משאבים לטיפוח העיניים: איך לשלם פחות ולראות יותר

העלויות של טיפולים יכולות לפעמים למנוע מאיתנו לתת לעצמנו את המענה הראוי לצרכים הבסיסיים והחיוניים לתפקוד. לעתים רבות, דווקא הטיפולים הטובים ביותר הם גם אלו היקרים ביותר. כיצד שומרים על בריאות עיניים תקינה ועל מצב בריאותי תקין גם כשמחירי טיפולים עולים על היכולת שלנו לשלם? מנינו מספר אפשרויות.

טיפולי עיניים – זה לא חייב להידחות

אם גם אתם דוחים את טיפולי העיניים שלכם בשל עלויות גבוהות, ישנם כמה כיווני מחשבה שכדאי ואפשר לבחון. הודות למספר תכניות טיפוליות חדשות, ניתן ליהנות מטיפולים מקיפים או בעלויות מינימליות, או תוך חסכון משמעותי בהוצאות. כדאי לבדוק אם אתם זכאים.

כדאי לקרוא: מקסיטרול (MAXITROL) (נאומיצין ופולימיקסין B) – טיפות עיניים, משחת עיניים – טיפול בדלקת עיניים חיידקית

רוב האנשים מסתמכים על הראייה הטבעית שלהם מדי יום ביומו. עם זאת, כאשר הראייה מתדרדרת רובנו נזכרים כי לא דאגנו מספיק ללחות הטבעית שלהן, למספיק שעות שינה, לתזונה נכונה התומכת בראייה טובה ועוד. ישנם כמה צעדים שתוכלו לעשות כבר היום על מנת להוזיל את הטיפולים.

בדיקות קבועות

בדיקות עיניים קבועות משפרות משמעותית את היכולת לשלוט בתוצאות ולדעת בדיוק מה עתיד לקרות עם העיניים שלכם. בדיקות עיניים תקופתיות וקבועות מסייעות משמעותית לתחזוקה נכונה של המצב.

ביטוח רפואי

ביטוח רפואי פרטי יכול לסייע משמעותית בקבלת טיפולי עיניים בהנחה. אם עדיין אין לכם ביטוח, תוכלו להתעניין כבר היום ולהשאיר פרטים באתרי אינטרנט של חברות שונות על מנת להשוות מחירים.

ביטוח לקשישים

מעל גיל 65, המדינה מספקת טיפולים ממומנים לקשישים. על מנת שתוכלו לקבל את הטיפולים בעלויות מוזלות עליכם לעמוד בתנאים, להיות אזרחי ישראל ולהיות מבוטחים באחת מקופות החולים. לאחר מכן, תצטרכו להגיש בקשה על מנת לוודא כי אתם עומדים בתנאים המתאימים.

שיתופי פעולה בין מרפאות ואוניברסיטאות

שיתופי פעולה שונים נרקמים בין מרפאות נבחרות ובין אוניברסיטאות ברחבי הארץ. כך למשל, אוניברסיטת תל אביב וכן מכללת הדסה, מציעות טיפולי עיניים מוזלים למטופלים המצטרפים לתהליך.

ביטוח של קופת חולים

קופות החולים השונות מציעות טיפולי עיניים מוזלים במסגרת ביטוחים של הקופה. אם אתם מבוטחים באחת מקופות החולים בארץ תוכלו לבדוק את זכאותכם לטיפולים מוזלים במסגרת המסלולים המוצעים בקופת החולים או בכל אחת מהמרפאות בהן אתם מטופלים. אם אתם לא יודעים כיצד לגשת לאחד מהמסלולים הללו, בקשו מרופא המשפחה שלכם לקבל פרטים נוספים אודות טיפולי עיניים וכמו כן בררו לגבי מסלולים מיוחדים הייעודיים לבעיה ממנה אתם סובלים.

הודות למגוון טיפולים המונגשים כיום, תוכלו למצוא את האחד בו תקבלו את המענה האולטימטיבי לצרכים האישיים שלכם.

שווה קריאה: סינטומיצין, משחת סינטומיצין, משחת סינטומיצין לעיניים (כלורמפניקול)

דילוג לתוכן