לוקיישנים מומלצים לביקור חפוז בתל אביב באמצ"ש

Subodh Agnihotri / Shutterstock.com

האם אנחנו כבר מתחילים להרגיש בתיירות פוסט קורונה בתל אביב? נדמה כי לאחרונה אנחנו חוזרים לשמוע שפות זרות ברחובות של תל אביב וההוסטלים מתחילים להתמלא בשנית. מה שמשאיר אותנו עם השאלה: מה הם הלוקיישנים הכי מומלצים לתיירות באמצ"ש בת"א?

באמצע השבוע אתם יכולים להגיע לביקור חפוז בתל אביב, לאכול איזה כנאפה טוב ולחזור הביתה אנשים מאושרים. מעבר לכך, כדאי לדעת שגם בימי הקורונה אנחנו יכולים לשמוע שפות זרות ברחובות ואפילו לראות את חופי הים מלאים. זה לא שתל אביב מחזיקה באיזושהי אג'נדה נגד מדיניות משרד הבריאות, אבל אין ספק שתל אביב יודעת להתנהל בזכות עצמה. למעשה, מי שאמר שתל אביב היא בועה, לא ממש טעה. אם יש משהו אחד שאפשר להגיד בבירור, הרי זה שתל אביב היא עיר קסומה גם בימי הקורונה. ואם כך, מה הם הלוקיישנים הכי מומלצים לביקור חפוז באמצ"ש? בואו נתחיל עם כנאפה מעולה, שכנראה יגרום לכם לחזור לאכול אותו בעתיד שנית.

מה עושים בחל"ת בתל אביב? לוקיישנים מומלצים לשעשועי אמצ"ש

בימים שבהם חלק גדול מאיתנו נמצאים בחל"ת בעקבות הקורונה, חשוב לדעת גם כיצד להעסיק את הילדים. מעבר לכך, חשוב לדעת גם כיצד להעסיק את עצמנו. אם כך, אנחנו רוצים שתגיעו לאזור דרום תל אביב, ספציפית לאזור יפו.

אתם מתחילים את הטיול שלכם על רחוב דרך שלמה, שם אתם מתקדמים לכיוון מערב (לכיוון הים). אם הגעתם ליוון, הלכתם רחוק מדי ואתם צריכים לחזור לכיוון הכנאפה הכי מפורסם בתל אביב. הוא נמצא ברחוב שדרות ירושלים, ממש בקרבה למזרקת המים הידועה.

אחרי שפתחנו כפתור בג'ינס בעקבות הכנאפה בתל אביב

לאחר שהצטיידתם בכנאפה מעולה, אנחנו ממליצים להגיע לאזור שוק הפשפשים. באזור שוק הפשפשים אתם תמצאו לא פחות מאשר אזור מחודש לגמרי. אם אתם זוכרים את שוק הפשפשים בתור אזור מרופט וחבוט, המצב היום ממש לא ככה.

בתל אביב כבר מזמן הבינו ששוק הפשפשים הוא פוטנציאל תיירותי היסטרי. בימינו ניתן למצוא באזור שוק הפשפשים את כל הברים והמסעדות הכי לוהטים ולוהטות בת"א. מעבר לכך, אותם רוכלים שמציעים את מרכולתם עדיין נמצאים שם והכול נורא אותנטי.

כבר לא פשפש: שוק הפשפשים קם לתחייה ומציע המון לתיירים  

אם אתם מתכננים לרכוש רהיטים ענתיקות, אנחנו רוצים להגיד לכם שהמחירים שם ממש לא זולים. למעשה, בשנים האחרונות שוק הפשפשים החל להיות מאופיין בתור שוק המציע רהיטים במחירים מופרזים. לא פעם, בעלי החנויות בשוק הפשפשים יציעו לכם סחורה מרופטת למדי שנראית כאילו חידשו אותה ממש הבוקר. בעוד שהם ינסו להגיד לכם שמדובר בפריט וינטג', אנחנו ממליצים לכם לא ליפול בפח הזה.

תרכשו שם רהיטים רק אם אתם יודעים בוודאות מה אתם רוכשים. אתם לא אמורים להיות דוקטורים לריהוט וינטג', אבל תנסו לפחות לבחון היטב את הרהיט. מעבר לשוק הפשפשים, אנחנו ממליצים לכם על יום שבו תטיילו באזור נווה צדק. אתם תמצאו באזור נווה צדק לא מעט מבנים יפהפיים ברמה הארכיטקטונית והאדריכלית. שמעו לנו, אפשר לטייל חצי יום באזור נווה צדק מבלי להגדיר איזושהי מטרה מראש. אגב, בימינו כבר ניתן להזמין שירות TAKE AWAY ממסעדות בעקבות ההקלות של משרד הבריאות, ככה שאתם תמיד יכולים לקחת לכם איזה מגש סושי לדרך ולאכול אותו בפארק ציבורי. מכירים לוקיישנים שחובה לבקר בהם בתל אביב? מגזין זמן תל אביב קורא לכם לעדכן אותנו! תהנו, שמרו על בריאותכם!

דילוג לתוכן