אנשור פלוס עוזר לכם לשמור על בריאות תקינה

אנשור פלוס עוזר לכם לשמור על בריאות תקינה

אורח החיים המורדני לא תמיד מאפשר לנו להקדיש זמן ומחשבה להכנת ארוחות מאוזנות וזה עולה לנו בבריאות, פשוטו כמשמעו. החדשות הטובות הן שלא תמיד חייבים ללכת לשוק כדי לקנות את כל אבות המזון ולהכניס אותם לסיר ולצלחת. אפשר למצוא דרכים בריאות ונוחות יותר על מנת להגיע לתוצאה הזאת, אם כי לא תמיד תוספי מזון רגילים עושים את העבודה ביעילות בגוף. אין ספק שספיגת ויטמינים ומינרלים עדיפה דרך מזון, ולכן כאשר אנחנו מוצאים מזון מרוכז שיכול לספק לנו את תצרוכת הקצובה היומית המומלצת, זה נכון יותר מאשר כל פתרון אחר. למזון מרוכז כזה יש כמה גרסאות שמותאמות גם לבעלי מגבלות אכילה מסוימות ובמקרה זה מדובר במוצר אנשור פלוס , בקבוק משקה בטעמים שונים שמתאימים לכל מי שזקוק להשלמות תזונתיות.

איך להיעזר במוצר אנשור פלוס?

תזונה תקינה ומאוזנת היא חלק בלתי נפרד מהשמירה על הבריאות שלנו אבל גם מי שמכיר את כל המלצות הבריאות יודע שאי אפשר תמיד לצרוך את כל אבות המזון ביום אחד. נסיבות נוספות של גיל או מצבי מחלה ובעיות רפואיות עלולות להחמיר את היכולת שלנו לאכול נכון ובכך לפגוע עוד יותר בבריאות ולהחליש את הגוף. מוצר כמו אנשור פלוס הוא הפתרון לשלל מצבים שמחייבים אותנו לדאוג לוויטמינים ומינרלים זמינים לגו, כלומר יכולים להיספג במלואם במערכת העיכול ללא בעיות ספיגה, משום שההרכב הנכון והחומרים שמהם הוא עשוי מבטיח זאת ושומר על איזון מושלם. זה מתאים לאנשים מבוגרים שאיבדו את התיאבון עם הגיל וזה מתאים לחולים צעירים יותר שבגלל בעיות ספיגה ועיכול אינם מצליחים לקבל את כל החומרים המזינים האלה בדרך התזונה הרגילה. בקבוקון או שניים ליום מספקים תצרוכת מספקת לכולם ובכך פותרים את בעיית הנזק שגורמת לגוף תזונה לקויה.

מה תוכלו למצוא באנשור פלוס?

החישוב שאנחנו עושים כשאנחנו מתכננים ארוחות כדי לאזן בין פחמימות, חלבונים, שומנים חיוניים, מינרלים וויטמינים נחסך מאתנו בבקבוקון המוצר שמוצע לכם בכמה טעמים. כל אחד יוכל למצוא את הטעם שהוא אוהב ויקבל במוצר את כמות החלבון הנחוצה לו כחלק מהכמות שנדרשת ביום, יחד עם כל הוויטמינים החיוניים וגם אלה שנדיר יותר לצרוך ממזון. תמצאו בו ויטמינים שנחשבים חיוניים אבל מקבלים פחות מדי מהם כמו ויטמין D, 14 גרם חלבון, ועוד 24 ויטמינים ומינרלים ואפילו חומצות אומגה 3 ו-6 וגם פרוביוטיקה חיונית לעיכול. כל מה שהגוף זקוק לו מבלי שתצטרכו אפילו לבשל והלכין ארוחה, מה שפותר את הבעיה לקשישים שמתקשים בכך או לאנשים שסדר היום שלהם פשוט אינו מאפשר הכנת ארוחות מלאות ומסודרות. 

כשאין לכם זמן או אפשרות לאכול סדיר

מבוגרים רבים לא שמים לב לכך שהדיאטה שלהם או משטר התזונה הרגיל חסר מרכיבים רבים ולכן זה מוצר מצוין למבוגרים רבים, במיוחד חולים סיעודיים או אנשים ש"שוכחים לאכול" או חסרי תיאבון. הוא מצוין לגיוון בין הארוחות או כתחליף לארוחה או שתיים, לא צריך חימום אלא מצוין כשהוא קר כמו מילק שייק טעים ומזין, והוא פתרון מעולה לכל מי שרוצה לשמור על בריאותו. 

קרדיט תמונה איפרמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן