החלקות לשיער – הגיע הזמן להגשים את חלום "יום השיער הטוב"

לפני שניגשות לדבר על החלקות לשיער ועל סוגי החלקת שיער יש לדבר על בטיחות. ישנם מליון סוגים ושיטות של החלקת שיער וזאת בשל העובדה שמדובר בשירות מאד מבוקש. עם זאת, כשבוחרות בשיטת החלקת שיער, יש לוודא שמדובר בשיטה שמאושרת על ידי משרד הבריאות ועומדת בכל תקני הביטחות המחמירים.

החלקת שיער היא פעולה שנעשית ברוב המקרים על ידי חומרים כימיים ודורשת ידיים מיומנות וחומרים איכותיים ובטיחותיים. אם את לא בטוחה שהשיטה בה את מעוניינת היא שיטה בטוחה – אל תבחרי בה. בשנים האחרונות נרשמו מספר מקרים מצערים של נשים שרק רצות להחליק את שיערן ומצאו את עצמן מאושפזות בבית החולים.

החלקות לשיער – כך תבחרי את השיטה שמתאימה לך ולשיערך

וכעת, לאחר שהבהרנו את הדבר החשוב הזה, ניתן לדבר על החלקת שיער ועל השיטות השונות המוצעות כיום בשוק.

בישראל ישנן נשים רבות שנולדו עם שיער גלי עד מתולתל מאד. חלקן הגדול מרוצות משיערן ולא מעוניינות לשנות אותו וחלקן חשות שהשיער שלהן גורם להן להרגיש במאבק יומיומי. מזג אוויר יבש, חם, לחות, זיהום אוויר, כל אלה משפיעים מאד על שיערן ועל מראהו. כל מתולתלת שתפגשו תספר לכם על "הטקס" שלה, שתפקידו להבטיח עד כמה שניתן ששיערה ייראה טוב ולא יצא מכלל שליטה.

יש נשים מתולתלות שויתרו על מברשת שיער, אחרות חופפות יום כן יום לא (או בכלל לא), אחרות מקדישות את חייהן למציאת תכשירי השיער המושלמים עבורן ויש כאלה שמעצבות את שיערן בחום ולא מוותרות על פן.

ויש נשים שנמאס להן. פשוט נמאס להן מההתעסקות היומיומית הזאת, מהכסף הרב שהן משקיעות בשיערן, מהמאבק על יום השיער הטוב ומהתסכול משיער סורר שלא מסתדר. עבורן הומצאה החלקות לשיער, שמהווה פתרון למאבקים האינסופיים בשיער הים תיכוני. ישנם סוגים רבים של החלקת שיער, מחומרים אורגניים בחלקם ועד לחומרים כימיים שמחייבים ידיים מיומנות שיודעות לעשות את העבודה.

חשוב לדעת שכל סוגי החלקת השיער באשר הם, בין אם מדובר בהחלקה לצמיתות ובין אם מדובר להחלקה שמחזיקה כמה חודשים, הן פעולה כימית שמשנה הלכה למעשה את מבנה השערה.

יש לבחור את סוג החלקת השיער המתאים ביותר לשיערך ולמצבו. כדי לבחור שיטת החלקת שיער מתאימה יש להתייעץ עם בעל מקצוע, מעצב שיער או ספר שידעו לכוון אל השיטה הנכונה ואף לבצע אותה באופן המיטבי ביותר.

דילוג לתוכן