החלקה משקמת – אין צורך לחרוך את השיער עם מחליק חשמלי כדי להחליקו!

החלקה משקמת

אם את רוצה להנות מתוצאות מבטיחות של החלקה לשיער לצמיתות, אין צורך לחרוך את השער עם מחליק חשמלי. אנחנו מזמינים אותך לעצור הכול ולקרוא את השורות הבאות לגבי החלקה לצמיתות ללא מחליק שיער חשמלי. כמו שאמרנו, לא יהיו המלצות חריכה בשורות הבאות.

אם את רוצה להנות מהחלקה משקמת, את צריכה להכיר מושג הנקרא החלקה מינרלית ללא מחליק. בשורה התחתונה, מחליקים חשמליים עשויים לגרום לנזקים ממש לא מבוטלים, החום גבוה מאוד, הפעולה עם המחליק היא חוזרת ונשנית. אלו אלמנטים שממש לא מוסיפים לבריאות השיער שלך. אם את רוצה לסיים אחת ולתמיד עם מחליק השיער החשמלי, השורות הבאות הן בשבילך. הנה כל מה שרצית לדעת על החלקה משקמת לשיער לצמיתות ובלי מחליק חשמלי.

אפשר לבצע החלקת שיער ללא מחליק חשמלי?

מעוניינת להחליק את שיערך, אבל נמאס לך מהמחליקים החשמליים? אולי מעוניינת לבצע החלקת שיער, אבל שמעת דברים לא מזהירים במיוחד על פורמלין? אין ספק, ישנם לא מעט מיתוסים שונים בתחום החלקות לשיער, חלקם מבוססים על אמיתות גם.

אמה-מה, אין שום מיתוס בתופעה שנקראת מחליק שיער חשמלי. התופעה הזו הלכה ותפסה תאוצה בשנים עברו, אך בשנים האחרונות חל שינוי מהותי בתחום. בשנים האחרונות אנחנו רואים חדירה לשוק של מוצרים מינרליים להחלקות שיער. המוצרים האלו אינם כוללים פורמלין, אבל לא פחות חשוב מכך, הם גם לא מצריכים שימוש במחליק חשמלי.

החלקה משקמת לשיער בלי מחליק חשמלי

אם שמעת דברים טובים על החלקה משקמת לשיער, לא הטעו אותך. ואם אמרו לך שמוצרי החלקה מינרלית כוללים בתוכם גם חלבונים משקמי שיער, אז גם הפעם לא שיקרו לך. למעשה, מוצרי החלקה מינרלית כוללים בתוכם את החלבונים הנדרשים גם לאחר פגיעה ממושכת בשיער עם מחליק חשמלי.

במילים אחרות, זה אומר בעצם שגם אם במשך שנים השתמשת במחליק חשמלי, עדיין ניתן לשקם את השיער. את בטח מודעת לכך שהמחליק החשמלי עובד בטמפרטורות חום מאוד גבוהות. אם את מעוניינת לחדול מלהשתמש במחליק החשמלי, אנחנו לחלוטין מצדיקים אותך.

פחות מומלץ להשתמש במחליקים חשמליים לשיער

למעשה, ככל שתקדימי להפסיק להשתמש במחליק החשמלי לשערך, כך יוטב לך. המחליקים האלו גורמים לנזקים משמעותיים בטווח הארוך וגם בטווח הקצר. למעשה, לפעמים שיער אפילו נקטע ונחרך במקום בעקבות שימוש לא נכון במחליקים אלו. בשורה התחתונה, עדיף כנראה להימנע מהם.

אם את מעוניינת להשתמש בחומרי החלקה משקמת לשיער, את מעוניינת להשתמש בחומרים שעושים לשערך רק טוב. החומרים האלו עשויים גם להיות באישור משרד הבריאות, אבל צריך לבדוק את זה באופן פרטני. בכל פעם שאת עומדת לרכוש חומר החלקה משקמת לצמיתות, תבדקי אם אותו חומר הוא באישור משרד הבריאות. זו המלצה מאיתנו.

המלצת שימוש בחומר החלקה משקמת של BORGANIC

בשלב זה אנחנו רוצים להכיר לך את מוצרי BORGANIC – החלקה משקמת לצמיתות לשיער. כשאומרים החלקת שיער לצמיתות, חשוב להבין כי בכל חצי שנה-שנה, יש צורך לבצע החלקה מחדש. לא בגלל שחומר ההחלקה לא יעיל. פשוט בגלל שהשיער תמיד מקפיד לצמוח ואנחנו בעצם צריכות לחדש את ההחלקה.

כדאי לדעת, החלקה משקמת תצריך ממך שימוש בפן שיער בלבד. ממש ככה, כמו ששמעת, בלי מחליק שיער חשמלי. אם נמאס לך לשרוף את השיער שלך בכל יום מחדש, את מוזמנת להשתמש בחומרי החלקות מינרליות. לא רק שתצטרכי פן שיער בלבד, גם תוכלי לבצע את ההחלקה לבדך בבית.

מחקר שוק מקדים תמיד יהיה כדאי

רגע לפני שאת רוכשת את מחליק השיער המינרלי שלך, אנחנו ממליצים לך לערוך מחקר שוק מקדים. סמכי עלינו, את המידע שלך תשאבי מגורמים מקצועיים. זה אמנם משכיל ונחמד לסקור מידע באינטרנט, אבל אסור להסתפק בזה.

הכי חשוב, תבדקי את התקנים שבהם חומרי ההחלקה עומדים. לא פעם, חברות פירטיות מייבאות כל מיני חומרי החלקות לשיער שנחשבים מסוכנים. בכדי להימנע ממצבים של שימוש בחומר מסוכן, תוודאי מי הוא המשווק אשר מוכר לך את החומר ומהיכן החומר מגיע.

ייעוץ לפני רכישת חומרי החלקה משקמת לשיער

אם את צריכה ייעוץ נוסף בנוגע להחלקות מינרליות לשיער, אנחנו ממליצים על פנייה למשווקים של BORGANIC – החלקות מינרליות ללא פורמלין. בעזרת צוות המומחים של החברה, יהיה אפשרי להתאים לך את מוצרי הטיפוח לשיער שאת צריכה. לידיעתך, חומר החלקה משקמת כולל בתוכו גם משקמי שיער וחלבונים שנדרשים לצמיחתו. אם כך, החלטנו מה מומלץ לעשות עם מחליק השיער החשמלי – לשים אותו בצד. השתדלי להימנע מנזקים לשערך. בטווח הארוך יהיה קשה יותר לשקם אותו.

דילוג לתוכן