כיצד מגבירים לחץ מים בבניין רב קומות?

כיצד מגבירים לחץ מים בבניין רבי קומות? אצל דודי מערכות ומשאבות מים תקבלו מענה מא' עד ת' בהגברת לחץ המים בבניין, וייעוץ ראשוני ללא התחייבות.

כיצד יגיעו המים לדיירים בקומות העליונות?

אז עברתם לבניין חדש! מזל טוב! כיף להתחדש ולהתרגש. אם זכיתם לגור בקומות הנמוכות בבניין, ודאי תיהנו מלחץ מים נעים, אבל אם אתם גרים בקומות העליונות בבניין, ודאי תרגישו בזרם מים חלש, אלא אם כן התקנתם משאבת מים בבניין.

מכאן ניתן להסיק שנדרש לחץ מים בבניין גבוה על מנת שהדיירים בקומות העליונות יוכלו ליהנות מזרימת המים אל בתיהם. משאבת מים היא התשובה לכל מי שמחפש כיצד להגביר את לחץ המים בבניין.

כל אחד רוצה להרגיש זרם מים על גופו כשהוא מתקלח, בפרט בימי החורף הגשומים והקרים. הגוף רוצה להתחמם, אבל כמה מאכזב הדבר כשזרם המים חלש. כדי לפתור את הבעיה בבניין רב קומות, מגבירים לחץ מים באמצעות משאבות. את משאבת המים צריך להתקין איש מקצוע בלבד כדי להבטיח התקנה מדויקת ונכונה.

לחץ וזרימה – זו התשובה!

בכל בניין יש משאבה שדוחסת את המים לקומות העליונות. ללא משאבת מים, זרם המים לא יהיה חזק, לכן משאבת לחץ מים מגבירה את הלחץ לכל הקומות, כך זורמים המים תוך צנרת הבניין ומשם לברזים השונים בבית.

חשוב לזכור שהעירייה אכן מספקת צנרת עירונית, אבל המים מגיעים היטב רק עד הקומה הרביעית. במקרה כזה ללא משאבה, לחץ המים משתנה ומורגש. ללא משאבה קשה לצחצח אפילו שיניים תחת זרם מים רענן. מסיבה זאת מתקינים משאבת מים רק בקומות שבהן נוצרה בעיית זרימה.

סוגי המשאבות

סוגי המשאבות משתנים בהתאם לצרכים. יש משאבות מים שקטות (כך תחסכו מעצמכם רעש מיותר), יש משאבות המופעלות באמצעות שעון שבת (לטובת אנשים שומרי שבת). בבניין משותף תמצאו חדר משאבות עם לוח פיקוד לשליטה מלאה של לחץ המים. ככל שיש יותר קומות, כך משאבות המים תהיינה גדולות יותר ויש לכך סיבה – לעמוד בדרישת הדיירים למים זורמים, חמים ונעימים, ובצדק. גרים בבניין ישן שבו קיימת בעיית לחץ מים קבועה? בדקו את הצנרת, כנראה שהיא ישנה. הפתרון = רק התקנת משאבת מים חדשה ותחזוקתה. 

לסיום, שירותי משאבות הם שירותים הכרחיים לכל הדיירים. זקוקים למשאבת מים ולתחזוקתה? מעוניינים בייעוץ עבור התקנה בבניין רב קומות או בכל מבנה אחר? דודי מערכות ומשאבות מים יעניק לכם שירות מקצועי וייעוץ ללא התחייבות כדי למצוא את הפתרונות הנכונים והאיכותיים לזרימת לחץ מים תקינה, מהירה ועוצמתית.

בקרו באתר של דודי מערכות ומשאבות מים: https://dudiwaterservice.co.il/

תמונה: shutterstock

דילוג לתוכן