הכביש בידיים טובות: "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי

חברת "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" נוסדה בשנת 1997 ומנוהלת בידיו של אילן שרעבי. לשרעבי היכרות ארוכת שנים וידע נרחב בתחום הבטיחות בתעבורה, במערכות תחבורה ובעבודה עם גופים פרטיים וציבוריים. בין לקוחותיה של החברה נמנים כמה מהחברות והגופים הגדולים בארץ.

דרכו הארוכה של שרעבי והניסיון שצבר בתחום, כמו גם אהבתו למקצוע, הם אלו שמבטיחים כי "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" מעניקה ללקוחותיה את השירות המקצועי והאמין ביותר, דבר שמייצב אותה כבר שנים בחוד החנית של ענף מערכות התחבורה בישראל ולבחירה הראשונה של מנהלי פרויקטים גדולים בתחום התחבורה.

שירותי החברה

חברת "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי, ממוקמת בכפר הירוק, בין תל אביב לרמת השרון, ומעניקה ללקוחותיה שירותים בתחום מערכות התחבורה – ציוד לפיתוח ובניית כבישים כגון פנסים מהבהבים ומגני קירות, אבני בלימה, התקנת שלטים, סימון כבישים ועוד. בנוסף, עוסקת החברה גם בסימון חניונים וחניות נכים, בסימון איסור חניה, בצביעת מגרשי ספורט, בהקמת גדרות, מחסום שומר ובתחומים נוספים. בין אם מדובר בעבודות נרחבות בכבישים הסואנים בארץ ובין אם מדובר בהקמת גדרות במגרש אימונים, חברת "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי, מבטיחה ללקוחותיה שירות אישי ומקצועי בסטנדרט הגבוה ביותר הקיים בשוק.

סטנדרט של איכות, בטיחות ושירות אישי ומקצועי

לאורך שנים, בשקט בשקט, סלל שרעבי, הלכה למעשה, את המוניטין של החברה בניהולו ומיצב אותה כחברה המובילה בישראל בתחום מערכות התחבורה. תו התקן המקצועי של "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" ניצב על שלוש רגליים: איכות, בטיחות ושירות אישי ומקצועי.

איכות

כבישים, חניונים ומגרשי ספורט הם מבנים שצריכים להחזיק מעמד שנים רבות ולהצליח לעמוד בתנאי מזג אוויר משתנים ושימוש יומיומי של אלפי בני אדם. כדי להבטיח שייבנו בצורה הטובה ביותר יש להשתמש בחומרים ובציוד האיכותי והמתקדם ביותר. על כן, חברת "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" מבטיחה ללקוחותיה את כלי העבודה והחומרים האיכותיים ביותר והבטיחותיים ביותר, ללא פשרות ובלי לעגל פינות. אצלנו לא חוסכים על הלקוחות ועל הציבור ומציעים להם רק את הטוב והבטיחותי ביותר.

בטיחות

שיפוץ ופיתוח כבישים תוך כדי תנועה זו פעולה מורכבת שטומנת בחובה גם סכנות. היכולת לשפר את מצבו של כביש סואן תוך שמירה על סטנדרט בטיחות בלתי מתפשר היא עבודה למקצוענים בלבד. ללא הציוד המתאים, המתקדם והאיכותי ביותר, עלולות להיגרם תאונות קשות וכאן בדיוק נכנסת "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" לתמונה. אצלנו לא מתפשרים על בטיחות ועל איכות ומציעים ללקוחותינו את הפתרונות הבטיחותיים ביותר לעבודה מורכבת שכזו.

שירות אישי ומקצועי

כבר כמעט 30 שנה שהחברות והגופים המובילים בתחום התחבורה בוחרים לתת אמון ב"מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי. הסיבה לכך, בין היתר, היא רמת השירות המקצועי, האדיב והאישי שמעניקה החברה תוך יכולת להתגמש ולהתאים את עצמה לצרכים המשתנים של לקוחותינו. אצלנו, לכל לקוח, קטן כגדול, מגיע שירות אישי וליווי מקצועי ללא פשרות שכולל תוצאה מקצועית ועמידה בזמנים. לקוחותינו יודעים שאצלנו יקבלו מענה מקיף בכל שעה לכל שאלה, בקשה או צורך, עד שהפרויקט יושלם על הצד הטוב ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר.

החברה המובילה בתחום הבטיחות בתעבורה

"מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי היתה מעורבת בעבר ומעורבת גם כיום בכמה מהפרויקטים התחבורתיים החשובים בישראל. מסוף שנות ה-90 ועד היום, השתלבה החברה במאות פרויקטים ששינו את פני הכבישים בישראל. בכל פרויקט שכזה נושאת החברה על דגלה את ערכיה המקצועיים: איכות ללא פשרות, בטיחות מעל הכל, שירות אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר ומחויבות לשיפור מתמיד. הערכים הללו, הם אלה שבזכותם נבחרת החברה בכל פעם מחדש להוביל את תחום הבטיחות בתעבורה, ולהשתתף בהקמתם של הפרויקטים החשובים בישראל.

