סקירת מערכות מורחבת ע"י רופא פרטי

לאחר שהחלטתם לבצע בדיקה של סקירת מערכות, כעת תעמדו בפניי החלטה חשובה נוספת, איפה לבצע את הסקירה, האם לבצע אותה אצל רופא פרטי או באופן שהוא ציבורי? ההחלטה איפה הכי כדאי לבצע את סקירת המערכות מתבססת בין היתר על גבי שלושה פרמטרים מאוד חשובים: הנרחבות של הבדיקה, בחירה של הרופא, והמחיר של הבדיקה.

שלושת הפרמטרים האלה הם בעצם אלו אשר מבדילים בדרך כלל בין סקירת מערכות אצל רופא פרטי לבין סקירת מערכות מורחבת בתוך המערכת הציבורית, ועל כן אתם תצטרכו לקחת אותם בחשבון כאשר תיגשו לבדיקה.

יתרונות שיש לרופא פרטי

כאשר תערכו את סקירת המערכות בתוך המערכת הציבורית, סקירת מערכות מאוחרת היא הבדיקה היחידה שיש מבין כל הסקירות אשר נמצאת בתוך סל הבריאות, ועל כן היא היחידה שניתן לערוך בתוך המערכת הציבורית, הבדיקה הזאת תעשה על פי כל ההנחיות שקבעה קופת החולים שבה אתם חברים, דרך קופת החולים אתם תבצעו את הבדיקה המדוברת.

זאת אומרת שרק המערכות והאיברים שהקופה שלכם הגדירה בשביל הבדיקה יסקרו. לעומתה, ההנחה שמקובלת על ידי רוב האנשים, שהיא גם ככל הנראה נכונה, היא כי בעצם הבדיקה הפרטית, לרוב, תבוצע באמצעות סקירה שהיא מקיפה יותר.

בחירת הרופא

יתרון גדול נוסף שבעצם ניתן לומר על הבדיקה הזו, זה שיש לסקירת המערכות אצל רופא פרטי, את האפשרות של בחירת הרופא עצמו. קודם כל אתם אלה שמחליטים באופן בלעדי מי יהיה הרופא שיטפל בכם, מבלי שאתם תהיו תלויים בכל המגבלות השונות כאלו ואחרות, כפי שכבר קיים בכל מיני קופות חולים.

בחירה של הרופא בשביל סקירת מערכות היא החלטה מאוד מאוד חשובה שאפילו עשויה להשפיע על התוצאות הישירות של הסקירה. ועל כן, חשוב שתוכלו לגשת אל הבדיקה באמת בלב שלם בידיעה שאתם אלה שבחרתם את הרופא המתאים לכם.

עלויות

עלות ממוצעת של בדיקה איכותית ומקצועית של סקירת מערכות אצל רופא פרטי תנוע בצורה שיטתית בין המחירים של 1,800 ל-2,600 ₪ בשביל בדיקה בודדת, כאשר אצל חלק גדול מכל הרופאים הפרטיים יש מצב שתקבלו גם מחיר שיהיה יקר יותר, אבל לרוב יש כמה הנחות שהרופאים מבצעים לאחר שתיים או שלוש סקירות שמתבצעות אצל אותו רופא מדובר.

לכן וכמובן בשביל שכל הקהל של הלקוחות יהיה מרוצה ובעצם יוכל לקבל את כל ההנחות המתאימות, חשוב מאוד וצריך לזכור לברר את המחירים האלה אצל המזכירות של הרופאים, רצוי מאוד לפני הביצוע של סקירת המערכות הראשונה.

קרדיט תמונה: FREEPIK

דילוג לתוכן