אוקטובר, סתיו בת"א 2020: הקורונה וההפגנות – נזכה לברים בחורף?

Alex Eidelman / Shutterstock.com

בין הפגנה להפגנה ובין סגר לעוצר, כולנו כבר מרגישים את חורף 2020 באוויר של תל אביב. הערבים הולכים ונעשים קרירים יותר, אנשים מתהלכים במהלך היום רגועים יותר בעקבות הקלה בעומסי החום. ומה קורה בתל אביב? הפגנות, קורונה, ברים ופאבים שנותרו בסימן שאלה. בואו נדבר על זה.

ממש מריחים את הסתיו באוויר, ומי שמתגורר על רחוב דרך שלמה ("סלמה" בסלנג פושע) זוכה כבר להנות מרוחות שמגיעות ישירות מהים. וגם אם אתם לא מתגוררים על המסדרון הישיר של רוחות המגיעות מחוף הים, אתם מרגישים בערבים הקרירים שכבר מתדפקים על הדלת. מי מאיתנו שאוהב את חודשי החורף, בוודאי שואל את עצמו לגבי ברים ופאבים בתל אביב בחורף 2020 – האם נזכה להנות מהם בתקופת הקורונה?

חגים בתל אביב ב-2020, קורונה ומה שבין הפגנה להפגנה 

רגע לפני דיבורים על ברים ופאבים בחורף 2020 ובצל הקורונה, בואו לרגע נתעכב על העניין של הפגנות בתל אביב בספטמבר-אוקטובר. ממש בסוף ספטמבר היו כאן הפגנות אל מול מרחב יפתח ביפו, שוב – על רחוב דרך שלמה.

מה שבהתחלה צץ בתור קומץ של אנשים בודדים, במהרה הפך לקבוצה של 150 אנשים ומעלה אשר החלו לצעוד לכיוון פלורנטין. אין ספק, עושה רושם שהרוחות בתל אביב לא ממש רגועות בסתיו 2020, בדיוק בדומה לרוחות שאינן נרגעות בשאר חלקי המדינה.

אבל מה שונה בתל אביב באוקטובר 2020, בכל זאת?

ובכן, תל אביב היא עיר שקיימים בה כל כך הרבה מקומות בילוי, עד שלפעמים נדמה שמקומות הבילוי האלו הם חלק ניכר ביותר מהכלכלה הלוקאלית-מדינית. אין ספק, חולדאי עומד בפני החלטות קשות, כנראה שגם נתניהו ושאר החבר'ה שמנסים ללהטט בין סגר לסגר.

ובכל זאת, כיצד חורף 2020 צפוי להיראות בתל אביב בצל הקורונה? אישית, אנחנו צופים שזה יעבוד בצורה אקורדיון. בעוד שלתקופות מסוימות מקומות הבילוי יורשו להיפתח, בתקופות אחרות סביר להניח שאנחנו נתמודד עם עוצרים וסגרים.

גם במהלך העוצר והסגר מגזין זמן תל אביב ממשיך לעדכן

מגזין זמן תל אביב ימשיך בכל מקרה לעדכן אתכם בכל מה שמתרחש ושווה אזכור בעיר. מגזין זמן ת"א מוציא עבורכם כתבים לשטח, מעדכן במה שחשוב ויעדכן במה שכדאי לדעת. למשל, ידעתם שביום כיפור חוף הים בתל אביב היה מפוצץ אנשים?

לא שאנחנו מעודדים התנהגות והתנהלות של הפרת עוצר וסגר, אבל בכל מקרה שווה לדעת את זה. אם חשבתם שכולם ישבו בבתים, אנחנו אומרים לכם שאנשים השתזפו בחופי הים בתל אביב במהלך יום כיפור 2020.

חגים בתל אביב במהלך 2020 ובצל הקורונה – מה יש לעשות?

אגב, אם כבר מזכירים את יום כיפור 2020 בתל אביב, חשוב גם לדבר על החגים המתקרבים. המלצה אישית שלנו, גם אם אתם ממש כבר "מתים" לצאת החוצה לכל מיני דרינקים מאולתרים בפארקים, תתאפקו אם יש צורך בכך.

נכון שהוראות משרד הבריאות לא תמיד מובנות לנו או הגיוניות לנו, אבל תזכרו שבסופו של דבר כולם פה לומדים תוך כדי תנועה. אם במהלך חול המועד וסוכות הממשלה מכריזה על סגר ועוצר בתל אביב, תישמעו להוראות. לא נעים ולא כיף, אבל מה לעשות, זו התקופה הנוכחית שאנחנו צריכים לחיות בה. עצה שלנו, תעטפו את עצמכם ותקיפו את עצמכם בנוכחותם של אנשים קרובים ואהובים במהלך חול המועד וסוכות בתל אביב. תהנו, הישמרו לבריאותכם ושיהיו חגים שמחים על כולנו!

דילוג לתוכן