כלל אין ארוחו ערב, אלא אם יש איזשהו מופע שמתקיים בשעות אלו).

מסיבות רחוב בתל אביב ביולי-אוגוסט-ספטמבר

אם אתם רוצים לחוות את הרחובות התל אביביים במיטבם, אנחנו ממליצים לכם לערוך סיור רגלי באזור של הצפון הישן בתל אביב. אזור הצפון הישן כולל את רחובות דיזנגוף, גורדון, בן יהודה, אבן גבירול ועוד. הרחובות האלו עמוסים וגדושים במקומות בילוי, מסעדות מעולות ובתי קפה, תיאטראות ועוד.

כשמתהלכים באזור של הצפון הישן בקיץ התל אביבי, אפשר גם להיתקל בכל מיני מסיבות רחוב מעניינות. המסיבות האלו, בדרך כלל מקורן מאיזשהו בר או פאב שמוציאים לרחוב חבית בירה, מוסיקה טובה והמון אנשים רוקדים ושמחים שנמשכים אליהם. אגב, יש לכם גם לא מעט מסיבות רחוב בדרום תל אביב, שכונת פלורנטין, שוק הפשפשים ועוד.

חוף הים יא חביבי חוף הים של תל אביב

איך אפשר לדבר על הקיץ בתל אביב, מבלי שנזכיר את חופי הים האגדיים של העיר? יש לכם את חוף גורדון, חוף הכלבים, חופי יפו, חוף הילטון, חוף שרתון ועוד. ישנם לא מעט חופים בתל אביב, אבל תזכרו שניתן להגיע עם כלבים רק לחוף הכלבים המוגדר. בכל חוף אחר, כלב משוחרר – קנס משוטר (או פקח ליתר דיוק).

ואם אתם מגיעים לחוף הים בתל אביב, כדאי לחשוב טוב-טוב מראש היכן אתם מחנים את הרכב שלכם. אם אפשרי, תגיעו בכל בתחבורה ציבורית. אגב, בשנה הבאה כנראה שהרכבת הקלה כבר תעבוד, אז זה יהיה הרבה יותר קל.

דילוג לתוכן