לידו (LEADO) הכלי האוטומטי שלכם לאיתור לקוחות חדשים לעסק

אם נמאס לכם לשרוף המון זמן אונליין על חיפוש לקוחות ולידים לעסק, אנחנו רוצים להגיד לכם שאתם לא לבד. יש איתכם עוד המון אנשים בסירה הזאת ובעלי עסקים, שמנסים לגייס לידים לעסק בצורה ידנית. ובעידן בו הכול הולך ונהפך לאוטומטי, כדאי לשמוע על מערכות כמו לידו (LEADO). לא רק שמערכת לידו יוצרת לבד את הקמפיינים לגיוס הלידים לעסק שלכם, המערכת גם מבצעת אופטימיזציה תוך כדי שהיא בונה את הקמפיינים מ-0 ומריצה אותם.

הקמת קמפיינים לגיוס לידים מ-0, הרצה של הקמפיינים ללא התפעול הידני שלכם, אופטימיזציה של הקמפיין במהלך הרצתו ועוד. כל זאת ועוד, הם פיצ'רים שמערכת לידו יכולה לבצע עבורכם. נכון להיום, מערכת LEADO היא מערכת ייחודית שמציעה פיצ'רים אשר לא קיימים במערכות גיוס לידים אחרות. בדרך כלל, מה שקורה זה שמערכות אוטומטיות עוסקות בהרצת הקמפיין עצמו. כל מה שקשור לבנייה ולהקמה של הקמפיין, כמו גם לאופטימיזציה שלו, הן פעולות ידניות שמצריכות ידע אנושי. וזה בדיוק מה שמערכת לידו מגיעה בכדי לשנות.

במה תסייע לי מערכת לידו LEADO?

המערכת בונה לכם קמפיין איתור לידים בצורה פשוטה, ידידותית וזריזה במיוחד. התהליך הזה מורכב מ-3 שלבים, כאשר בשלב הראשון אתם תצטרכו להגדיר את התקציב שלכם עבור קמפיין איתור וגיוס הלידים. בשלב זה, אתם תצטרכו גם לאפיין את סוג העסק שלכם ואת התחום העסקי בו אתם פועלים.

כמו כן, יהיה צורך לאפיין פרטים פשוטים כמו אזור הפעילות שלכם, קהל יעד רצוי ועוד. מהנקודה הזאת והלאה, מערכת LEADO עושה עבורכם את כל העבודה. המערכת מייצרת את כל החומרים הנדרשים עבור הקמת הקמפיינים, בעוד שבמקביל, המערכת בוחרת ומאתרת את הערוצים הדיגיטליים הרצויים לפרסום סוג העסק.

כיצד מערכת לידו פועלת?

המערכת למעשה עושה את כל העבודה מאחורי הקלעים, זאת תוך שאתם למעשה לא צריכים לעשות כמעט דבר. כמו כן, אין צורך בידע או בניסיון בכדי לתפעל את המערכת האוטומטית הזו. בכדי שתוכלו להנות משקיפות מלאה, הלידים שמיוצרים על ידי לידו מוזרמים בזמן אמת לחשבון שלכם.

תוך כדי שהמערכת מריצה את הקמפיין, יש לציין כי היא מבצעת אופטימיזציה מתמדת בכדי לייעל אותו עד כמה שניתן בכל רגע נתון. ואם כבר מדברים על ייעול תהליכי העבודה בעסק, יש לציין כי המערכת יכולה לנתב את כל המידע שלכם למייל או ל-CRM. כמו כן, אפשר להזרים את המידע והלידים ישירות לצוותי המכירות של העסק.

ומה אם אני לא עובדת עם מערכת CRM?

אם אתם לא עובדים עם מערכת CRM, אתם תוכלו לקבל מערכת כזו דרך אפליקציית לידו ולהנות מאיסוף מידע בצורה יעילה, קורקטית ונכונה. בסופו של דבר, המערכות האלו נועדו בכדי לייצר סדר בבית העסק, ארגון נכון של הדברים.

בין אם מדברים על מערכות כמו לידו או על מערכות CRM מסוגים שונים, המערכות האלו למעשה צריכות להוות את עמוד התווך העסק – מבחינת הארגון שקיים בו. המערכת של לידו וגם מערכות CRM שונות, למעשה מסדרות לכם את כל המידע לפניכם ובצורה שיכולה להניב פירות לעסק.

כשהלידים מסודרים כמו שצריך ומנותבים נכון – העסק עשוי לפרח

אם הלידים שלכם יהיו לפניכם, כל הפרטים שלהם יהיו מוכנים ליצירת קשר, ובנוסף, מערכת ה-CRM תסדר את המידע בצורה נכונה, העסק יכול רק להרוויח מכך. לצוותי המכירות יהיה הרבה יותר לגשת למידע שהם זקוקים בכדי להפוך לידים ללקוחות.

דילוג לתוכן