התמודדות עם כאבי ראש בעבודה

התמודדות עם כאבי ראש בעבודה

כאבי הראש יכולים להוות מכשול משמעותי לפרודוקטיביות ובכלל לאיכות חיים. בין אם הם נגרמים על ידי מתח, גורמים סביבתיים או סיבות אחרות, חשוב לטפל בהם במהירות וביעילות. מיד תגלו כמה דרכים יעילות וקלות לטפל בכאבי ראש במידה ואלו פוקדים אתכם בזמן העבודה על מנת שתוכלו להמשיך ולשמור על בריאותכם, על הפרודוקטיביות שלכם ובכלל על איכות חיים גבוהה. 

כאבי ראש בעבודה – כך תוכלו לטפל בהם בקלות

רוב האוכלוסייה סובלת מכאבי ראש בדרגות שונות הנגרמים בשל מגוון של סיטואציות. חשוב לדעת כיצד לטפל בכאבי הראש היות ואלו גורמים לעבודה שאינה פרודוקטיבית ובכלל מפריעים בחיי היומיום. כך תוכלו להתמודד עם הבעיה ולבצע טיפול בכאבי ראש באופן קל ונוח:

  • זהו את הטריגרים – לדעת מה גורם לכאבי הראש שלכם זה חשוב. בדרך כלל כאבי ראש מגיעים בשל מתח, יציבה לקויה, מאמץ בעיניים, זמן מסך ממושך, התייבשות או אפילו התאורה בסביבת העבודה שלכם שעלולה לגרום להם. נסו לתעד מתי כאבי הראש מגיעים ותוך כך גם תדעו מה אולי עלול להשפיע עליהם. 
  • אל תתייבשו – התייבשות היא גורם ידוע לכאבי ראש. וודאו שאתם שותים מספיק מים במהלך היום. שמרו בקבוק מים ליד השולחן שלכם כתזכורת לכך שאסור לכם להתייבש. שתיית מים לא רק מפיגה כאבי ראש אלא גורמת לבריאות כללית טובה יותר. 
  • קחו הפסקות קבועות – עבודה רציפה ללא הפסקות עלולה להוביל לכאבי ראש מתחים. קחו הפסקות קצרות להליכה או מתיחות. הפסקות קבועות לא רק תעזורנה לכם בהפחתת הסיכון לכאבי ראש אלא גם תגביר את הפרודוקטיביות שלכם.

כאבי ראש הם בעיה עבור רבים מהאוכלוסייה, ולא כולם יודעים איך לטפל בהם וישר לוקחים כדור נגד כאב ראש. לרגע אנחנו לא אומרים שכדור נגד כאב ראש הוא לא טוב. יחד עם זאת, ישנן עוד דרכים לטפל בכך. טיפול בכאבי ראש יכול להיות גם באמצעות רפואה משלימה ללא תרופות.

אבחנו את הבעיה לעומק באמצעות אבחון רב מערכתי

גם אם לאחר שניסיתם הכל אתם מבינים שכאבי הראש כאן להישאר, אתם ללא ספק צריכים אבחון יותר מעמיק של הבעיה על מנת שתוכלו לטפל בה כראוי. תהליך אבחון מדויק ומעמיק מאפשר לאתר את מקור הבעיה. האבחון נעשה בבדיקה שאינה פולשנית או כואבת ומשלבת ממצאים של 3 בדיקות מדויקות:

  • עמוד השדרה ומערכת העצבים
  • בדיקת דופק ובדיקת לשון על פי הרפואה הסינית
  • בדיקת תקשורת בין המוח לגוף וטונוס השרירים

האבחון הנעשה על סמך הרפואה הסינית מאפשר גם לשלב טיפולים שהינם טיפולי רפואה משלימה כך שאין חשש מטיפולים רפואיים המעמיסים תרופות על הגוף. אבחון מעמיק יאפשר לכם לאבחן באופן מדויק היכן הבעיה, ולטפל בה, ללא פגיעה באורח החיים שלכם, ועם שיפור משמעותי של הפרודוקטיביות בעבודה בפרט, ובחיים בכלל. כאשר מדובר על הבריאות שלנו, אסור להמתין ולסבול, חשוב לטפל במה שאפשר על מנת שנוכל לחיות חיים טובים ומלאי רוגע ושלווה.

קרדיט לתמונות PIXABAY

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן