שייט רומנטי על יאכטה באוויר הפתוח בימי הקורונה

הקורונה הכניסה הרבה מאד שינויים לחיינו, ואם נחפש טוב, נמצא אפילו כמה שינוים חיוביים. אחד מהם הוא האהבה המחודשת שגילינו לאוויר הפתוח (כן, אפילו בקיץ), ממנו אפשר ליהנות משפע במהלך שייט רומנטי על יאכטה.

הקורונה גרמה לכולנו לגלות מחדש את האוויר הפתוח, וטוב שכך. כן, אפילו בקיץ. אם בעבר נהגנו לחפש בקדחתנות כל נקודה ובה מזגן, היום אנחנו יודעים שהשהייה בחללים סגורים (לא משנה כמה הם ממוזגים) מסוכנת לבריאות שלנו. הדבר בולט פי כמה וכמה אם החללים הללו הם צפופים. אם בימים אלו ממש אתם מחפשים מחווה רומנטית גדולה ומרגשת וגם נקייה במלוא מובן המילה, אתם מוזמנים להכיר את היאכטה המפנקת של גל ונעמה השכרת יאכטות פתרון לא פחות ממושלם בשבילכם.

בריזה מרעננת בין הגלים, בכל עונות השנה

כאמור, עכשיו אנשים רק מחפשים את האוויר הפתוח, וחושבים פעמיים לפני שהם נכנסים לחלל סגור, אפילו אם הם הולכים עם מסכה. שייט רומנטי על יאכטה מתאים בדיוק לאותם אנשים שהולכים על בטוח, ועדיין רוצים ליהנות מפינוק והחיים הטובים (כן, גם עכשיו).

אפילו בשיא הקיץ מנשבת לה בריזה נעימה בלב ים, ממנה אפשר ליהנות במהלך שייט רומנטי על יאכטה. הרחק מהיבשה, הרחק ממכוניות והרחק מכבישים סואנים, החום נהיה נסבל בהחלט, והבריזה? הבריזה היא בגדר הדובדבן של הקצפת, בניחוח משכר של מלח וים.

אם לא די בכך ואם בכל זאת יהיה לכם חם במהלך שייט רומנטי על יאכטה, תוכלו לרדת מן הסולם שמצוי בירכתיים, ישירות למים הצוננים והנעימים של הים (שהם, אגב, הרבה יותר נקיים מהמים בסמוך לחוף). תוכלו לעלות על בגד ים ולעבוד על השיזוף בחלקה הקדמי של היאכטה, ולא פחות חשוב, תוכלו ללגום יין צונן או שמפניה ישירות מהמקרר.

אין שום סיבה לוותר על הרומנטיקה

בדיוק עכשיו, כשאנחנו עדיין מעכלים את מה שעבר עלינו במהלך הסגר, זה הזמן לתת לו קונטרה ולהתפנק עד הסוף, כמו שלא יכולנו לעשות במשך כל השבועות האלה בבית. שייט רומנטי על יאכטה היא דרך מופלאה לעשות זאת.

זוגות רומנטיים, במיוחד כאלה שהיו רגילים לצאת יחד לסרט ולהחזיק ידיים בחושך, להתפנק במיטב המסעדות או לחגוג בסופ"שים כיפיים בחו"ל, ודאי מוצאים את עצמם מתגעגעים למחוות הגדולות. מתגעגעים למי שהיו טרם הקורונה נכנסה לחיינו. לשמחתנו, הרומנטיקה ממש לא מתה. היא רק שינתה צורה. יש עדיין כמה וכמה בילויים רומנטיים שווים ביותר שנשארו רלוונטיים ומוכנים ומזומנים רק לכם, והפלגת שייט רומנטי הוא אחד הבולטים שבהם.

אז אם בא לכם זמן שהוא רק אתם והחצי השני שלכם, כמו פעם, בלי להרגיש שהתפשרתם או שהאווירה השתנתה, למה שלא תרימו עוגן ותצאו להפלגת שייט רומנטי על יאכטה?

התקשרו אלינו 0504600470 גל ונעמה השכרת יאכטות.

דילוג לתוכן