ידעתם שאפשר להזמין מופע אש קרקסי לל״ג בעומר?

ידעתם שאפשר להזמין מופע אש קרקסי לל״ג בעומר?

בתור אמן קרקס שמעביר סדנאות ופעילויות לילדים אני כל כך אוהב את האפשרות להתאים את עצמי מחדש לכל חג! לכל חג יש את הייחוד שלו ול״ג בעומר הוא חג של אור ואש. 

האמת היא שלהטוטים וג׳אגלינג אש הם הפעילוית האהובות עליי בתור אמן קרקס וג׳אגלר.
מהסיבה הפשוטה שהעיניים של הצופים תמיד נדלקות בתדהמה. כן כן, נדלקות 

לא משנה באיזה גיל הצופה, אלמנט הסיכון והויזואליות של האש והאורות מרגישות תמיד כמו קסם.

אז אמנם אני לא קוסם, אבל ג׳אלינג אש זה מיומנות קסומה!

כמו בכל שנה, הילדים שלכם יבלו בהכנות למדורה כמה ימים או שבועות מראש. יידאגו לעצים (או רפסודות, כמו שאנחנו היינו קוראים לזה),יחליטו מי מביא תפוחי אדמה ומי מביא מרשמלו והכי חשוב – מי ההורים שישארו עד הסוף ויוודאו שהמדורה תיכבה בצורה בטיחותית.

ואנחנו אדלג בין בתי ספר, מתנ״סים, מדורות קהילתיות ועוד ועוד… מסע הופעות של אש אורות!

כאשר מתכננים מופע להטוטנות אש לילדים , הבטיחות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות. כבוגר בית הספר לקרקס סנדיאל, ביליתי ימים רבים בתרגול ומעבר תרגול ותבינו שאני לוקח את זה ברצינות הרבה ביותר שיש.

מופע אש לילדים או מופע אור לילדים יכול להיות מרגש ומסנוור, אבל חשוב תמיד לקחת בחשבון את הסיכונים הפוטנציאליים. בתור להטוטן או מבצע אש, זה חיוני לנקוט בכל אמצעי הזהירות הדרושים כדי להבטיח את שלומם של כולם. לפני כל הופעה אני מקפיד לוודא שהציוד שלי מתוחזק היטב ובמצב עבודה תקין.

על דגשים בטיחותיים שונים. על זה תוסיפו אלפי שעות של 

המדורות בל״ג בעומר כמובן מסמלות את הדרך בה תיקשרו יהודי ארץ ישראל בזמן מרד בר כוכבא. על פי המסורת, כדי לבשר על תחילתו של המרד, הודלקו מדורות אש גדולות על ראשי הגבעות וההרים.

מסורת נוספת שהתקבעה עם השנים הינה משחקים ותחרויות של קליעה למטרה וחץ קשת אשר סימלו את נשק המורדים בזמן מרד בר כוכבא ואת גבורתם.

בשנים האחרונות תחרויות בחץ וקשת הולכות ונהיות נפוצות שוב, וגם אנחנו שמחים להציע סדנאות קליעה למטרה וחץ וקשת!

כמובן שהכל נעשה בצורה בטיחותית, ובליווי של מדריך מוסמך שמנהל ומפקח על הסדנא הזאת.

הסדנא פתוחה לכל הגילאים ואין צורך בידע מוקדם או ניסיון קודם. מדובר בסדנא חוויתית במיוחד שמקנה מיומנויות חשובות לילדים ומבוגרים בכל הגילאים. 

אז אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר ולסגור מופע אש לל״ג בעומר שישאיר את הילדים והמבוגרים עם טעם של עוד ותחושת תדהמה מיוחדת.

קרדיט תמונה FREEPIK

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן