כיצד להתאים משקפיי ראייה ועדשות מגע?

כפי שכולנו כבר יודעים, במשך שנים ארוכות השימוש בעדשות מגע התאפשר רק בקרב כל אותם אנשים אשר היו צריכים בתיקון ראייה יחסית פשוט. אך ניתן לומר באופן חד משמעי כי יחד עם חלוף השנים האחרונות כי כיום, גם אנשים עם אסטיגמציה יכולים להנות מהשימוש בעדשות מגע.

כמו כן, חשוב לציין כי עדשות מגע עם צילינדר הן עדשות אשר מתייחסות לרכיב בעדשה האופטית אשר תפקידם הינו לתקן את בעיית האסטיגמציה. נוסף על כך, מיותר לציין כי התאמה של עדשות מגע היא מורכבת הרבה יותר מעדשות המשקפיים הסטנדרטיות, במיוחד לאור העובדה כי עדשות המגע נעות בחופשיות. אי לכך, במקרים של עדשות מגע תהליך ההתאמה הוא חשוב במיוחד.

במטרה לסייע לכם להבין מה יותר מתאים לכם וכיצד תוכלו לבחור נכונה, ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת בנושא.

למה מומלץ לנסות עדשות מגע?

אפשר לומר ללא כל עוררין כי עדשות מגע מהוות כלי שימוש במיוחד בקרב בני אדם אשר צריכים בתיקון כזה או אחר בראייה שלכם. כמו כן, אפשר להגיד בפה שלם כי הניסיון הממושך מלמד כי אנשים אשר מסתובבים עם עדשות מגע נהנים הרבה יותר מרמת הדיסקרטיות והנוחות שהכלי הזה מציע ביחס למשקפיים סטנדרטיים.

יחד עם האמור, חשוב לזכור כי שימוש בעדשות מגע עשוי לא פעם להשפיע באופן ישיר על העיניים שלכם ואף לגרום לזיהום בעין או לחילופין להפחתת כושר הנשימה של הקרנית.

אי לכך, חשוב לוודא כי אתם מחזיקים בזוג משקפי ראייה בהם תוכלו לבצע שימוש בעת בה העדשות יתחילו להפריע לכם. יחד עם זאת, בעת בה העיניים שלכם נתונות לפיקוח של איש מקצוע מנוסה, הרי שתוכלו להישאר בטוחים כי העדשות שלכם אכן בטוחות לשימוש.

כך תבצעו את הבחירה הנכונה

קרנית העין היא למעשה החלק היחיד בגוף האדם שלא מקבל מספיק חמצן מאספקת דם שכן, בעת בה העדשה ממוקמת באופן ישיר על גבי הקרנית, ניכר כי הדבר מפחית במידה רבה את אספקת החמצן אליה.

כמו כן, בעת בה אתם מעוניינים להתאים משקפיי ראייה או לחילופין עדשות מגע בהתאם למצב הנוכחי אליו העיניים שלכם נתונות, ההמלצה המרכזית תהיה לעשות זאת באמצעות שירותיו של אופטומטריסט מומחה שכן, מדובר על נושא רגיש במיוחד המחזיק בהשפעה ישירה על הבריאות שלכם.

כמו כן, באמצעות שירותיו של אופטומטריסט מומחה תוכלו להיות רגועים כי אתם מבצעים שימוש במוצרים הטובים ביותר בהתאם למצב הבריאותי, דבר שיבוא לידי ביטוי בשמירה על בריאות העיניים לאורך זמן ובמניעה של פגיעה בראייה התקינה.

דילוג לתוכן