המדריך האולטימטיבי לטיפול בתא לחץ לבריאות ואיכות חיים

טיפול בתא חמצן הפך לאחד הטיפולים הפופולאריים בשנים האחרונות בארץ ובעולם. מדובר על טיפול רפואי אשר מתבצע בתוך תא לחץ בשכיבה או ישיבה כאשר התא עצמו סגור והמטופל נכנס אליו עם מסיכת חמצן. במהלך הטיפול המטופל מקבל חמצן נקי במשך כשעה ורמות החמצן בדמו עולות ומגיעות לרקמות שונות בגוף. שהייה בתא לחץ עוזר לטפל בבעיות בריאות שונות כמו יתר לחץ דם, סוכרת, ירידה בשמיעה ועוד בעיות שונות אשר לא ניתן לטפל בהם בצורה יסודית בשיטות טיפול אחרות.


למי מתאים טיפול בתא חמצן?


ישנן בעיות רפואיות אשר מצריכות טיפול בתא חמצן, בעיות אלה יכולות להיות: כאבים מסוגים שונים, בעיות בזיכרון, אירוע מוחי, טיפול בתופעות הלוואי של סוכרת, טיפולים כימותרפיים, שיפור בתפקוד מוטורי כמו נפגעי שיתוק מוחין, כאבים אורטופדיים, חבלות ראש, הקלה בתסמיני אוטיזם, בעיות במראה העור בין אם זה קמטים ובעיות עור שונות אשר משפיעות על מראה ומרקם העור, הכנת טיפולים קוסמטיים, טיפול בבעיות אין אונות ועוד. באמצעות טיפול בתא לחץ ניתן לטפל במגוון בעיות רפואיות שאין להם מענה ברפואה הקונבנציונלית והטבעית. באמצעות טיפול של שעה אשר כולל חמצן נקי ברמה הגבוהה ביותר ניתן לטפל בשורש הבעיה ולפתור את הבעיה אחת ולתמיד או להקל על הכאב שממנו מטופל סובל ממנו שנים.


איך מתבצע הטיפול בתא חמצן?


בטרם הכניסה לתא לחץ מתבצעת בדיקה רפואית הכוללת לחץ דם ודופק. בנוסף לכך על המטופל להיכנס לתא לחץ יש עם מסיכת חמצן וביגוד מלא וללא נעליים. הטיפול מתבצע בישיבה או שכיבה בהתאם לרצון המטופל. במהלך הטיפול ישנו לחץ אוויר גבוה פי 3 מלחץ אוויר רגיל לכן יש לקחת זאת בחשבון בטרם הטיפול. בנוסף לכך, ישנו רעש הגז המוזרם לתא החמצן ומשנה את הלחצים באוזניים בדומה לטיסה במטוס. הטיפול אורך כשעה בו המטופל שואף חמצן נקי. במהלך הטיפול נוכח איש צוות רפואי להשגיח על המטופל. ההקלה מורגשת כבר אחרי הטיפול הראשון.


מהם תופעות הלוואי של תא לחץ?


בדיוק כמו כל שיטת טיפול אחרת, לטיפול בתא לחץ יש תופעות לוואי אפשריות, אם כי הן בדרך כלל מינימליות וניתנות לניהול. תופעות לוואי אלו עשויות להתבטא מדי פעם באי נוחות זמנית או תחושות לחץ כלליות במהלך או לאחר הפגישות הטיפוליות. עם זאת, השפעות אלו הן בדרך כלל קצרות מועד ונחלשות לאחר השלמת הטיפול, מה שמאפשר לאנשים לחוות את היתרונות הטיפוליים של תא החמצן ללא דאגה מיותרת.

לרשת סולטי יש סניפים בפריסה ארצית, בהם תוכלו לקבוע טיפולים בתא לחץ ובחדרי מלח. עדיין מתלבטים? לייעוץ אישי בחינם צרו קשר בטלפון 072-235-5667

  קרדיט לתמונה Freepik

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן