נדל"ן לישראלים בארה"ב – מה חשוב לדעת?

בין אם עבור ישראלים או באופן כללי יותר, השקעה בתחום הנדל"ן הוכיחה את עצמה במהלך ההיסטוריה האנושית כעסק משתלם בכל פעם מחדש. עם הצמיחה של שוק הנדל"ן בארה"ב, אתם יכולים להיות בטוחים שתרוויחו אם תשקיעו בחוכמה. צוות 'זמן תל אביב' יצא לבדוק: היכן כדאי להשקיע בימינו בארה"ב? – המשיכו לקרוא.

כמה מילות ספתח על נדלן והשקעות בארה"ב

יש לכם הון עצמי שאינו מספיק עבור רכישת נכס בישראל, אולי אפילו רק כמה מאות אלפי שקלים בודדים? לפני שאתם צוללים לעולם של השקעות נדל"ן בארצות הברית או בחו"ל, עליכם להעריך כמה גורמים מרכזיים, כגון המיקום, השוק וסוג הנכס שבו אתם רוצים להשקיע.

בפוסט זה במגזין זמן תל אביב, נעבור בקצרה על כמה מהמדינות הטובות ביותר להשקת נדל"ן בימינו, היתרונות של אלו וטיפים חשובים להשקעות רווחיות. בואו נדבר קודם כל על אחת מהמדינות שדורגו כמבטיחות ביותר עבור השקות נדלן – פילדלפיה.

השקעות ויזמות של נדל"ן בפילדלפיה

פילדלפיה היא עיר גדולה וחשובה בארצות הברית, והיא נחשבת לאזור השקעה נדל"ן אטרקטיבי מתוך כמה סיבות עיקריות. הנה 2 מהחשובות ביניהן:

  • שוק עבודה חזק: פילדלפיה היא מרכז עסקי חשוב, ולמעשה היא מהווה את ביתם של חברות רבות.. חשוב להבין כי שוק העבודה החזק בעיר, הוא בעצם מה שמייצר ביקוש גבוה לדירות ולבתים, מה שבתורו יכול להוביל לעלייה בערך הנדל"ן.
  • מחירים נוחים יחסית: מחירי הנדל"ן נמוכים יחסית למדינות אחרות בארצות הברית, כמו ניו יורק או לוס אנג'לס. זה יכול להפוך את פילדלפיה למקום אטרקטיבי להשקעה עבור משקיעים עם תקציב מוגבל המחפשים נדלן בארצות הברית עם פוטנציאל טוב.

כמובן, כל השקעה בנדל"ן כרוכה בסיכון, וחשוב לעשות מחקר מעמיק לפני שמבצעים השקעה. עם זאת, כפי שציינו כאן למעלה, פילדלפיה היא אזור השקעה נדל"ן אטרקטיבי עם מספר יתרונות מובהקים.

היבטי נדל"ן "פנסילבני" שכדאי להכיר

פנסילבניה היא מדינה במזרח ארצות הברית, והיא נחשבת לאזור השקעה נדל"ן אטרקטיבי עבור ישראלים ועבור אמריקאים כאחד. הנה הסיבות העיקריות לכך שפנסילבניה נחשבת יעד השקעות אטרקטיבי במיוחד:

  • אוכלוסייה: ידוע כי האוכלוסייה בפנסילבניה גדלה יחסית בהתמדה, מה שבאופן טבעי מוביל לעליית מחירי נדל"ן.
  • מחירים: מחירי הנדל"ן בפנסילבניה לא מאוד נמוכים, אבל בטוח שהם יותר נמוכים ממדינות ענק אחרות. אם יש לכם תקציב מוגבל, היא עשויה להוות יעד השקעות שכדאי לקחת בחשבון.

חלק מהיעדים האטרקטיביים להשקעה בפילדלפיה עשויים לכלול את פיטסבורג שנחשבת גדולה מאוד ומתפתחת, אזור המפרץ שנחשב תעשייתי וחשוב ועוד.

לסיכום, כמה מילים על השקעות בטקסס

טקסס התגלתה כמדינה פופולרית להשקעות נדל"ן במהלך השנים, בעיקר הודות לכלכלה הצומחת במהירות ויוקר המחיה הנגיש. יוסטון ואוסטין הם האזורים המובילים להשקעות נדל"ן בטקסס, אך משקיעי נדל"ן בטקסס נמשכים אליה דווקא מתוך סיבות שונות. למשל, מתוך סיבות של העדר ופטורים שונים ממס הכנסה, מחירי נכסים סבירים ושוק השכירות הגדול שלה.

כאשר משקיעים בטקסס, עליכם להעריך היטב את השוק ולשקול השקעה בנכס מסחרי, אם כי חלק מהאנשים משקיעים דווקא בנדל"ן פרטי. בסופו של דבר, בין אם תשקיעו בטקסס או בכל מדינה אחרת בארה"ב, חשוב למצוא מישהו מקומי, בעדיפות לישראלי, שיכול לסייע לכם בכלל התהליך וללוות את השקעתכם בצורה הנכונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן