הגדרה של מערכת היחסים המועדפת עליכם

קודם כל, הנכם צריכים לשאול, בינכם לבין עצמכם, כיצד אתם מגדירים את מערכת היחסים שאותה הנכם מעוניינים כעת ליצור עבורכם? שנית כל, עליכם לדעת כי עסקינן אודות שאלה אשר המענה לה עשוי להשתנות חדשות לבקרים. בשל זאת, במידה ורק כעת יצאתם מקשר זוגי אשר התממש תקופה ארוכה למדי, והנכם לחלוטין רוויים מהחוויה הזאת, וכל מאווייכם נתונים לקיים יחסי מין שאינם מחייבים אתכם יתר על המידה, סביר להניח כי מערכת יחסים מונוגמית אינה הקאפ אוף טי שלכם כעת. לחלופין, במידה וכבר המון זמן אתם עוסקים במערכות יחסים אשר בנויות רק על סקס והנכם חשים כי ברצונכם להיכנס לקשר רציני ועמוק יותר, עליכם להתחייב לבני הזוג שלכם ולהימנע מקיום של מערכות יחסים שמבוססות על סטוצים מזדמנים.  

מה ההבדל בין להכיר לסטוץ לבין להכיר לשם מערכת יחסים רצינית?

בעידן העכשווי קשה מאוד להבחין בין מפגשים שנועדו על מנת להכיר לסטוץ לבין מפגשים שנועדו לשם בניית מערכת יחסים ארוכת טווח. הווה אומר – מפגש לשם סטוץ נועד רק לשם עשיית סקס מזדמן, ללא כל דרישה של מחויבות מצדכם, משמע כי בני הזוג אינם מחויבים בכל היכרות מוקדמת והוא נערך תוך כדי הסכמה הדדית של שני בני הזוג חוויה שהינה זבנג וגמרנו. מאידך, מפגשים שנועדו לשם בניית מערכת יחסים ארוכת טווח מהווים את מירב הסיכויים שהם לא יסתיימו בסקס, אלא נועדו עבור היכרות מעמיקה של זה את זו.

המעלות והמגרעות של פגישה עבור בניית מערכת יחסים לעומת המעלות והמגרעות עבור פגישה לשם קיום סטוץ להיום

במידה וכל מה שמעניין אתכם כעת הוא רק קיום סטוץ, אז הכתוב שלהלן אינו נועד עבורכם, אך באם הנכם רוצים להכיר את החצי השני שלכם, על מנת לפתח מערכת יחסים רצינית, אז הצטרפו כעת אלינו והמשיכו לקרוא את הדברים שלהלן – סביר להניח, כי פגישה לשם בניית מערכת יחסים רצינית אינה תסתיים בקיום יחסי מין, אבל באם פניכם מובילות למיסוד יחסים ולא לסקס זמין, כי אז בחירה בנתיב של פגישה לשם היכרות מעמיקה, תהיה  הבחירה המיטבית והמוצלחת בשבילכם, עם כל המשתמע מכם. כמו כן, כבר קרו המון מקרים, אשר מקור הפגישה היה עבור יצירת קשר זוגי מעמיק, אשר בסופו של יום התהפכו למצב של סטוץ בלי מעצורים. המעלות אשר טמונות בסטוץ ברורות מאליהן, לרבות קיום של סיפוק לאלתר ששני המינים עורגים לו לפעמים, חרף העובדה שלא כולם יודו בחפץ לבם בנתון הזה. אין עסקינן אודות מצב אשר מתאים לכל אחד. כמו כן, בוודאי שעל פניו הפגישה שמקורה בסטוץ לא תוביל אתכם ליחסי אהבה, רציניים ועמוקים.  

מה המשמעות של הכרויות סטוצים?

בימים כתיקונם נחשבות היכרויות סטוצים ללגיטימיות לא ואינן נופלות ממפגשים של היכרויות אשר נועדו למצוא זוגיות פורחת. כיום, בתקופה שבה כולם חיים, ידוע לכל בני האדם, משני המינים, שרבים הם שתרים אחר בילוי ערב של שיכרון חושים לפעמים עם מי שזר להם לחלוטין. לא קיים בכך כל פסול, אשר צריך להסב לכם רגשות אשם או כלימה, בשל כך כי ככלות הכל עסקינן אודות אקט הכי טבעי שיש.

דילוג לתוכן