מזרון אורטופדי מומלץ – מה המזרון הטוב והנוח ביותר?

ניתן לומר כי כיום במדינת ישראל בקרב הצרכנים מזון מוחלף בתדירות ממוצעת של 7 עד 10 שנים. נוסף על כך, צרכנים רבים מעדיפים להקדים את מועד ההחלפה מסיבות כאלו ואחרות. בין מגוון הסיבות השונות תוכלו למצוא התיישנות של המזרון, כתמים ולכלוך על גבי המזרון, מעבר דירה או לחילופין חוסר במידת הנוחות במהלך השינה יהיו הסיבות הנפוצות ביותר, סיבות אשר מעוררות בנו את הצורך לחפש אחר מזרון חדש ומומלץ על מנת לשפר את איכות השינה שלנו. אז מה למעשה הופך מזרונים למזרונים מומלצים? ריכזנו עבורכם את כל שעליכם לדעת בנושא:

תקופת התנסות למזרון החדש

מזרון מומלץ הינו מזרון אשר נבדק באופן מעמיק מצד הלקוח ולא רק בשטח החנות. ניתן לומר כי בימים אלו ניתן לבצע תקופת ניסיון בת מספר שבועות במגוון רחב של רשתות המתעסקות בתחום. בעת התהליך למעשה תוכלו לקבל את המזרון לתקופת התנסות בבית שלכם, ללא הניילון. ביצוע של התנסות לאורך תקופה של מזרון חדש עשויה להבטיח לכם שקט נפשי וביטחון בעת ביצוע רכישת המזרון החדש שלכם ולהבטיח כי אתם אכן קונים את המזרון האידיאלי ביותר עבורכם.

כיצד נבדוק האם המזרון אכן מתאים לנו?

כאמור, הדבר המומלץ ביותר עבור בחירת מזרון הוא ביצוע התנסות, בעת בה אתם שוכבים על גבי המזון ניתן לומר כי הגוף מרגיש באופן מיידי האף המזרון תומך ומתאים את עצמו אליכם או שלמעשה מדובר במזרון אשר לא מספק תמיכה באופן מספיק. נוסף על כך, תוכלו לבחון זאת בעזרת מספר פרמטרים מרכזיים:

• סוג המזרון – בעולם המזרונים האורטופדיים קיימים מזרונים שונים אשר עשויים מחומר כמו פולימרים, קפיצים, קפיצים מבודדים, לטקס וכן הלאה. כל אחד ואחד מהמזרונים הללו מכיל בתוכו מספר תכונות חומר שונות. אי לכך, מוטב כי תתייעצו עם יועץ שינה בעת ביקורכם בחנות המיטות טרם ביצוע הרכישה הסופית. שכן היועדים יעניקו לכם את ההסבר המדויק של השפעת המזרון לטווח הארוך ועל מגוון היתרונות השונים אותם הוא מכיל.

• גודל המזרון – ניתן לומר כי רוחב המזרון משפיע באופן ישיר על איכות השינה שלכם. ככל שרוחב המזרון גדול יותר כך למעשה הדבר משפיע לטובה על איכות השינה שלכם במהלך הלילה ולכן, מומלץ כי תבחרו במזרון רחב וגדול ככל הניתן

• דרגת קושי המזרון – כידוע לכולנו, מבנה האדם אינו סימטרי, לאור עובדה זו חשוב כי נבחר במזרון גמיש מספיק על מנת שיוכל להתאים את עצמו למבנה הגוף הפיזיולוגי שלנו. מזרון אשר סופג את הלחץ מאזור הכתפיים עבור אותם אנשים אשר נוטים לישון על הצד יהיה הפתרון האידיאלי ביותר וכמו כן, תוכלו לבחור מבין המגוון הרחב על מנת להתאים את המזרון בעל מידת הגמישות הרלוונטית ביותר עבורכם.

תמונה – FREEPIK

דילוג לתוכן