מפגשי סריגה וחיבור: קבוצת קרנות הנדל״ן ריאליטי תומכת במיזם 'עין טובה' לנשים מבוגרות

סורגות באהבה

קבוצת ריאליטי מתגייסת לתמוך במיזם ׳עין טובה׳, מעגלי סריגה בהם משתתפות בעיקר נשים מבוגרות שפונו מבתיהן, שהקימו ומפעילות הילה הראל, שיפי ויגודה, הגר ציגלר ושירי כנעני. המתנדבות מגיעות לבתי המלון עם כדורי צמר ססגוניים ומסרגות ומזמינות כל מי שתרצה לשבת במעגל, לבחור לה צבע ולסרוג, ללמוד או ללמד טכניקה חדשה.

הסריגה כפעילות מדיטטיבית משככת קצת את הרעש – הפנימי והחיצוני – ומציעה נווה קטן של יצירה, שיחה ורוך. מעגלי הסריגה שנוצרו מאפשרים לנשים להתחבר, לשתף, ואפילו לצחוק קצת ביחד. "מביקורים בבתי המלון ראינו, שלנשים המבוגרות יש פחות מענה בתחום הפנאי ובתחום הרגשי מאשר לאוכלוסיות אחרות. הן מחכות מדי שבוע למפגש הסריגה המיוחל, שנותן להן אי של יציבות בתוך ים של אי-ודאות. ככל שמעגלי הסריגה צוברים תאוצה ברחבי הארץ, האתגר שלנו כרגע הוא לשמר את המיזם, להמשיך אותו, ולדאוג לעוד תרומות של צמר וציוד סריגה", אומרת שיפי ויגודה, ממקימות 'עין טובה'.

מיזם 'עין טובה'

במסגרת תמיכתה במיזם, קבוצת ריאליטי מזמינה את הציבור הרחב לסדנאות סריגה (ללא עלות) ב"התחייה 14", מרחב מלאכה ויצירה בת"א, שמשמש גם כמרכז הלוגיסטי של 'עין טובה'. ריאליטי תתרום את שווי הסדנאות לטובת המיזם והמשכיותו. מעגלי הסריגה הם חלק מתוך מגוון רחב של סדנאות יצירה ומלאכה שמפעילה קבוצת ריאליטי בשבועות האחרונים ב"התחייה 14", ומציעות לכל המעוניינים – ילדים ומבוגרים – להתנסות בפעילות יצירתית שמרגיעה את הנפש ומשנה אוירה, כגון: סדנת ציור עם יצחק ויצקי, טקס תה עם סאטורי, סדנת ייצור סבון מסורתי ועוד. סדנאת הסריגה הראשונה תתקיים בתאריך ה-11 בדצמבר בשעה 12:00 בתחייה 14.

פרטים נוספים בפייסבוק של קבוצת ריאליטי ובעמוד האינסטגרם של thiya_in_14@

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן