אינסטלטור המלצות וכל מה שצריך לדעת

רוצים לדעת איך למצוא אינסטלטור המלצות בצורה הטובה ביותר? המאמר הזה נועד לכם כדי שלא תתבלבלו כאשר אתם מחפשים אינסטלטור המלצות מעולות. אף אחד לא אוהב תקלות. הן גם לא בדיוק עושות לנו חיים קלים. הנזילה הסמויה לא מתקשרת לעדכן על כך שהיא התחילה לעשות צרות לא כל שהן הסתימה בכיור.

לא רק זה אלא שבמידה ואנחנו התעלמנו חלילה מהבעיה ולא טיפלנו בה בזמן, בקלות רבה אנו עלולים למצוא את עצמנו משלמים עליה מחיר כבד בהחלט בדמות תקלה שהולכת וגדלה עד כדי מצב בו ממש קשה לתקן את הבעיה.

בדיוק בגלל זה חשוב לדעת מבעוד מועד מה הפרמטרים הקובעים האם יש על אינסטלטור המלצות אמינו כן או לא. חשוב שנדע, בתור לקוחות כיצד הדרך הטובה ביותר להבטיח, בתור אלו שאינם אנשי מקצוע, שאותו אינסטלטור מומלץ שהזמנו אכן עושה את עבודתו נאמנה.

אם אתם רוצים לשמוע את הטיפים שלי ' אבי אינסטלציה ' על הדרכים הטובות ביותר להכי על אינסטלטור המלצות ,  כיצד מוצאים אינסטלטור מומלץ וכן הלאה, כאן תוכלו למצוא את כל החומר הרלוונטי בעניין שבהחלט יעשה לכם סדר בדברים.

איך יודעים איפה לחפש על אינסטלטור המלצות

על פניו אנחנו חיים בתרבות שפע בה אנחנו יכולים למצוא את כל מה שנרצה די בקלות. אנחנו יכולים להקיש על המקלדת בקלות ולמצוא כרטיסים זולים לסין או מגפיים אונליין בלי בכלל להתאמץ. אנחנו יכולים כמובן גם למצוא על אינסטלטור המלצות.

אבל, הקושי הגדול שיש בתרבות השפע היא כמובן התופעה בה אנחנו חשופים ליותר מדי מידע שלעיתים אפילו מונע מאתנו להחליט בהיגיון. פעמים רבות אנו עלולים לטעות ולחשוב שהמלצה מסוימת היא אכן המלצה אמינה בעוד למעשה, בפועל מדובר על המלצות 'שתולות' בידי אנשי מקצוע.

אז מה למעשה באמת ייתן לנו את התשובה ויאפשר לנו להבין אם יש על אותו אינסטלטור המלצות איכותיות?

בכיני, ' אבי אינסטלציה ' לאחר עשר שנים בתחום, אני יכול להעיד כי הדרך לברר את יעילותו של אותו אינסטלטור היא לא רק על ידי קריאה של המלצות. זאת אומרת, כמובן שבמרה בו הזמנתם אינסטלטור מומלץ היודע לעשות את עבודתו על הצד הטוב ביותר, תראו סימנים לכך הן ברשתות החברתיות והן באתרי האינטרנט השונים.

אבל האמת היא כי הדבר שמשפיע אולי יותר מכל הוא סדר הפעולות של אותו אינסטלטור מומלץ.

אם באמת היו על אותו אינסטלטור המלצות נכונות , תוכלו לראות את זה מהרגע הראשון. זאת על ידי בחינה של שלוש פעולות פשוטות.

מה הן שלושת הפעולות? נפרט ממש עכשיו.

שלושת השלבים: האם לאותו אינסטלטור המלצות אמינות

שלושת שלבי העבודה הם:

  1. אבחון הבעיה: אבחון הבעיה זה תהליך יחסית קצר הכולל כל פעם סדר פעולות קצת אחר. כמובן שהכול תלוי באופי של התקלה. במידה ומדובר למשל על נזילה סמויה כמובן שהבירור יהיה מורכב יותר שכן אותו אינסטלטור מומלץ צריך להביא מכשיר תרמי למציאת הנזילה מעבר הקיר למשל וכן הלאה. זאת לעומת בירור של נזילה גלויה המתרחשת בשירותים או בכיור במטבח, אז האבחון יהיה קצר בהרבה.

כך גם במקרה של סתימה. יש סתימות שהמקור שלהן נמצא מעל פני השטח, לעומת סתימות אחרות, המתרחשות לרוב בבתים בהם הצנרת ישנה במקצת, אז אולי יש בעיה בעומק של הצינור מה שדורש שימוש בחומרים חזקים יותר או אפילו פריצה של הקיר.

אבל, כך או אחרת, אבחון הבעיה זה תהליך די קצר כאשר במקרים מסוימים הוא עלול להגיע לרמה של דקות. כדי לבדוק האם לאותו אינסטלטור המלצות אמינות , הכי פשוט זה ללוות אותו במהלך הדקות הללו של האבחון על מנת שתוכלו להיות שם כאשר עולה שאלת המחיר.

  1. הצעת מחיר ושיקוף המצב: ההבדל בין אינסטלטור מומלץ לאינסטלטור מומלץ פחות במובנים רבים נעוץ ברגע הזה. שכן, זה השלב בו אותו שרברב צריך לתת לכם דין וחשבון ולהסביר לכם מה המצב. מה הבעיה? שמרבית הלקוחות לא יודעים להגיד בוודאות כמה אמור לעלות כל דבר.

אבל מה חשבתם? שנשאיר אתכם באפלה?  על הצעת מחיר נדבר עוד בהמשך, אחרי שניגע בשלב האחרון של העבודה.

  1. שלב התיקון: כמובן שיש שרברב מנוסה יותר לעומת אחר ושזמן התיקון עלול להשתנות. אבל, כעיקרון עולם האינסטלציה מחולק לעבודות ארוכות, הכוללות הרמה של אריחים על מנת לטפל בנזילה סמויה מורכבת לעומת תיקון שנעשה מעל פני השטח שלא צריך לערוך יותר משעה וחצי. אם אתם רואים שמתרחש תיקון בו אותו אינסטלטור מומלץ כביכול מעביר זמן רב מדי בבית ללא ביצוע עבוד פולשנית במיוחד, יכול להיות שמדובר על מקרה בו לאותו אינסטלטור המלצות בסימן שאלה.

בדרך כלל הדרך הטובה ביותר להיות בטוחים היא פשוט לשאול את בעל המקצוע תוך כדי עבודה מה הוא עושה בדיוק. כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם מבינים האם אותו בעל מקצוע כרגע 'מבזבז את הזמן' או שמא הוא באמת מנסה לפתור את התקלה ולהחזיר את הצנרת לפעילות מלאה במהירות.

שאלת המחיר

הבטחנו אנחנו ב- 'אבי אינסטלציה ' לא להשאיר אתכם בעלטה בנושא הזה. על פניו, עבודה הכוללת החלפה של חומרי גלם שוטים כמו צינורות וגומי לאיטום צריכה לא להיות יקרה מכמה מאות שקלים במקרה היקר ביותר.

שימו לב לכך, שכן קל מאוד 'להפיל לקוחות בפח' כאשר מסבירים להם כי חומרי הגלם עולים יותר ממה שהם עולים בפועל. כמובן שלא תמיד לאותו אינסטלטור מומלץ יהיו חומרי הגלם הזולים בשוק. הרי בכל מקום מוכרים את הציוד במחיר קצת אחר. אבל, כעיקרון חומרי הגלם עצמם לא צריכים להיות מאוד יקרים.

יש יוצא מין הכלל בדמות ברזים ואריחים. במידה ונעשות עבודות אינסטלציה מורכבות באמבטיה למשל, או של תיקון נזילה סמויה הדורשת 'חפירה' בקיר, יכול להיות שחומרי הגלם יהיו יקרים יותר.

אבל כאן אנחנו מדברים בדרך כלל על פרוצדורה שעולה יותר כסף ולוקחת כמה ימים. כך שתוכלו לבקש מאותו אינסטלטור המלצות בסימן שאלה, פירוט מלא על העבודה שלו כולל הצעות מחיר על כל פריט ופריט כדי להיות בטוחים כי אתם אכן מקבלים שירות מעולה ושאף אחד חלילה לא 'עובד עליכם'.

אינסטלטור המלצות , זה תלוי גם בכם

אני, ' אבי אינסטלציה ' שרבר הנמצא בתחום כבר קרוב לעשר שנים , הייתי שמח לבקש מכם בקשה. אנשי המקצוע בענף הם רבים. בניהם יש אנשי מקצוע טובים יותר ופחות, כפי שאתם יודעים.

הבעיה היא שלא פעם לקוחות רבים נמנעים מלתת המלצות שיכולות להועיל מאוד לחברים ובני משפחה. חישבו על כך כמו על שרשרת אנושית אחת גדולה. כל אחד מוסיף נדבך. נתקלתם באיש מקצוע מעולה.

אם תתנו לאותו אינסטלטור המלצות טובות, זה יכול לעזור גם לאחרים למצוא שרברב מקצועי ומנוסה שיעזור להם.    

אם אתם מחפשים אינסטלטור המלצות מעולות , שרברב מיומן שיעזור לכם, אני ' אבי אינסטלציה ' תמיד נמצא כאן כדי לתת לכם שירות מעולה.

תמונה FREEPIK

דילוג לתוכן