האוצרות הטבעיים של מוזיאון הטבע בתל אביב

האוצרות הטבעיים של מוזיאון הטבע בתל אביב

מחפשים בילוי מיוחד ומרתק שמעורר את החושים? מוזיאון הטבע בתל אביב מציע חוויה מרתקת ומלמדת, לא רק לילדים. תערוכות מוזיאון הטבע בתל אביב מציעות אלפי מוצגים ופריטים שנצברו לאורך השנים באונ' ת"א, כמה מהם נדירים במיוחד. מי שיבקרו במוזיאון וישוטטו בין התערוכות שבו יחושו בסיום הביקור קרובים יותר לטבע הלאומי.

אילו תערוכות קבועות ישנן במוזיאון הטבע בתל אביב?

תערוכת "מסע בין יבשות": כבר בכניסה למוזיאון הטבע בתל אביב תוכלו להתרשם ממיצג יפיפה של הציפורים החולפות בשמי הארץ בעת נדידתן בין אפריקה לאסיה.

תערוכה "חרקים וקרובים": בתערוכה, המכילה גם שלל יצורים חיים, תוכלו להתבונן מקרוב לתוך עולמם המרתק והעשיר של החרקים ופרוקי הרגליים המשתייכים למערכה המגוונת והגדולה בטבע הישראלי ובכלל.

תערוכת ארץ, חי, צומח": התערוכה מציגה את בתי הגידול המגוונים הקיימים בישראל מהמדבר הדרומי לחרמון המושלג. הסקירה נעשית דרך תמונות נוף בשילוב עם פוחלצים מאוסף הפוחלצים של המוזיאון. בין התצוגות תוכלו לגלות את חייהן הסודיים של חיות הבר האורבניות.

תערוכת "צורה, מבנה, תפקוד": בתערוכה זו תוכלו ללמוד על הקשר בין המבנה הפיזי של בעלי חיים שונים והאופן שבו הוא מותאם לתנאי השטח והאקלים שהם חיים בהם.

"תערוכת מגע יד אדם": מאפשרת התבוננות על השפעת האדם על הסביבה הטבעית בה הוא חי.

"תערוכת מארג החיים": תערוכה מרתקת ומרשימה וייחודית למוזיאון הטבע בתל אביב בעזרתה תוכלו להבין במעט את ההשפעות והקשרים המתקיימים בין יצורים שונים המהווים את הבסיס לעצם קיומו של הטבע – זאת דרך התבוננות על החיים באוויר, בים וביבשה.

תערוכת "תיבת האוצרות": בתערוכה זו תוכלו לשוטט בין האוספים העשירים של מוזיאון הטבע בתל אביב וליהנות מסיפורים מרתקים של שנות מחקר רבות.

תערוכת " אוסף רטוב": מציגה צילומי דיוקנאות של כמה מהפריטים המופיעים באוסף הדגים של מוזיאון הטבע בתל אביב.

תערוכת "הכדור בצלחת שלך": תערוכה אינטרקטיבית המספרת 3 סיפורים על הרגלי האכילה של והצריכה של האדם בימינו.

תערוכת "מהו אדם?": התערוכה סוקרת את התפתחותו של המין האנושי בשלל היבטים זאת באמצעות ממצאים ארכיאולוגים נדירים.

חדש במוזיאון הטבע בתל אביב

התערוכה הסוריאליסטית HERE BE DRAGONS של האמנית המרתקת נבט יצחק היא תוצר של מחקר שערכה באוספים השונים של מוזיאון הטבע תל אביב.

לצד זאת, במוזיאון הטבע בתל אביב ישנן תערוכות מתחלפות מרתקות וייחודיות המציעות למבקרים חוויה משמעותית ומיוחדת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן