אימוני ספורט וחופי הים בתל אביב 2020 – לוקיישנים מומלצים לאימונים

הצוות של מגזין זמן תל אביב יצא לשטח לבדוק את חופי הים בתל אביב בחודשי ספטמבר-אוקטובר 2020, ויש לציין שגילינו לא מעט דברים מעניינים. בין אם אתם מתאמנים בדלגית או עם משקולות, חופי הים הם אופציה עבורכם. אבל האם תרצו לנצל את האופציה הזו? זה כבר תלוי בכם. נסביר.

הוראות משרד הבריאות מנחים אותנו באופן הבא: ניתן להנות מפעילות ספורטיבית בחופי הים בחופי הים של תל אביב 2020, אבל יש להתאמן לבד. במילים אחרות, אין להתאמן בזוגות ואין להרביץ אימונים עם בני הזוג. קצת מבאס, אבל זו התקופה שאנחנו חיים בה כרגע. נכון לחודש אוקטובר 2020, לא מעט אנשים פוקדים את חופי הים בתל אביב ונהנים מהאוויר הפתוח, מה שלפעמים מתנגש עם הוראות משרד הבריאות ולפעמים לא. בואו נבין ביחד את המצב הנוכחי בת"א, מה כדאי ומה אפשר לעשות אם אתם מכורים לאימונים שלכם?

אימונים בצל קורונה במתחמים ציבוריים בתל אביב

אם אתם מכורים לאימונים שלכם, אתם מוזמנים לקחת בחשבון גם גינות ציבוריות ופארקים ציבוריים, לא רק חופי ים. אמנם חוף הים הוא אזור פתוח לחלוטין והסיכויים להידבקות בנגיף הקורונה הם מינימליים, אבל תזכרו שחופי הים גם עמוסים באנשים.

הצוות של מגזין זמן תל אביב יצא לבדוק את חופי הים בחודש אוקטובר, שם גילה הצוות המוני אנשים. האמת? אולי 10% מהאנשים שהיו שם התאמנו. רוב האנשים בדרך כלל ישבו עם הגיטרה על החוף ונהנו מבריזה אלוהית של חילופי עונות.

סגר או לא סגר, חובה להתאמן (אך לא חובה בבית)

אין מה לעשות, סגר או לא סגר, כנראה שקשה לגרום לכל האנשים לשבת בבית בחודשים כל כך נעימים מבחינת מזג האוויר. ואם אתם מעוניינים להתאמן ולהנות ממזג אוויר נעים, ישנם לוקיישנים רבים ונוספים מלבד חוף הים.

מכירים את הפארק הציבורי שנמצא מאחורי אצטדיון בלומפילד? מאחורי האצטדיון ישנו פארק ציבורי ענק וירוק, שם תמצאו גם מתקני כושר מסוגים שונים. המתקנים האלו מיועדים בדיוק עבור אנשים כמוכם אשר נהנים מספורט בחוץ. יחד עם זאת, חשוב לזכור לקחת אתכם גם אלכו-ג'ל. כמובן שלא חובה להתאמן עם כפפות (אולי בכדי להימנע מיבלות), אבל המינימום הוא לקחת אתכם אלכו-ג'ל שישמש אתכם במהלך האימון.

אימונים בצל הקורונה במרכז תל אביב

אם אתם מעוניינים להתאמן במרכז תל אביב בחוץ, מגזין זמן תל אביב ממליץ לכם על אזור גן העיר. מכירים את גינת הכלבים הענקית שנמצאת על רחוב קינג ג'ורג'? שם נמצא אזור גן העיר ויש שם פארק ציבורי ענק. תוכלו למצוא שם ספסלים והמון צל, דשא וברזיות.

ובואו נדלג ממרכז העיר אל כיוון דרום העיר, שם נמצא את גינת אליפלט. הגינה נמצאת ברחוב שלבים, ממש בסמוך לרחוב "דרך אילת". הגינה שם כוללת גבהות עם דשא ולא מעט מרחב לאימונים. גם בימי הקורונה אנשים מוצאים עצמם מתאמנים שם בכיף.

מצאתם לוקיישן מומלץ לאימונים בתל אביב בקורונה? דווחו לנו!

אם אתם מוצאים לוקיישנים מומלצים לאימונים בזמן הקורונה בתל אביב, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו. מגזין זמן תל אביב יבדוק את הפנייה שלכם בשטח ויפרסם אותה במקרה הצורך. ואם אתם מעדיפים שלא להתאמן בחוץ בתקופת הקורונה, אנחנו נמליץ לכם בכל זאת לשמור על כושר ולהתאמן בבית.

אתם יכולים להפעיל תוכניות אימונים דרך ערוצי YOUTUBE השונים, מה שגם יכניס לכם דרבון וגם מוטיבציה להתאמן בבית. תהנו!

תמונה rasika108 / Shutterstock.com

דילוג לתוכן