דייזי מחשבון ביוץ ביתי לתכנון וחישוב פוריות בדרך טבעית וחכמה

עד לפני מספר שנים, נשים אשר רצו לחשב מתי הן פוריות ולתכנן מתי להיכנס להריון, נאלצו לעשות זאת באמצעים ידניים, דרך שימוש ביומנים, תזכורות, חישובים וכדומה.
זה לא תמיד היה נוח, לא תמיד היה אפשרי, זה דרש תשומת לב והתייחסות מיוחדת מדי יום בצורה כזו או אחרת.

כיום, נשים יכולות להשתמש במחשבון מיוחד לצורך חישוב פוריות. דייזי הינו מחשבון פוריות ביתי – מכשיר חכם שמאפשר להן לדעת בדיוק מתי הן פוריות ומתי לא. מחשבון הביוץ של דייזי מאפשרת לבצע בדיקה פשוטה, קלה, אשר מספקת את כל המידע בנושא הפוריות, המחזור והביוץ בצורה אמינה ובטוחה.

חישוב פוריות – מה שחשוב לדעת

בדיקת פוריות מאפשר לאישה לתכנן מתי היא יכול להיכנס להריון או להימנע ממנו. במידה ומדובר באישה שאיננה רוצה ילדים (בכלל או כרגע) או שיש לה ואיננה מעוניינת בילדים נוספים, תרצה בוודאי להימנע, ועל כן היא תבחר לבצע חישובים שיעזרו לה לדעת, מתי היא יכולה לקיים יחסי מין ללא חשש. במקום להשתמש באמצעי מניעה, הרי שהיא יכולה פשוט להקפיד על חישוב ביוץ בצורה מדוקדקת וקפדנית, מה שיאפשר לה להימנע מכך. מחשבון הביוץ של דייזי תאפשר לה לדעת, מתי היא יכולה להיכנס להריון (פורייה) ומתי היא לא יכולה להיכנס להריון (לא פורייה).

לפני שנסביר כיצד דייזי עובדת, צריך להדגיש שאחד היתרונות המובהקים שלה הוא שניתן להשתמש בה בכל עת ובכל מקום. בין אם האישה נמצאת בבית ובין אם היא נמצאת בטיול או בכל מקום אחר, הרי שהיא יכולה להשתמש בדייזי ולקחת איתה לכל מקום. מדובר על מחשבון ביוץ קטן וקומפקטי, לא מדובר במכשיר מסובך או מורכב. לכן חשוב שכל אישה בגיל הפוריות תחזיק ותשתמש בדייזי, ותדאג לקחת אותה לכל מקום בו היא מתכוונת לבלות את הלילה.

כיצד מחשבון הביוץ של דייזי עובד?

מחשבון חישוב ביוץ המחזור ופוריות מבוסס נתונים אישיים – למעשה על טמפרטורת הגוף ועל מידע על מחזורים קודמים של האישה. הרעיון הוא פשוט: כל יום על האישה למדוד את הטמפרטורה של הגוף באמצעות המכשיר (דרך הפה מתחת ללשון), המדידה מתבצעת לאחר לפחות ארבע שעות שינה רציפות, ולפני שהיא קמה מהמיטה.

דייזי מזהה במידה ויש עלייה בטמפרטורת הגוף, זהו סימן שהאישה נמצאת בתהליך ביוץ. כמו כן, יש להזין אל תוך המכשיר את ימי הווסת, וכך המכשיר לומד על המחזור שלה ויודע לספק מידע אמין ומפורט ובפרט, ימים ירוקים (כלומר אינך פוריה) וימים אדומים (כשאת החלון הפוריות) בהתאם לתחזית של דייזי לביוץ הקרוב שלך.

בהתאם למידע זה, כאמור, יכולה האישה לתכנן את ההיריון ואת המועדים בהם היא יכולה להיכנס להריון, וכן, בהתאם, היא גם יכולה לתכנן מתי לא לקיים יחסי מין או לקיים יחסי מין עם אמצעי מניעה, על מנת להימנע מכניסה להריון במידה ואיננה מעוניינת בו.

לסיום חשוב לומר, מדובר על מכשיר מאוד אמין אשר יוצר בשווייץ ע"י חברת .Valley Electronics AG

כמו כן, המכשיר בעל אלגוריתם חכם ומוכח למעלה מ30 שנות פיתוח בגרמניה ע"י דר רכברג.

המכשיר מאוד איכותי ובטיחותי ומספק את החישוב הטוב ביותר בצורה טבעית, נוחה ופשוטה, בכל עת.

דילוג לתוכן