אינטרנט משופר אפשרי רק עם סיבים אופטיים

אינטרנט משופר אפשרי רק עם סיבים אופטיים

מהר יותר, טוב יותר חזק יותר הייתה תמיד הסיסמה של המצטיינים בכל תחום וזה אינו שונה גם היום, כאשר מחפשים את המוצרים והשירותים הטובים ביותר שאפשר ליהנות מהם במחירים כדאיים ונוחים מאוד. זה נכון למחירי ספק האינטרנט הביתי שלכם אבל זה אינו הסיפור לבדו. אינטרנט התקדם במהלך השנים והגיע לדרגה שבה עומס הנתונים כל כך גדול שהשיטות הישנות של כבלי נחושת כבר אינה יעילה מספיק למי שמחפש אינטרנט מהיר שמספק את כל התצרוכת שלו ואת הנפח של הנתונים שנדרשים לכולם, משתמשים ביתיים או עסקיים. ככל שעולה הדרישה לנפח גבוה יותר וללא שהיות ועיכובים באינטרנט, כך גם השירות הטוב ביותר חייב להיות כזה שמבוסס על הטכנולוגיה הטובה ביותר שמעבירה אינטרנט בימינו מהר וללא קיטועים – סיבים אופטיים בלבד, וזה אפשרי בחברת 019 מובייל, שמספקת לכם חבילות אינטרנט של ספק ותשתית בכל מקום שזה אפשרית טכנית בזכות התשתית המתאימה לסיבים אופטיים באזורכם.

סיבים אופטיים – ההבדל בנפח הנתונים

יישומים שונים שאנחנו משתמשים בהם כיום, מתוכנות ועד אחסון ענן, מאתרים שבהם אנחנו עובדים ועד גלישה והורדת משחקים וסרטים, כולם מורכבים ורבי רבדים ודורשים אחסון של נפח נתונים רב. התנועה באינטרנט , אפילו בפס רחב, לא יכולה להיות מהירה וחלקה אם מעבירים אותה בכבלים שאינן יכולים לעמוד בכך. החומר היחיד שמתאים להעברת נתונים רבים כל כך הוא סיבים אופטיים, שבהם עובר מידע בהבזקי אור רבים. אלה משמשים אותנו בכל מיני סוגים של תקשורת, מטלפוניה ועד אינטרנט והם מחייבים תשתית מתאימה. היום בישראל התשתית של סיבים אופטיים רחבה יותר מאשר בעבר אולם עדיין לא בכל מקום בארץ. לכן, כאשר מזמינים ספק אינטרנט עם סיבים אופטיים יש לוודא שיש לכם באזור תשתית שמתאימה לכך, או שהתכניות לפרוס אותה תתבצע רק בעתיד. במקרה שיש לכם תשתית מתאימה אין שום מניעה בבחירת ספק אינטרנט 019 מובייל לספק לכם אינטרנט מהיר בסיבים אופטיים, במחירים הטובים ביותר שתוכלו לקבל.

מה מקבלים בחבילה כזאת?

בחבילה שכוללת תשתית סיבים אופטיים אתם מקבלים אינטרנט סיבים אופטיים שזורם לאל תקלות וללא שהיות וזה האינטרנט הטוב ביותר אם אתם גיימרים, או מחפשים אינטרנט לכל המשפחה שגולשת בערב, משחקת במשחקים, מורידה סרטים או אפילו עובדים בה מהבית. אם אתם סטודנטים שלומדים בזום, אם אתם עובדים מהבית בעסק קטן שהקמתם לעצמכם, אם אתם משרד או חברה ואם אתם רוצים פשוט ליהנות מאינטרנט ללא הפרעות, זה הספק הטוב ביותר שאתם יכולים לחשוב עליו. מהירות ההורדה וההעלאה גבוהה, אתם יכולים להזמין רק ספק או גם תשתית ואתם בוודאי יכולים לבחור חבילה לפי הנפח שמתאים לכם אם אתם יודעים בדיוק כמה אתם צריכים ורוצים לשלם במדויק.

איכות היא הכרחית בכל שירות שמקבלים

אם אתם לא מתפשרים על איכות ואתם רוצים אינטרנט מעולה אתם מוזמנים לבדוק את המגוון הגדול של חבילות שמתאימות לכל צורך ולכל לקוח. מלבד שירותים נוספים כמו סינון תכנים לילדים וסינון לשומרי מצוות, תוכלו גם לבחור האם לשכור את הנתב שלכם או להשתמש בנתב קיים, לקבוע מחיר לכל החיים וליהנות מהאינטרנט המהיר ביותר.

קרדיט תמונה יח"צ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן