זמן ת"א על עבודות מומלצות בתקופת הקורונה בתל אביב

תקופת הקורונה מביאה איתה לא מעט אתגרים, בין אם כלכליים או חברתיים, רגשיים וגם נפשיים. אם אתם מחפשים אחר עבודה בתל אביב בתקופת הקורונה, יש לנו כמה דברים להמליץ לכם עליהם. עבודות בתקופת הקורונה בתל אביב, הנה כל מה שצריך לדעת.

מחפשים עבודה בימי הקורונה בתל אביב? מגזין זמן תל אביב יצא לבדוק בשטח: מה הן העבודות הכי נחשקות ומומלצות בתקופתנו בתל אביב? אין ספק, המונים איבדו את עבודותיהם במהלך החודשים האחרונים. מי שלא איבד את עבודתו, כנראה שיצא לחל"ת ללא צפי לסיום. אם לדייק נכון את המילים, אנחנו רואים לאחרונה יותר ויותר שליחים של חברת WOLT אשר מסתובבים בכבישים. האם שליחים של וולט זו עבודה נחשקת בתל אביב ב-2021?

האם כדאי להיות שליח וולט WOLT בתל אביב ב-2021?

ובכן, מסתבר ששליחים של וולט זועמים על כך שלאחרונה הציעו לקצץ להם בשכר. אנחנו בתחילת 2021, ואנחנו שומעים על כך שאחת העבודות הפופולאריות בתל אביב עומדות לחוות הרעה בתנאים. ובכן, אם ההצעה הזו תעבור ואכן יקוצץ השכר של שליחי וולט, ייתכן שהעבודה הזו תוסר מרשימת העבודות הנחשקות בתל אביב ב-2021.

יחד עם זאת, אם אין שום אופציה אחרת, שליח WOLT זה עדיף מכלום. אם אתם פחות בקטע של שליחויות, כמובן שתמיד אפשר לעבוד בעבודות של ליקוט מוצרים. ניתן למצוא עבודות בהמון חנויות AM-PM, כולל גם סופרמרקטים.

אילו עוד אופציות תעסוקה יש בתל אביב ב-2021 בתקופת קורונה?

לא בטוח שליקוט מזון זו האופציה בשבילכם, אז אנחנו נציע לכם גם עבודות אחרות בתל אביב ב-2021. כדאי לדעת, עבודות כמו סקרים טלפונים עשויות להיות רלוונטיות בתקופות שונות, כולל בתקופת הקורונה. אולי זה לא יתאים לכל סוגי האנשים, לא בטוח שכולם ייהנו מישיבה טלפונית במשך כל היום. יחד עם זאת, כמובן שזה יהיה עדיף על כלום.

במקרים רבים, אנשים מוצאים את פרנסתם גם בעבודות ניקוי מסוגים שונים. אם אתם רוצים למצוא עבודה בשירותי ניקוי, אפשר גם לפנות ישירות לחברות אחזקת מבנים, שבדרך כלל מחפשות עובדים. גינון הוא גם אופציה חביבה, במיוחד אם אתם אוהבים לטפל בצמחים.

יש לכם חצר פרטית בתל אביב? תשמישו אותה לטובת יצירת פרנסה

עוד משהו, חשבתם גם רחיצת מכוניות? אם אתם מתגוררים למשל בשכונות כמו שפירא וכפר שלם, יש סיכוי טוב שיש לכם חצר במבנה המגורים שלכם. אם כן, תחשבו כיצד אתם יכולים להשתמש בחצר בכדי לייצר פרנסה.

רחיצת מכוניות היא אחת האופציות לכך. ואם יש לכם איזשהו תחביב שתמיד רציתם לפתח, כעת זה בדיוק הזמן לעשות זאת. אנחנו מזמינים אתכם לחשוב עם עצמכם – האם יש לכם יכולת כלשהיא לייצר תכשיטים? אולי לגדל ירקות אורגניים ולמכור אותם דרך קבוצות ברשתות חברתיות? כדאי לדעת, ישנם לא מעט אנשים אשר מפרסמים פוסטים לגבי מכירת ירקות אורגניים ופירות בקבוצות כמו "שכונת פלורנטין" בפייסבוק. יחד עם זאת, אפשר אפילו ג'חנון, בישולים ביתיים, מאכלים טבעוניים ועוד.

מגזין זמן תל אביב על הנושא של מציאת עבודה בזמן הקורונה

בסופו של דבר, פרנסה זו פרנסה ותמיד יהיו דרכים להשיגה בכבוד. בימינו של 2021, ניתן גם לספק כל מיני שירותים אונליין. מעבר לכך, אפשר תמיד גם לשקול לחיוב הקמה של חנות אינטרנטית. אם יש לכם בצד כמה אלפים פנויים, אתם יכולים להתחיל בתהליך של בניית חנות אינטרנטית ואפילו להתחיל לקדם אותה בגוגל בתקציב הנ"ל.

גם אם אין לכם שום ידע או ניסיון בהקמת חנויות אינטרנטיות, כיום ניתן לקבל סיוע מקצועי בתקציבים ידידותיים לחלוטין. תמיד אהבתם תכשיטים? אולי התחביב שלכם הוא גידול בע"ח? בין אם כך או כך, תוכלו להקים חנות אינטרנטית שפועלת באמצעות שיווק שותפים, או פשוט חנות אונליין שעומדת בזכות עצמה. מגזין זמן תל אביב מאחל לכם צליחה נכונה של התקופה הנוכחית, אל תשכחו שניתן להפוך את רגעי המשבר האלו לרגעי תפנית בחיים. נשתמע בהמשך.

דילוג לתוכן