אילו תוספות מוצעות היום לרוכבי קורקינט חשמל

מצג מרובה נתונים ועד חיבור לאפליקציה

לאף אחד מאתנו לא היה ספק שהטכנולוגיה תגיע גם לתחום של קורקינטים חשמליים. בזכות שילוב של טכנולוגיות שונות ניתן היום לא רק לעלות על הכביש עם קורקינט חשמלי נוח ובטוח יותר, אלא גם עם כלי שיכול להציג מגוון נתונים מדויקים באופן שוטף או בהתאם לדרישות הרוכב, כדי שניתן יהיה לשפר עוד יותר את חוויית הרכיבה ולבצע פעולות כמו הטענה ותיקונים בהתאם למידע הרב.

בדגמים איכותיים ניתן למצוא היום תוספת של צג דיגיטלי ברור ונוח לשימוש. צג זה יכול להראות את מהירות הנסיעה של הרוכב, את מצב טעינת הסוללה, והוא גם יכול לאפשר שליטה על מהירות הקורקינט ואף על שילוב ההילוכים.

עד כמה צריך תיק נשיאה

אחת התוספות הפשוטות אך היעילות ביותר הוא תיק נשיאה לקורקינט. מאחר והיום יש כאלו שנוסעים עם הקורקינט שלהם לעבודה, כשמדובר על מעבר מעיר לעיר ע"י רכבת או אוטובוס, הרי שלתיק נשיאה יש חשיבות רבה. כך, במקום להשאיר את הכלי חשוף ובמקום לשאת אותו כשהידיים אוחזות באחד החלקים שלו, ניתן פשוט להכניסו לתיק ייעודי שמגביר מאוד את נוחות הנשיאה לכל מקום.

כדאי לדעת שהיום משווקים תיקי נשיאה עבור דגמים שונים של קורקינט חשמלי. כך שלא מדובר על מוצר פשוט שלעתים יהיה גדול מדי לקורקינט מסוים או כזה שיכול להיקרע מכובדו של קורקינט כזה או אחר. האפשרות למצוא תיק נשיאה שמתאים לדגם מסוים של קורקינט מביאה לכך שגם לא צריך לחשוש מפגיעות שונות בכלי כשרוצים להעבירו למקום מסוים או לאחסן אותו זמנית במקום כלשהו.

אפשרויות תאורה שונות

נושא התאורה הוא בעל חשיבות רבה בכל קורקינט שבעליו רוכבים עליו בשעות החשיכה. ברור שכל דגם של קורקינט חשמלי מגיע עם תאורה, אך יש צורות שונות של שילוב הפנסים בכלי, וכל רוכב צריך להחליט מה עדיף עבורו. כך למשל, אם אנו מדברים על תאורה מובנית, הרי שניתן להדליק את כל הפנסים בקורקינט באמצעות לחיצה אחת מאחר וכולם מחוברים ישירות אל מערכת החשמל.

לעומת זאת, ישנה גם שיטה אחרת, שיהיו כאלו שיחשבו שהיא פחות נוחה עבורם, של שילוב פנסים בצורה שבה כל אחד מהם יודלק ע"י לחצן משלו. פנסים כאלו גם מגיעים עם סוללה נפרדת לכל אחד מהם, כך שיש להחליף כל סוללה בהתאם לזמן הפעילות של הפנס שמחובר אליה. ובעניין אחר הקשור לפנסים, הרי שהיום קיימות גם נורות לד שמרכיבות את הפנס, והן מציגות זמן עבודה רב.

זיהוי צורכי הרוכבים ייצור תוספות מגוונות בעתיד

בכל הקשור לשילוב ולפיתוח של תוספות שונות עבור קורקינטים חשמליים, הרי שחשוב להבין שמדובר על מהלכים ממוקדים של היצרנים לאחר שהם חוקרים ללא הפסק את השוק ואת הצרכים של הרוכבים. הדבר אומר שמדי פעם יוצאים לשוק עוד ועוד אלמנטים חשובים שיכולים לסייע לכל רוכב בין אם הוא משתמש מעט בכלי ובמיוחד אם הוא עושה בו שימוש יומיומי לאורך זמן.

הכוונה היא שהיצרנים מנסים ללמוד מה יכול לעזור לרוכבים לנסוע למרחקים גדולים יותר, לשאת את הכלי בצורה נוחה יותר, לקבל כמה שיותר מידע רלוונטי במהלך הנסיעה ועוד. כך הם יכולים להמשיך ולפתח תוספות חשובות שכמעט כל בעל קורקינט חשמלי ישקול בחיוב לרכוש אותם על מנת להביא לסיפוק מלא את השימוש מכלי הרכיבה שלו.

דילוג לתוכן