הסרת שיער בלייזר – כך תבחרי בקליניקה המומלצת ביותר

הליך הסרת שיער בלייזר הוא הליך שבו השיער של מאן דהו, גבר או אישה, מוסבר באמצעות קרן לייזר. בשורות הבאות נרחיב מעט את היריעה בנושא, וננסה להבין עוד יותר את התהליך. כמו כן, נביא הצעות קונקרטיות לאופן הבחירה של הקליניקה המומלצת ביותר לביצוע הסרת השיער. מהן בעצם הליך הסרת שיער בלייזר ואיך זה עובד? מי יכול לבצע הסרה של שיער באמצעות קרני לייזר?  איך בוחרים בקליניקה המומלצת ביותר להסרת השיער באמצעות הלייזר? להלן כל התשובות.

מהו בעצם הליך הסרת שיער בלייזר?

הליך הסרת שיער בלייזר הוא הליך שבו מתבצעת הלכה למעשה הסרת שיער מחלקים מסוימים בגוף, באמצעות הקרנת קרן לייזר אל השערה. הקרן נספגת בתוך הפיגמנט החום וגורמת למעשה לנשירת השיער. להסרת שיער בלייזר יש שני יתרונות ברורים:

  1. הסרה משטחים רבים בגוף: באמצעות קרן הלייזר ניתן להסיר גמות גדולה של שעיר מחלקים גדולים בגוף, בהתאם לצורך. הסרת השיער יכולה להיות מהגב, מהשכמות, מהחלק התחתו של הגב וממקומות רבים אחרים.
  2. אי צמיחת השיער מחדש: יתרון משמעותי נוסף ש הסרת שיער בלייזר נובע מהעובדה שאחרי ההסרה, השיער לא צומח שוב, או שהצמיחה שלו מתעכבת מאד והופכת לאיטית במיוחד.

שני היתרונות הללו, הפכו את הליך הסרת השיער לפופולארי במיוחד. בניגוד למה שאפשר לחשוב, לא רק נשים מבצעות הליך הסרת שיער בלייזר אלא גם גברים, המבקשים להשיר פלומת שיער מיותרת או מטרידה ולהפוך את מראה הגוף שלהם לחלק ונעים יותר למגע ולמראה. אם בעבר עשו נשים רבות שימוש בסוכר או בשעווה, הרי שהיום הליך הסרת השיער הוא קל, ובפעם אחת אפשר לחסוך הרבה שנים של סבל.

מי יכול לבצע הסרת שיער בלייזר ומתי זה לא אפשרי?

בדרך כלל, כל מי שיש לו שיער כהה על עור בהיר, עשוי להיות מסוגל להסיר את השערות באמצעות לייזר. במקרים הללו הסרת שיער בלייזר היא היעילה ביותר וצמיחת השיער אכן מואטת או נפסקת לחלוטין אחרי התהליך. עם זאת, בעלי שיער בלונדיני או חום עלולים שלא להיות מסוגלים לעשות שימוש בתהליך הזה. למרבה הצער, האפשרות היחידה הפתוחה בפני בעלי שיער בהיר היא הסרה בשיטות הישנות – קרי שעווה או סוכר.

איך לבחור את הקליניקה הטובה ביותר להסרת שיער

בחירת הקליניקה להסרת שיער צריכה להתבצע אחרי בחינה של שלוש אמות מידה נפרדות:

  1. רמה מקצועית: הרמה המקצועית של מי שאמורים לאבחן את הבעיה ולבצע את העבודה היא חשובה מאד.
  2. מחירים: אפשר לבחון כמה הצעות, ולבדוק את הזולה ביותר. אם הרמה המקצועית של העובדים שם היא טובה, זאת בהחלט בחירה טובה.
  3. הצלחות מוכחות: אפשר לבקש מהקליניקה רשימת לקוחות ממליצים . אפשר גם לבדוק באינטרנט וברשות החברתיות. בנושאים כגון אלה חכמת ההמונים לא משקרת, וביקורות חיוביות מצביעות לרוב על קליניקה טובה.

תמונה – pixabay

דילוג לתוכן