מתכננים אירוע? בחרו חבילות השכרת ציוד שמתאימות לכם

ההכנות לאירוע בעיצומן? זה הזמן לבדוק שדאגתם לכל הפרטים. בין אם האירוע שלכם מתקיים תחת כיפת השמיים ובין אם במקום סגור, אתם תצטרכו לוודא שיש לכם את הציוד המתאים עבורו.

חבילות השכרת ציוד לאירועים מאפשרות לכם ליהנות מכל מה שתצטרכו באירוע וכל זאת במחיר מינימלי ובלי לקנות דבר. חברות השכרה המתמחות בתחום, כמו חברת סאונדשיין, יעמדו לרשותכם מרגע התכנון ועד שתסיימו את האירוע שלכם.

מהן חבילות השכרת ציוד ולמה הן עדיפות על פני רכישת ציוד

בהנחה שאתם לא מנהלים גן אירועים אלא אירוע פרטי חד פעמי, אתם תצטרכו לוודא שיהיה לכם ציוד מתאים, אך לאחר האירוע לא תצטרכו להשתמש בו שוב. לכן, חברות השכרת ציוד  לאירועים עומדות לרשותכם ומאפשרות לכם לשכור כל מה שתוכלו לחלום עליו ושיהפוך את כל ההתארגנות לפשוטה ונוחה.

חלק מהחברות יכולות להציע לכם רק חבילות השכרה ואחרות, כמו חברת סאונדשיין, יהיו גמישות ויעמדו לרשותכם בדיוק כפי שתרצו, גם אם תבקשו לשכור כיסא אחד בלבד. למרות זאת, ככל הנראה כמו רוב החוגגים, לאחר שתכינו רשימה של הצרכים שלכם, תגלו שאתם צריכים יותר ציוד מכפי שהם חשבו בתחילת הדרך.

יכול להיות שגם אתם חשבתם שתצטרכו רק שולחנות וכיסאות ואז כשהתעמקתם בנושא הבנתם שתצטרכו גם לדאוג למערכת הגברה ותאורה במקום. חבילות השכרת ציוד הופכות את ההשכרה למשתלמת יותר. הן מאפשרות לכם ליהנות בדיוק מהציוד שתצטרכו וכל זה במחיר נמוך יותר מהשכרת כל פריט לבדו.

בחרו את הציוד שמתאים לכם ואז את החבילה

הדרך הטובה ביותר לבחור חבילה כאשר שוכרים ציוד היא קודם כל לדעת מה הצורך שלכם. את ציוד האירועים אפשר לחלק למספר קבוצות: ישיבה (כיסאות ושולחנות), תאורה והגברה, פתרונות חימום וקירור, אוהלים, דוכני מזון, דוכני מזון ואטרקציות.

רגע לפני שאתם מחפשים את חבילת הציוד המושלמת כדאי שתחשבו איזה ציוד אתם רוצים וצריכים לאירוע שלכם. יכול להיות שמצאתם מקום מושלם אך הוא ריק ואתם צריכים להביא אליו את כל הציוד. במקרה זה הרשימה שלכם תהיה ארוכה.

יכול להיות שאתם רק צריכים להשלים ציוד כך שהאירוע שלכם יהיה מושלם אך כבר יש לכם ציוד בסיסי כמו כסאות ושולחנות או אולי מערכת הגברה. במקרה זה תצטרכו את הציוד המשלים ולמצוא את החבילה שתוכל לספק לכם את המענה המתאים.

אילו חבילות ציוד יעמדו לרשותכם?

דרך פשוטה לשכור ציוד היא לחפש אחר החבילה שמתאימה לצרכים שלכם. הניסיון של חברת ההשכרה אפשר לה לבנות את החבילות השונות כך שהן מתאימות לסוגי אירועים מגוונים. אתם תוכלו לבחור חבילה או לפחות לקבל השראה כדי להבין איזה ציוד תרצו לשכור לאירוע שלכם.

חבילת הושבה

חבילת הושבה היא החבילה הבסיסית אשר מציעה לכם שולחנות וכיסאות (במספר תואם). אתם יכולים לשכור את הכמות שתצטרכו וזאת בהתאם למספר המוזמנים שצפויים להגיע לאירוע. אתם יכולים למצוא חבילות למספר מצומצם של מוזמנים או לעשרות (חמישים, שבעים ויותר מכך).

חבילת הגברה ותאורה

אתם צריכים שהאורחים שלכם יוכלו לשמוע את המוזיקה ואם אתם מתכננים לדבר, אז גם אתכם. ישנן חבילות הגברה שונות ויש להתאים את האחת הנכונה למרחב. אם האירוע שלכם מתוכנן לשעות החשיכה, תרצו לשלב גם תאורה. בתוך חבילות אלו תמצאו גם אפשרות לשכור ערכת קריוקי.

חבילת זולה

היום אפשר לראות כי ישנם יותר אירועים אשר מתקיימים בחוף הים ובטבע. חבילת זולה תכלול ספסלים ושולחנות נמוכים, פופים, כריות ומחצלות. כל הציוד יכול להיות תוספת לחבילת הושבה כך שתוכלו ליצור מתחמים שונים בתוך האירוע וכל המוזמנים שלכם ימצאו לעצמם מקום נוח.

חבילת טבע

כל הציוד שאתם יכולים לחלום עליו ויותר מכך נמצא בחבילות הטבע. בין היתר תמצאו אביזרים למסיבת פול מול, ציוד הגברה וכמובן גם גנרטור כך שלא תצטרכו להפסיק את החגיגה לרגע. אם האירוע שלכם עומד להיות בחוץ כדאי לחשוב גם על אמצעי הצללה.

חבילת מצננים

אתם לא רוצים שהאורחים שלכם ילכו באמצע האירוע כי חם להם (או אם האירוע מתקיים בחורף, לא תרצו שיהיה להם קר). לכן, עומדות לרשותכם חבילות מצננים שמתאימות למתחמים חיצוניים ופנימיים. את כמות המצננים יש לבחור בהתאם לגודל מרחב האירוע.

חבילה מותאמת באופן אישי

הדרך הטובה ביותר למצוא חבילת השכרת ציוד לאירועים היא פשוט להתייעץ עם החברה שמתמחה בתחום. אנשי המקצוע כבר התאימו ציוד לרבים לפניכם ויוכלו לשאול את השאלות הנכונות, לייעץ ולבנות לכם חבילה מותאמת באופן אישי.

קרדיט תמונה 123rf

דילוג לתוכן