מאז ועד היום – "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" עומדת תמיד באתגר

חברת "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" החלה את דרכה בשנת 1997. בהובלתו ובניהולו המסור של אילן שרעבי, הובילו אותה עובדיה לפסגה, במקצועיות ובחריצות בלתי מתפשרות. האיכות הזאת וערכי החברה שמובילים אותה מיומה הראשון, הם אלו שמשכו את לקוחותיה שביקשו שירות מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר – שירות קשוב ואמין שדוגל בעמידה בזמנים, זמינות, עקביות והקפדה על הפרטים הקטנים, כמו גם מענה איכותי למגוון רחב של צרכים בתחום התעבורה.

ייחודיותה של "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" מתבטאת ביכולתה להצטיין בכל תחום בו היא עוסקת ובכל שירות אותו היא מעניקה ללקוחותיה. זאת, הודות לעובדיה המסורים ויכולתם להתגמש, לחשוב מחוץ לקופסה, למצוא פתרונות יצירתיים, ולהתאים עצמם לצרכים המשתנים של לקוחותיהם, דבר שיצר רף חדש של שאיפה למצוינות בתחום התעבורה והבטיחות בכביש. ערכים אלה ועוד הם אבן הראשה של החברה עליה עמל שרעבי במשך כ-30 שנה.

"מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ": הבחירה הראשונה בתחום הבטיחות בתעבורה

עוד מראשית הקמתה, שאף אילן שרעבי כי "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" תהיה החברה המובילה בתחום מערכות התחבורה והבטיחות בתעבורה. את ניהולו המסור מאפיינות דרישה לביצועיות גבוהה, מקצועיות, דיוק, עמידה בזמנים, אחריות, הקפדה על בטיחות, שירות שעומד בסטנדרטים בינלאומיים ושמירה על ערכי החברה שבבסיסם – יחסי נותן שירות-לקוח המתאפיינים ביחס מקצועי, אישי ומדויק. אלה הבסיסים שהפכו את החברה למה שהיא ומיצבו אותה כחברה המובילה בישראל בתחום ולבחירה הראשונה של כמה מהגורמים והחברות החשובים בתחום התעבורה בישראל. לקוחותיה של החברה, קטנים כגדולים, יודעים שמובטח להם שקט נפשי וביטחון כשעניינים נמצאים בידיים שלה.

כדי לשמור על המוניטין שלה ועל האמון בין החברה ללקוחותיה, נדרשים בעלי המקצוע העובדים בחברה, בהנהגתו של אילן שרעבי, לחדש ולשפר בכל עת את השירות שהם נותנים ללקוחות. היכולת להשתפר ולהתפתח היא הבסיס עליו נבנתה החברה ומקור הצלחתה. העובדים ב"מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" הם אנשי המקצוע המנוסים והטובים בתחום והם מלווים את החברה לאורך שנים. את השירות שהם מציעים ללקוחות החברה מאפיינים היכולת לעבוד בעבודת צוות שנובעת מאהבת המקצוע ותחושת הזדהות עם ערכי החברה.

מגוון רחב של שירותים בתחום מערכות התחבורה

מצודה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים בתחום מערכות התחבורה:
ציוד לפיתוח ובניית כבישים:

 • פנסים מהבהבים
 • מגני קירות
 • אבני בלימה
 • התקנת שלטים
 • סימון כבישים
 • ועוד

החברה נותנת גם שירותים נוספים כגון:

 • סימון חניונים
 • סימון חניות נכים
 • סימון איסור חניה
 • צביעת מגרשי ספורט
 • הקמת גדרות
 • מחסום שומר
 • ועוד

חלק בלתי נפרד ממהפכת התחבורה בישראל

מאז שהוקמה בסוף שנות ה-90, חברת "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי לקחה ולוקחת חלק בפיתוח כבישי ישראל. מערכת הכבישים הישראלית מתאפיינת בכבישים ישנים מאוד, חלקם הוקמו בימי המנדט הבריטי ובכבישים חדשים, רבים מהם נבנו ב-30 השנים האחרונות.

על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בשנת 2019 היו בישראל כ-19.9 אלף קילומטר של כבישים. עוד על פי הלמ"ס, בשנת 2021 נסעו על כבישי ישראל כשלושה מיליון כלי רכב כאשר בכל שנה נתון זה עולה.

זוהי מערכת תחבורה עמוסה הדורשת תחזוק מתמיד כדי לעמוד בביקוש ההולך וגובר. אין זה סוד כי ישראל מתמודדת עם בעיית עומסים אדירה בכבישים ובעקבות זאת יצאו בעשורים האחרונים לפועל כמה פרויקטים גדולים שמטרתם לחבר את חלקיה השונים של הארץ ולמצוא פתרונות לבעיית העומס בכבישים.

תחזוק הכבישים בישראל נעשה במרבית המקרים על ידי החברה הלאומית לתשתיות תחבורה ובמקרים בודדים על ידי חברות פרטיות שבנו מספר כבישים בין עירוניים (כמו כביש 6, נתיבי איילון וכביש 431). תפקידן של החברות הללו הוא לעסוק בפיתוח, באחזקה ובשיפור התשתיות שבתחומן לרבות גשרים, מחלפים, וכיוצא באלה.

מרבית הציבור בוודאי לא חושב על כך או יודע זאת, אך כדי לבצע עבודות לשיפור הכביש ולפיתוחו, הלכה למעשה תוך כדי תנועה, יש להקפיד על סטנדרטים גבוהים של בטיחות ומקצועיות, וזאת על מנת למנוע מצבים מסכני חיים שעלולים לגרום לתאונות קשות ולפגיעה בחיי אדם. זאת הסיבה שבגללה "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי נבחרת פעם אחת פעם על ידי הבחרות האמונות על הקמת ופיתוח הכבישים, לתת את שירותיה. עשרות שנים של עבודה בכמה מהפרויקטים הגדולים בתחום התחבורה בישראל הם המפתח לניסיון ולמקצועיות הבלתי מתפשרת שמציעה החברה ללקוחותיה.

במקום הראשון בסימון כבישים

בניגוד למה שעשויים לחשוב רבים מהנהגים שמשתמשים בכבישי ישראל, סימון כביש הוא לא עניין של מה בכך והוא מהווה חלק מהותי מהכביש ומבטיחותו לנוסעים. סימון נכון הוא כזה שעוזר לנהגים להתמצא בכביש, להישאר בנתיב הנסיעה ולמנוע תאונות דרכים קשות. כדי להבטיח שסימון הכביש יהיה בטיחותי יש להקפיד על שימוש נכון בחומר המסמן, התאמתו לתנאי השטח ולחומר ממנו עשוי הכביש ועל ביצוע יסודי שישמר את הצבע לאורך זמן, כמו גם בחירה בחומר שיעמוד בתנאי מזג האוויר, בעומס התחבורתי ועוד.

בחברת "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" מקפידים על עבודה יסודית ומקצועית, על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר לסימון כבישים, על עמידה בזמנים ועל איכות בלתי מתפשרת, משלב התכנון ועד לביצוע.

סימון כבישים איכותי יכול להציל חיים

דמיינו את התרחיש הבא: כביש בין עירוני, בשעות הלילה, מזג אוויר גשום במיוחד ותנאי שטח קשים שמתבטאים בכביש חלק במיוחד. סימון כבישים ברור, איכותי ומדויק כמו זה שמציעה "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ", יכול להציל חיי אדם ולמנוע תאונות דרכים קשות. כדי לשמור על סטנדרט הבטיחות המחמיר שלנו אני מקפידים להשתמש בחומרי צביעה עם עמידות גבוהה בפני שחיקה עקב פגעי מזג האוויר ועומס התנועה, ובמכונות ייחודיות שמבטיחות את איכות הגימור הגבוהה ביותר. כל החומרים והמכונות בהם מצודה משתמשת כדי לסמן כבישים עומדים בתווי תקן מחמירים ומאושרים לצורך סימון כבישים. בנוסף, מצודה מקפידה לחדש את הציוד ואת החומרים בכל עת ולהתעדכן תדיר בחידושים בתחום.

הראשונים בצביעת מגרשי ספורט, הקמת גדרות, סימון חניונים ועוד

סטנדרט האיכות שמבטיחה ללקוחותיה "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" בכל הנוגע לפיתוח וסימון כבישים, נכון גם לשירותים האחרים שהיא מציעה: צביעת וסימון חניונים, סימון חניות נכים וסימון והקמת גדרות במגרשי ספורט. הידע הנרחב שצברה החברה ועובדיה, כמו גם סטנדרט האיכות הבלתי מתפשר בו מתמידה החברה כבר כמעט 30 שנה, מבטיחים כי שלל העבודות שאנו מציעים יבוצעו ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר, וזאת מתוך היכרות מעמיקה עם תחום מערכות התחבורה ואהבה אמיתית למקצוע ברוחו של מייסד החברה. לקוחותינו יודעים כי איכות גבוהה, בטיחות ללא פשרות ושירות מקצועי ואישי זה "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי.

המאמר באדיבות מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ בניהולו של אילן שרעבי

דילוג לתוכן