אתר ההנעלה tiktaknet יוצא במבצע התרמה מיוחד לקראת החורף

לאחרונה חגגנו ברשתות את הבלאק פריידי ועוד מגוון רחב של מבצעים, והורים ניצלו את המצעים כדי לקנות את המותגים הטובים ביותר לילדיהם. אך למרבה הצער, לא כל ההורים יכלו להרשות לעצמם להוציא את כרטיס האשראי ולקנות חפצים מכל הבא ליד. הורים קשיי יום שעובדים שעות נוספות כדי לפרנס את ילדיהם או שאינם עובדים מסיבות בריאותיות, לא תמיד יכולים להרשות לעצמם גם את ההוצאות הבסיסיות יותר, כמו נעליים לילדים. אנו ב-tiktaknet רוצים לשנות את המצב הזה, ולאפשר גם לילדים בעלי רקע סוציו-אקונומי נמוך לחייך ולצאת עם נעליים חדשות.

הנעליים הן עולמו של הילד

לא אחת, הנעליים של הילד הן עולם ומלואו. הוא ממלא אותן בחול הים כשהוא משחק על החוף, רץ בהן בהפסקות הגדולות, משחק בכדורסל וכדורגל וצועד אתכם במשך שעות, כאשר אתם לוקחים אותו אתכם לסידורים או למשחקייה. אבל בעוד ילדים ממעמד סוציו-אקונומי בינוני ומעלה נהנים מנעליים ממותגות במשך החורף, ילדים למשפחות קשיי יום יוצאים לא פעם מקופחים.

לא זו בלבד שילד שמגיע לבית הספר או למפגש עם חברים בנעליים בלויות זוכה למבטים תמוהים מצד חבריו, ומתבייש בשל כך, אלא שהנעליים הישנות עלולות לפגוע ברגליו הקטנות. בחירת נעליים איכותית וטובות חשובה מאוד לשמירת רגליו של הילד. כך שגם הוא, בדומה לחבריו, יוכל לבעוט בכדור במהלך משחק כדורגל, מבלי לחשוש שהנעליים שלו יתפרקו.

וכאן tiktaknet נכנסים לתמונה

אז מדוע אנחנו מספרים לכם את כל זה? כי בזמן האחרון, אנו באתר ההנעלה tiktaknet, החלטנו לצאת במבצע מיוחד. ולא מדובר במחירים מוזלים של מותגים או מבצעים של 1+1, אלא במבצע חברתי שנועד לנסות ולצמצם את הפערים הכלכליים בחברה הישראלית.

אנו רוצים להעניק לילדיהן של המשפחות הנזקקות הזדמנות שווה ולתת להם במתנה נעלים ומעילים חדשים. באתר שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של נעליים ואביזרים איכותייים וממותגים המוכרים בכל העולם. אך אם אתם יכולים פשוט להיכנס לאתר ולרכוש בקלות את כל מה שאתם רוצים, הרי שיש משפחות שאינן יכולות לעשות זאת, ואנחנו רוצים בהחלט להגיע אליהן.

מסיבה זו קיבלנו את ההחלטה לפנות אליכם, לקוחות ותיקים וחדשים כאחד. אנו מבקשים מכם לעזור לנו לאתר את המשפחות האלה, כדי שגם לילדים האלה יהיה חורף נעים ושמח.

אם יש לכם חברים שילדיהם הולכים ללא נעליים חדשות וללא מעילים חמים, אתם מוזמנים להעביר את הפרטים שלהם במייל  info@tiktaknet.com.

אנו מתחייבים לשמור על סודיות בכל הנוגע למידע שאתם מספקים לנו. הצוות של tiktaknet יודע שמדובר במידע רגיש במיוחד.

עזרו לנו להפוך את העולם למקום טוב יותר, כדי שגם אנחנו נוכל לתת לכל מי שאין לו.

זה המקום לציין שאין במסמך זה כל התחייבות. אנו נעביר את הנעליים והמעילים הממותגים בהתאם לשיקולים פנימיים.

דילוג לתוכן