מנעולן ברמת גן ותל אביב – הראשון שבא בשעת צרה

אנו נזקקים לשירותיהם של מנעולנים במגוון הזדמנויות בחיים: פתיחת דלת שנטרקה, פריצת מנעול תקול, החלפת מנעול שנפרץ, החלפת מנעול בשל מעבר דירה, התקנת מנעול כספת ועוד. על הביטחון שלנו אסור להתפשר, בטח שלא בערים גדולות כמו תל אביב ורמת גן.

  • נתקעת מחוץ לבית?
  • המפתח אבד? הדלת נטרקה?
  • מעוניין להחליף מנעול בשל מעבר דירה?

שירותים של מנעולן בתל אביב והסביבה

מנעולן ברמת גן ותל אביב מספק מגוון שירותים על המקום. אמנם הוא מגיע על טוטוס, עם ארגז כלים צנוע – אך תופתעו כמה שירותים תוכלו לקבל על המקום: פריצת מנעול ישן, התקנת דלת, החלפת צילינדר ישן, החלפת מנעול לפני מעבר דירה, פתיחת דלת שנטרקה, פריצת מנעול אופניים, התקנת מנעול כספת, פריצת כספות, פריצת רכבים, פריצת דלת רב בריח ועוד ועוד. מנעולן ברמת גן בעל ניסיון ידע לספק את כל השירותים הללו תוך דקות ספורות וללא נזקים מיותרים.

הגעה מהירה זה כבר חלק מהשירות

אין לנו זמן וסבלנות לחכות הרבה זמן למנעולן. בטח אם נתקענו בחוץ או נדהמנו לגלות שפרצו לנו לדירה. מנעולן ברמת גן והסביבה מתנייד על טוסטוס ואמור להיות זמין 24 שעות ביממה, ע"מ לספק שירות מיידי תוך 20 דקות. ישנן מנעולנים זריזים במיוחד שאפילו מתחייבים להגעה תוך 15 דקות (בדקנו ואכן יש כאלו שמגיעים תוך זמן קצר). ההמלצה שלנו היא להתקשר אל המנעולן ולבקש הערכת זמן מדויקת. ניתן גם להתקשר אל מספר מנעולנים ולבדוק מי הכי קרוב או מי פנוי מיידית, שכן יש בעלי מקצוע שנמצאים באמצע עבודה אצל לקוח אחר.

החלפת צילינדר במחיר אטרקטיבי

במגוון הזדמנויות, אנו נדרשים לבצע החלפת צילינדר. זה יכול לקרות כשמפתח נתקע במנעול, כשעוברים דירה או כשחלילה נפרץ מנעול הדלת. בבואנו לבחור צילינדר חדש, נראה שקיימות בשוק מגוון אפשרויות שונות. מנעולן ברמת גן עם ותק ואמינות, יוכל להציע לנו מגוון אפשרויות בהתאם לתקציב שלנו. כך ניתן למצוא צילינדרים זולים ב150 ש" או צילינדרים מתוחכמים יותר ב550 ש"ח. הדבר החשוב הוא להבין את האפשרויות השונות ואת רמת האבטחה השונה של כל מנעול. מנעולן טוב ידע להמליץ לנו על המנעול הפופולרי ביותר, והמתאים ביותר לסוג הדלת.

להזמין בעל מקצוע הפועל באישור המשטרה

רצוי לוודא כי פורץ המנעולים אותו הזמנתם מחזיק בתעודת מנעולן באישור המשטרה. על גבי התעודה יש לוודא שם ומספר זהות. כמו כן, ישנם מנעולנים החברים באיגוד המנעולנים, דבר המעיד על ותק וניסיון בתחום. הבית שלכם הוא המקום החשוב ביותר עבורכם, ולכן לא מומלץ להכניס אליו בעל מקצוע, אלא אם אתם סומכים עליו ב100%. בטח אם הוא מחליף לכם את המנעול לבית.

פריצת רכבים בתל אביב והסביבה

גם במקרה של רכבים, מנעולן נדרש להגיע במהירות האפשרית. זה לא משנה אם הרכב נמצא בתל אביב, רמת גן, חולון או בת ים. מנעולן ברמת גן והסביבה יגיע תוך 20 דקות וידע לספק מענה לכל סוגי הבעיות. יש לסייג ולומר כי במקרים של רכבי יוקרה, ישנם מנגנוני נעילה מורכבים יותר שדורשים יותר עבודה. במקרים אלו מנעולן עשוי לבקש תשלום גבוה יותר מהרגיל. כמו בכל תחום, ניתן מראש לבקש הצעת מחיר טלפונית, וכך לבחור בהצעה האטרקטיבית ביותר.

דילוג לתוכן