התוספת הקטנה שאת צריכה – חומרי מילוי שכדאי להכיר

התוספת הקטנה שאת צריכה – חומרי מילוי שכדאי להכיר

אנחנו אוהבות את איך שאנחנו נראות, אבל איכשהו תמיד בסוף אנחנו מתעכבות על הפגמים הקטנים שאנחנו מזהות בפנים שלנו. חומרי מילוי הם דרך מצוינת להעניק לעור הפנים שלנו אפקט של אנטי-אייג'ינג ולנו – את התוספת הקטנה שאנחנו צריכות כדי להרגיש מושלמות 

מראה הפנים שלנו הוא עניין שאנחנו מתעסקות בו לא מעט. כל מפגש עם המראה מזמן לנו תובנות חדשות, גילויים מרעישים והחלטות חשובות, וככל שאנחנו מתבגרות נראה כי הם רק מתגברים. אמנם, בסופו של דבר אנחנו די מרוצות ממה שאנחנו רואות, אך עדיין יש כמה דברים שהיינו שמחות לשפר קצת. 

עור הפנים שלנו הוא אחד הדברים שנוטה להיפגם עם השנים. חשיפה לשמש, עישון, מחלת האקנה וגורמים נוספים יוצרים בו כתמים וצלקות שפוגעים במראהו. במקביל לכך מתרחש תהליך הדרגתי שבו העור מאבד מהקולגן הטבעי שלו והופך לפחות גמיש, זוהר, מלא, מתוח וחלק, וניתן לראות זאת. אלו הם סימני הגיל והחיים, ואנחנו אכן מקבלות אותם באהבה, אך אנחנו גם שמחות לגלות כיצד ניתן להפחית אותם ולהעניק אפקט אנטי-אייג'ינג מיידי לעור הפנים שלנו.

הנה כמה חומרי מילוי שכדאי לך להכיר לפני שאת מתחילה בטיפול שהכי מתאים עבורך:

רדיאס – חומרי מילוי המוזרקים במיקומים מדויקים יוצרים אפקט של פיסול לפנים והעלמת קמטים ושקעים. חומר המילוי רדיאס (Radiesse) הוא חומר מילוי טבעי צמיגי וסמיך המבוסס על סידן והוא ידוע באפקטיביות הרבה שלו. החומר מאפשר מילוי טוב מאוד של קמטים ושקעים בפנים והוא אף מאפשר לפסל את מבנה קווי המתאר בפנים. הרדיאס אינו יוצר תגובת דחייה ויש לו אפקט ביו-סטימולנטי, המעודד ייצור קולגן ואלסטן טבעיים בעור, שימשיכו לשפר את מראהו גם לאחר ביצוע ההזרקות.

סקין בוסטר – פתרון ביו-סטימולנטי נוסף הוא חומר המילוי סקין בוסטר, המכיל חומצה היאלורונית היברידית ומוזרק בצורה מפושטת לשכבת ההיפודרמיס של העור. הסקין בוסטר מעודד יצירה מוגברת של קולגן ואלסטין טבעיים בעור ומחדיר אליו לחות אינטנסיבית, כך שהוא הופך להיות רך, חלק, מוצק וזוהר הרבה יותר. מיד לאחר הטיפול תוכלו לראות שהעור מתמלא בלחות ומקבל גמישות מחודשת וכי הצלקות והקמטוטים מיטשטשים. לכל זאת נוסף האפקט המתמשך של החומר, המעודד את חידוש העור באופן טבעי לאורך זמן. 

פרופילו – חומצה היאלורונית, המיוצרת באופן טבעי בגופנו, מעשירה את העור בלחות ומעודדת ייצור קולגן ואלסטין, התורמים לשיקום רקמת העור ולשיפורה, ועל כן חומרי מילוי רבים מכילים אותה.  בחומר המילוי החדשני פרופילו (PROFHILO) ישנו ריכוז גבוה במיוחד של חומצה היאלורונית, המעניקה לו יעילות גבוהה בעידוד התחדשות העור. לאחר הטיפול בפרופילו, העור יהיה גמיש ונעים למגע, עשיר בלחות ועם פחות קמטוטים. הפרופילו מספק אפקט פיסול מצוין והוא יכול לתת מענה גם לקמטים עמוקים, וכמו האחרים, גם הוא ממשיך לעודד ייצור קולגן ואלסטין טבעיים התורמים לחידוש העור תקופה ארוכה לאחר מכן.

סקולפטרה – אם כבר הבנתן עד כמה יכולים חומרים ביו-סטימולוטרים לתרום למראה הפנים שלכן  בשל יכולתם לעודד את ייצור הקולגן הטבעי בעור – כדאי שתכירו את סקולפטרה. הסקולפטרה מבוססת על חומצה פולי-לקטית, והיא אפקטיבית במיוחד בעידוד ייצור הקולגן הטבעי בעור לאורך זמן, כך שהנפח, המוצקות והגמישות חוזרים לעור באופן הדרגתי וטבעי ונשארים בו לאורך זמן ממושך מאוד. תוצאות הטיפול יתעצמו ויתחדדו עם הזמן, כאשר הסקולפטרה תתפוגג ותשאיר רשת סיבי קולגן חזקה שרק תלך ותגדל.

חומרי מילוי הם דרך נפלאה להעניק לפנים שלנו אפקט מיידי של אנטי-אייג'ינג אותו ניתן לראות בצורה ברורה, אך לא בצורה מוגזמת. לצד היתרונות המיידים של תווי הפנים המפוסלים יותר, של הקמטים והכתמים שהיטשטשו ושל העור שנראה זוהר ומוצק הרבה יותר, חומרי מילוי רבים יעניקו לכן גם אפקט מתמשך של עידוד ייצור הקולגן והאלסטין בעור לטווח הארוך, שזה רווח כפול ונפלא!

קרדיט לתמונה Freepik

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן