מרגישים בטוחים יותר עם ציוד אבטחה ותקשורת באינטרנט

נגיף הקורונה הפך את העולם למקום בטוח קצת פחות. אנו חוששים לצאת לרחובות ולמסעדות, או סתם לפגוש חברים, ומעדיפים לשהות כמה שיותר בבית למען הבטיחות שלנו. על מנת לוודא שביתנו הוא מקום בטוח מספיק, מומלץ להקיף את עצמנו בציוד אבטחה ותקשורת איכותי. את זה אפשר לעשות באמצעות הזמנת מוצרים באתר של ZBM, המספק ציוד אבטחה ותקשורת באיכות גבוהה.

אילו מוצרים אפשר למצוא באתר?

באתר של ZMB ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרים איכותיים שמספקים את המענה המלא בתחום האבטחה והתקשורת באינטרנט. אלה כמה מבין המוצרים שכדאי להכיר:

  • מערכות אזעקה – מערכות אזעקה לרכב, הבית או המשרד הן בדיוק המערכות שאתם זקוקים להן על מנת להתנהל בראש שקט בחיי היום יום. בין אם אתם עוזבים את הבית ובין אם יצאתם מהמשרד לחל"ת, מערכות האזעקה יבטיחו שאיש לא יחדור לשטח הפרטי שלכם. זאת משום שמערכות מיגון אלה כוללות מאפיינים מתקדמים דוגמת אמצעי שליטה מרחוק בעזרת הטלפון, לוח בקרה משוכלל, שליטה אלחוטית, סוללות גיבוי ועוד.
  • מצלמות אבטחה – מערכת אבטחה משוכללת אינה יכולה להיות שלמה ללא מצלמת אבטחה, שנועדה לעקוב אחרי חשודים ולהבטיח שיבואו על עונשים, תוך הצגת הממצאים למשטרה. בדומה למערכות האזעקה, גם למצלמות ישנם מאפיינים איכותיים: ניתן להסתיר אותן מעיני העוברים והשבים, הן כוללות ראיית לילה, רמקולים מובנים, הקלטה בענן, כרטיס זיכרון ועוד.
  • אינטרקום – האינטרקום מאפשר לכם לפקח על כל מי שנכנס לבית או למשרד. מערכות אינטרקום מתקדמות עמידות בפני תנאי מזג אוויר קשים, והן כוללות מאפיינים כמו לחצני קריאה, מצלמה וקודן מגע המשולב גם בלחצן קריאה.

מצטיידים במיוחד לימי הקורונה

ב-ZMB ניתן למצוא גם ציוד לקורונה באיכות גבוהה. כך למשל, אפשר להתרשם ממצלמה תרמית המאפשרת למדוד חום ללא מגע. מצלמה זו מתאימה למקומות שבהם עוברים אנשים רבים מדי יום ביומו כמו מרכזי קניות או שדות תעופה. מעבר לכך, באתר תמצאו מגוון רחב של מערכות נוספות למדידת חום אשר אינן מצריכות מגע אדם.

נוסף על כך, תוכלו להתרשם ממתקן אוטומטי לחיטוי ג'ל, מתקן שימושי ביותר בתקופה זו שבה ממליץ משרד הבריאות על חיטוי הידיים בכל מקום. לפיכך, מתקן זה מתאים למקומות כמו מרפאות, בתי חולים, מרכזי קניות, רשתות מזון, משרדים, מוסדות לימוד כמו גם מוסדות ציבוריים אחרים שבהם נמצאים אנשים רבים דרך קבע.

 לסיכום, באתר תמצאו את כל הציוד שיעזור לכולנו לעבור את תקופת הקורונה בשלום.

דילוג לתוכן