מדריך מציאת דירה להשכרה בתל אביב ב-2021 בתקופת הקורונה

ChameleonsEye / Shutterstock.com

מחפשים דירה להשכרה בתל אביב מרכז? אולי באזור הצפון הישן, או פלורנטין? בין אם כך או כך, אנחנו מזמינים אתכם לפקוח עיניים ולהתבונן בשינויים שמתרחשים בשוק הדירות המוצעות להשכרה ב-2021 בתל אביב. ואנחנו אומרים לכם, השינויים ניכרים.

אם לאחרונה פתחתם את מודעות הדירות המוצעות בשוק השכירות התל אביבי, לבטח נדהמתם לגלות מספרים מפתיעים. אנשים רבים מפנים את דירותיהם בתקופת הקורונה, השכירות הממוצעת צונחת והשוכרים מקבלים את הכוח לידיהם, כוח המיקוח. בואו נדבר על מצב דמי השכירות בתל אביב ב-2021, מה השתנה הלילה הזה מכל הלילות? האם יותר קל למצוא בימינו דירה להשכרה בתל אביב? ואם כן, האם מחירי שכירות בתל אביב ירדו בחודשים האחרונים? הנה כל המידע עבור מי שמנסה לאתר דירה להשכרה בתל אביב ב-2021.

שכירות בת"א ב-2021 בקורונה: מה השתנה הלילה הזה מכל הלילות?

אפליקציה בשם "דורון", באנגלית "DOORON"
אפליקציה בשם דורון באנגלית DOORON

אם אתם מחפשים דירה להשכרה בתל אביב, כבר עכשיו אנחנו ממליצים לכם על אפליקציה בשם "דורון", באנגלית "DOORON". למעשה, זו אפליקציה שאתם מורידים מחנות האפליקציות במכשיר הנייד שלכם. האפליקציה נפתחת כמו צ'אט לכל דבר, שם אתם תגדירו את החיפוש שלכם.

שנית, כמובן שיש לכם את הדפים והקבוצות בפייסבוק, כמו למשל "דירות מפה לאוזן בתל אביב". עוד משהו שאנחנו רוצים שתיקחו בחשבון – יש היום אפשרויות מיקוח על דירות. הרבה בעלי דירות נשארים ללא דיירים בעקבות מצב הקורונה, מה שמשאיר לכם כוח לא מבוטל בידיכם.

האם המחיר של 100 ₪ ל-מ"ר הוא עדיין רלוונטי בתקופת הקורונה בת"א?

אם בעל דירה מסוים אומר לכם 4,200 ₪ על 42 מ"ר (100 ₪ למ"ר הוא המחיר המקובל בתל אביב בלא מעט אזורים), אתם בהחלט יכולים להתמקח על כך. זכרו, ככל שהחיפושים שלכם מתמקדים באזור מרכז תל אביב והצפון הישן, כך למעשה אתם תשלמו יותר בשכירות החודשית ובארנונה.

למעשה, בימינו אזור פלורנטין ואזור שכונת שפירא נחשבים אזורים מצוינים להתגורר בהם. יחד עם זאת, ישנם חלקים מסוימים באזור שפירא שבהם פחות מומלץ להסתובב בלילות לבד. אנחנו כמובן מדברים על החלקים היותר מזרחיים בשכונת שפירא, יותר לכיוון לוינסקי והתחנה המרכזית.

מציאת דירה להשכרה בתל אביב בתקופת הקורונה

בכל מקרה, מציאת דירה להשכרה בתל אביב בתקופת הקורונה היא קלה יותר, אין בכך ספק בכלל. קל יותר לאתר דירות להשכרה בתל אביב בקורונה, ולו בעקבות לא מעט דיירים שנוטשים את דירותיהם. אם אתם מחפשים אחר דירות בתל אביב -2021, אנחנו ממליצים לכם להתחיל עם פייסבוק, אפשר גם עם לוחות של יד 2.

בעוד שחלק מהאנשים חושבים שפלטפורמת יד 2 כבר חצי רגל בקבר, בפועל התמונה היא אחרת. ישנן המון דירות שמתפרסמות בלוחות יד 2, ככה שזה שווה את הבדיקה שלכם. אגב, אם אתם משתמשים באפליקציית "דורון", דעו לכם שהיא מרכזת עבורכם גם מודעות מ-יד 2.  מבחינת קבוצות מומלצות בפייסבוק לחיפוש דירות בתל אביב, זה ממש קל. אתם פשוט מחפשים מילות מפתח בתיבת החיפוש של פייסבוק. תשתמשו במילות מפתח כמו "דירות בתל אביב", "דירות ללא תיווך בתל אביב", "דירות להשכרה בתל אביב עם או בלי שותפים" וכדומה. בהצלחה, זה הזמן לעבור לתל אביב ולהנות ממחירי קורונה על חלק מהדירות. אל תשכחו, תתמקחו! בסופו של דבר, הכוח הוא בידיים של השוכרים בימינו. אם המחיר מרגיש לכם מוגזם על דירה בתל אביב, זה בדיוק הזמן לעמוד על שלכם ולדרוש הקלות בשכירות בעקבות המצב הנוכחי. בהצלחה!

דילוג לתוכן